Cansee sri 8.9.2021 22:07

moram priznati da mi nije baš jasan marketing ove igre. Bethesda je nekad imala lijep običaj da pokaže igru 6 mjeseci prije izlaska. Ovo mi nije baš jasno zašto pokazuju ovako malo. Ako igra nije spremna onda ne bi trebali ništa stavljat, eventualno koji screenshot sa objavom da je sve ok sa developmentom i da treba vremena

Hexfire sri 8.9.2021 22:13

Pa igra izlazi za više od godinu dana, ne žele previše otkrivati sad kako bi imali materijala za full marketing kampanju. A opet žele da ljudi znaju da i dalje rade igre, a ne samo Skyrim rereleasove.

Cansee sri 8.9.2021 22:49
Hexfire kaže...
Pa igra izlazi za više od godinu dana, ne žele previše otkrivati sad kako bi imali materijala za full marketing kampanju. A opet žele da ljudi znaju da i dalje rade igre, a ne samo Skyrim rereleasove.

e vidiš, ja sam nekako totalno fulao da igra ima datum izlaska. ok, sada mi ima više smisla. Bojao sam se da smo još godinama od releasa

Dragonbane čet 9.9.2021 15:59

Ona blasfemija od Cyberpunka treba biti za nauk svima! Tako dobra igra, potencijalni hit koji izađe jednom u nekoliko godina, doći u onakvom stanju je nekorektno prema svima nama koji smo ga toliko željno čekali. Glavešinama iz CDPR-a treba opaliti jednu jaku čvoku da sednu i razmisle malo o svojim postupcima! Krpi se igra iz peča u peč ali godina dana od izlaska a stvari još uvek nisu najbolje. Ekspanzija nigde, a o nekoj ful ediciji da ne govorim. Dakle još godina dana do toga sigurno

Baš mi je milo što je Starfield next-gen igra. Ako sve bude kako treba Bethesda se vraća na velika vrata i to sigurno znači da se TES 6 kreće u dobrom smeru. Nema više opravdanja ni za koga i ni za šta! Imate sad dobre mašinke sa brzim SSD-om, dobre procesore (ovo dvoje su bile glavne boljke) i izvolite radite. CDPR se debelo za*ebao što je igru izbacio na onim starudijama...

Cansee čet 9.9.2021 21:14
Dragonbane kaže...

Ona blasfemija od Cyberpunka treba biti za nauk svima! Tako dobra igra, potencijalni hit koji izađe jednom u nekoliko godina, doći u onakvom stanju je nekorektno prema svima nama koji smo ga toliko željno čekali. Glavešinama iz CDPR-a treba opaliti jednu jaku čvoku da sednu i razmisle malo o svojim postupcima! Krpi se igra iz peča u peč ali godina dana od izlaska a stvari još uvek nisu najbolje. Ekspanzija nigde, a o nekoj ful ediciji da ne govorim. Dakle još godina dana do toga sigurno

Baš mi je milo što je Starfield next-gen igra. Ako sve bude kako treba Bethesda se vraća na velika vrata i to sigurno znači da se TES 6 kreće u dobrom smeru. Nema više opravdanja ni za koga i ni za šta! Imate sad dobre mašinke sa brzim SSD-om, dobre procesore (ovo dvoje su bile glavne boljke) i izvolite radite. CDPR se debelo za*ebao što je igru izbacio na onim starudijama...

CDPR je zasrao šta god je mogao s tom igrom. Aktivno su se hvalili kako su oni najpošteniji developeri, kako oni daju za iste novce više od ostalih. Izbacili su nedovršenu igru sa hrpom užasnih problema, s namjerom obmanjivali gejmere, direktno pokušavali utjecati na recenzente. Provodili preagresivan marketing igre nauštrb developmenta i svojih developera. Najavljivali čuda a isporučili govno.

Meni osobno su od najboljeg developera postali najgori. ubuduće se klonim od svega što ima veze s njima kao đavo od tamjana. Da se razumijemo, i većina drugioh su također govna, Bethesda također nije cvijeće, ali CDPR su ispali najveći licemjeri u gaming povijesti bez premca. 

Dragonbane jučer 16:43

Novi trejler pokazuje neke nove concept artove i objašnjava priču igre.

https://www.youtube.com/watch?v=zjh5DJCEpxY

• Game setting: 2330

• The settled systems: An area that extends outwards from solar system for approximately 50 light years.

• Colony War: Happened between two largest factions of settled systems, the united colonies and free star collective, about 20 years before the game setting.

• Current situation: An uneasy peace between the major factions, but it's still pretty dangerous.

• Current human threats: Ecliptic mercenaries, Crimson fleet, violent spacers, House Va'ruun.

• Constellation: An organization committed to uncovering the mysteries of the galaxy.