PC igre

Rvi dojmovi o PES9

SOS uto 21.10.2008 17:46
cak_Norris kaže...

Evo ja sam kupio PES2009 ali za PS3 i igra je odlicna, sad cu uzet i FIFA-u pa usporedimo.

 Baš me zanima. Pogledajte temu "PES 09 (PC)", pa pogledajte slika kolizije i fizike FIFA-e 09.
cak_Norris uto 21.10.2008 18:10
SOS kaže...
cak_Norris kaže...

Evo ja sam kupio PES2009 ali za PS3 i igra je odlicna, sad cu uzet i FIFA-u pa usporedimo.

 Baš me zanima. Pogledajte temu "PES 09 (PC)", pa pogledajte slika kolizije i fizike FIFA-e 09.
 Zato sam i reko da cemo uzet FIFA-u jer kolko vidim su je napravili super, pa cemo moc iz prve ruke rec kakva je razlika.
Eto u cetvrtak idem kupit igru pa budemo vidili.
SOS uto 21.10.2008 19:59
cak_Norris kaže...
SOS kaže...
cak_Norris kaže...

Evo ja sam kupio PES2009 ali za PS3 i igra je odlicna, sad cu uzet i FIFA-u pa usporedimo.

 Baš me zanima. Pogledajte temu "PES 09 (PC)", pa pogledajte slika kolizije i fizike FIFA-e 09.
 Zato sam i reko da cemo uzet FIFA-u jer kolko vidim su je napravili super, pa cemo moc iz prve ruke rec kakva je razlika.
Eto u cetvrtak idem kupit igru pa budemo vidili.
 Samo naglašujem.
Shady uto 21.10.2008 20:56
SOS kaže...
cak_Norris kaže...

Evo ja sam kupio PES2009 ali za PS3 i igra je odlicna, sad cu uzet i FIFA-u pa usporedimo.

 Baš me zanima. Pogledajte temu "PES 09 (PC)", pa pogledajte slika kolizije i fizike FIFA-e 09.
 Isuse, daj odustani više!!!!!!! Te svoje dojmove FIFA-e si zabij u ************* ili odi to pisat na temu OD FIFA-E!!!!!!!!!! Ako nemaš dojmove PES-a nemoj bolje ništa pisat, nego da opisuješ FIFU!!!!
Armor uto 21.10.2008 21:08

Prvi dojmovi, osim grafike i ak nisi od prije u PES carstvu, bit će ti-PRETEŠKO!

No nije sve tak crno, u devetki je igrivost svedena na taktiku i prijašnje znanje-teško, je teško ali se da svladati uz taktiku, onu koja se zove igranje it pozadine, čemu publika "fućka" ali to ti je put ka uspjehu!

DA, PES 2009. je iznimno TEŠKA igra, namjenjena poznavateljima serijala ali i početnici mogu baš tu puno naučiti.

Naravno uz puno prethodnih poraza.

PES 2009 ima smisla ali uz puno truda...

eRasmos čet 6.8.2009 10:18

Skineš kitserver za PES 2009, staviš ga gdje treba bit (ima tutoriala), a onda sa nekim converterom pjesama prebacis pjesmu u .adx format

plavi08 kaže...

i staviš u kitserver unutar mape img u mapu cs0d.img ak nemaš te mape napravi juNamigiva