zelenbic uto 16.7.2013 14:58
Ivan(4) kaže...

Da, to je malo bez veze. Odavno sam odigrao Portal 2, otključao sve achievemente sabio 60 sati u igru... Trebalo bi da mi retroaktivno dodele bedž! {#}

Sreća pa je igra dobra i ionako sam mislio da skinem neku dobru mapu s marketa. {#}

12 angry tests nakon četvrtog poćneš gađat komp ciglama kolko se iznerviraš

Bilal pon 23.12.2013 03:30

Dobio sam kod za Portal 2 na Steamu. Od tad se ne skidam sa igrice {#}

Prosao one sve misije, i onda opet sa onim developer comentary. I onda poceo skidati mape sa workshopa. Prvo idem na kolekcije, odaberem top rated ll time i skidam redom {#}

Eh to 12 angry tests djecija igra. Danas sam igrao od jednog autora Mevious, ili tako nesto. Mozgalice, jednostavne za rijesiti, kad skontas rijesenje. A rijesenja znaju biti pravo zajebana. Kad na kraju skontas rijesenje pocnes se udarati, e jesam bio glup {#}

Igrao sam isto jednu kolekciju mapa sa single portalom. Te su isto bile zanimljive.

Samo jos nisam prelazio co op. Bio sam jednom ono nasao nekog stranca na random i nije mi se dalo komunicirati. Da bar nadjem nekoga naseg, pa da i to prodjem.

crazy_luđak pon 30.12.2013 22:48

Stvorio sam jednu mapu pomoću PeTI-a ali ne vidim kako ju mogu uploadati u Workshop (nigdje u Steamu niti u Portalu ne vidim tu opciju). Zna li netko kako uploadati mapu napravljeni onim toolom unutar gamea (PeTI, ne Hammer) u Workshop (google = 0).

Micek čet 30.5.2024 13:37

Za sada imam oko 1010 sati igre sveukupno. Nakon jedne odigrane single player igre, ostatak satnice je skupljen na community test chambers. Ispočetka "most popular - all time", zatim sad obično odaberem 150-200 "most popular - last year". Igram skoro svaki dan. Dobro mi dođe da u svojim 50-tim malo razgibavam mozak. Nakon BF4, to mi je igra sa najviše odigranih sati.