lovac82 sri 27.6.2012 18:32

Grcki/egipatski bogovi, heroji?

 

Posto sam fan mitologije, a jedna igra mi je posebno ostala u sjecanju (Age of Mythology i nadam se da ce nekada doci nastavak), a i RTS/RPG/TPS like igara opcenito, izgleda da bi ovo mogla biti prava stvar za mene...... samo, ima li nesto bas "posebno" u ovoj igri cime bi mogla privuci vecu pozornost npr. igraca sa lola, dote?

scarface797 sri 27.6.2012 20:19

Evo odigrao sam par partija,moram reci da je igra stvarno zanimljiva i za betu je jako dobro uradena,oni koji su navikli na moba igre kao sto su dota/lol/hon kontrole ce im biti malo neobicne.Nego ako nego zna zasto nemogu imati mana pot i hp pot u isto vrijeme u inventoryu,znaci ako kupim jedan drugi nemogu.

death_zombi čet 28.6.2012 00:16

evo i ja skinuo danas i moram reći da me igra oduševila. Zanimljivo je vidjeti nešto inovativno u svijetu igara gdje svi sve samo kopiraju jedni od drugih. Igra je zamišljena ko dota/lol/hon u prvom licu i kako to zasad stoji u beti,ima velike potencijale bar po mom mišljenju.Beta key je dosta lako nabavit jer svaki puta kad neko dobi beta key u ukuca ga,dobije dodatna 2 beta keya tak da možete dati kome hoćete.

vgetik ned 1.7.2012 16:56

Hahaha, prvo idem od zadnjeg keya vidim uzeto, predzadnji uzeto, pa prvi i vidim slobodno xD. Oćito nisam jedini koji preskaće prve stvari zato jer misli da su prve uzete :D

 

BTW: F1E6E-6F9B8-9B1A4-912BF-94858