PC igre

Rift - Trion Worlds

Sale_ds ned 2.1.2011 07:45

Pocetkom godine nam dolazi novi mmo.

Izgleda poprilicno zanimljivo, a donosi i ponesto novotarija. I naravno opet se polagano dize hype o mogucem WoW killeru lol

Iskreno, jedva cekam da ga isprobam i prijavio sam se za betu ako ce biti jos koja.

Quote - New York Times

"RIFT Trion Worlds, for Windows. Early 2011. The pretenders have come and gone, but Rift looks like the best competition the venerable World of Warcraft has had since WOW remade online gaming in 2004. It definitely looks better than WOW. But does it play better? Millions will be waiting to find out."

 

Gameplay

 

Official site

Sale_ds pon 3.1.2011 12:44
mad9dog kaže...

sam da se neplaca multyplayer {#}

Bit ce "pay to play", a ja se samo nadam da ce bit na mjesecnoj bazi jer dabe truda ak je igra besplatna pa kupujes gear "mikro" transakcijama.

Takav nacin placanja je od igri napravio nista drugo nego jedan duzi trial i totalno ubio kompetitivni dio igri, najjaci su oni koji imaju najvise para i tocka.

 

Placanjem na mjesecnoj bazi barem znas da imas jednake mogucnosti kao i svi ostali dok sa mikro transakcijama dode npr .Bruna Sanader puna para i kaj si onda -.-

dacho pon 3.1.2011 18:06

Ja dobio invite za betu ovu prije nekoliko dana, a bio doma gdje imam samo govnjivi laptop, plakat sam htio =[[[[

Al inače čekam Rift, Teru i GW2. Also, presmiješni su mi ti "WoW killer" geniji. Jedini potencijalni WoW killer je projekt Titan, koji je također Blizzardov >.<

Sale_ds pon 3.1.2011 23:46
dacho kaže...

Ja dobio invite za betu ovu prije nekoliko dana, a bio doma gdje imam samo govnjivi laptop, plakat sam htio =[[[[

Al inače čekam Rift, Teru i GW2. Also, presmiješni su mi ti "WoW killer" geniji. Jedini potencijalni WoW killer je projekt Titan, koji je također Blizzardov >.<

Nikad ne reci nikad...svemu jednog dana dode kraj pa tako ce i WoWu.

 

Po svemu videnom do sada Rift nudi sve sto je i WoW na pocetku plus jos malo vise i moram priznati da je vrlo dobro zamisljeno no kako ce to izgledati u praksi na nama je da vidimo.

 

Iskreno nadam se (osjecam) da bi igra mogla biti pre dobra pa cak i razmisljam da napravim preorder ali prije toga moram betu odigrat..barem malo.

 

Sve u svemu igra ima potencijala..

 

Drzim si fige i cekam sljedecu betu :)

Sale_ds uto 4.1.2011 23:40
EnlightenedPhoenix kaže...
Svatko tko je bio subscriber newsletera nvidie dobio je beta ključ...

Hmm..mrzim bilo kakve newslettere :p al tnx na infu..

 

Samo mi jos nije jasno to da je za svaku betu drugi kljuc -.-

null sri 5.1.2011 10:23

Can I apply more than one Beta Invite Key to my account?

You only need one; adding another will not increase your chances. While the system will allow you to add the key, we suggest giving it to a friend.

 

 

Can I apply both a Beta Invite Key and a VIP Beta Key to my account?

Yes. The VIP Beta Key overrides the Beta Invite Key and grants you access to all beta events.

bikerbj sri 5.1.2011 13:51
Sale_ds kaže...
bikerbj kaže...

rift warfronts beta....dobio sam beta ključ od nvidie pa ako kome treba neka se javi jer ja baš nisam neki ljubitelj tih igara....

Posalji na PM ak ga jos imas :)

šaljem.....

mind_challenge čet 6.1.2011 09:57
Sale_ds kaže...
Navodno da nemozes skinut client dok ti oni ne posalju mail! -.-

Jel moze netko to potvrdit?

ja mogu potvrditi, ja sam registriran i rekli su mi dasačekam mail.

možeš odmah jedino ako imaš vip beta key koji se plaća