PsychoticBaklava pon 17.11.2008 21:46

Nazalost nemam rjesenje ali imam problem sa spajanjem na net..naime, kada sam spojen na net i pokrenem igru svejedno dobijem poruku da se moram spojit na net - naravno, ne mogu pokrenuti igru..gledao sam  firewall, sve izgleda ok, inace mi net radi normalno, uopce ne kuzim u cemu je problem..nadam se da nisam previdio nesto jako ocitoMršti se

betmen sri 3.6.2009 16:20

baš tako je i meni bilo, ali nakon malo prčkanja po firewallu sad je mogu normalno igrat.

inače, igra je totalno bolesna i zastrašujuća.... ja sam je htio igrat po mraku i sa slušalicama u full doživljaju, i već nakon 40 sekundi sam odustao. već me i muzika na main menu-u šokirala da nisam mogao ni spavat.... sad je igram samo uz svjetlo.....

netko_namo sri 15.7.2009 22:17

Molim vas za odgovor na ovaj problem.

Instalirao sam free ediciju The Sufferinga i kad želim ući u The Suffering, kaže da nisam spojen na internet (a jesam).

Čak sam i reinstalirao igru i opet ništa. Molim vas za pomoć.

big_guy sri 15.7.2009 22:19
netko_namo kaže...

Molim vas za odgovor na ovaj problem.

Instalirao sam free ediciju The Sufferinga i kad želim ući u The Suffering, kaže da nisam spojen na internet (a jesam).

Čak sam i reinstalirao igru i opet ništa. Molim vas za pomoć.

Aj probaj si isključit modem pa onda probaj uć u igru,pa javi..?

netko_namo sri 15.7.2009 22:42
big_guy kaže...
netko_namo kaže...

Molim vas za odgovor na ovaj problem.

Instalirao sam free ediciju The Sufferinga i kad želim ući u The Suffering, kaže da nisam spojen na internet (a jesam).

Čak sam i reinstalirao igru i opet ništa. Molim vas za pomoć.

Aj probaj si isključit modem pa onda probaj uć u igru,pa javi..?

Nope, isto ništa.