PC igre

PlayerUnknown's Battlegrounds

kign uto 28.3.2017 14:04
Kresimir4 kaže...

h1z1 developeri makar pokusavaju i izbacivaju svaki mjesec update (vecinom fix, ali svako nekoliko dodu i nove stvari, balans itd) i uvijek mozes testirati nove stvari na test serveru, a dayz je majko mila... isto kao star citizen, samo lova lova i lova.

 I oni jako slabo izbacuju updejtove zapravo vecina updejta su im skinovi. Mislim da se oni ni sami ne sjecaju kad su ubacili neki znacajni update koji je promjenio ili poboljsao gameplay.

Culling je prvi propao od ovakvih igara vidjet cemo koliko dugo ce ove dvije biti popularne. Osobno cekam kao i kolega iznad SCUM posto mi se cini da ce ta igra imati dubine,a ne kao ove samo nabacaju oruzje,stave te na mapu i vele pobijte se.

Jack Sparrow uto 28.3.2017 14:22
Kresimir4 kaže...
drakula789 kaže...
Pa bolje i to nego da se ovakve stvari desavaju. https://youtu.be/NRCc7Vi31eU

 Ma da, sada davaj link na drugu igru.  Nemoj molim te poceti s pricama da je ista igra itd.

 Ali sad vidio na redditu ovo 

https://forge.gg/i/VmlkZW86ODk3OTQx?r=1

 

Uglavnom, ako je taj sistem dobro složen i ako će kickati baš one koji ovako nešto rade, onda je to ok. Ali ako si slučajno s nekime u zgradi, pa igra "pomisli" da se skupa i dobiješ kick nije u redu.

 

 

Teknokyo kak tebi radi igra? Na kojim postavkama?

Teknokyo uto 28.3.2017 14:40
Jack Sparrow kaže...

 

Teknokyo kak tebi radi igra? Na kojim postavkama?

 Sve low na 1200p, min 50 FPS, frame dropovi u većim gradovima na sjeveru mape (gdje baš i ne zalazim), potreban restart clienta nakon svakog matcha zbog memory leak-a, koristim dodatne parametre u steam launch opciji.  Osjećaj kad si među top 10, nenadjebiv, kao i u armi 3 BR ;)

Soldier977 čet 30.3.2017 21:23
Jack Sparrow kaže...
Soldier977 kaže...

 

OK

 Ti si postavio lik za patch od prije 29 dana.

 

Uglavnom ja sam ko dama. Imam puške, ja uzeo. Tako da vidimo se preko nišana, možda negdje i nekad. :)

 A iskreno, nešto me boli briga za te patcheve..... Samo neka ima pušaka 

pc_fan005 pet 31.3.2017 22:55
Baldurion kaže...
pc_fan005 kaže...

Neznam kako bi mi igra radila, pa da odmah dajem 30e za losu optimiziaciju i early access i nije bas pametno. Steta sto se nisam prijavio za betu pa isprobao.

 koji su ti specsi? 

 Taman minimum osim duplo rama vise.

Baldurion pet 31.3.2017 22:57
pc_fan005 kaže...
Baldurion kaže...
pc_fan005 kaže...

Neznam kako bi mi igra radila, pa da odmah dajem 30e za losu optimiziaciju i early access i nije bas pametno. Steta sto se nisam prijavio za betu pa isprobao.

 koji su ti specsi? 

 Taman minimum osim duplo rama vise.

 Ja bi onda rađe sačekao da sam na tvom mjestu dok je bolje ne optimiziraju 

pc_fan005 pet 31.3.2017 23:00
Baldurion kaže...
pc_fan005 kaže...
Baldurion kaže...
pc_fan005 kaže...

Neznam kako bi mi igra radila, pa da odmah dajem 30e za losu optimiziaciju i early access i nije bas pametno. Steta sto se nisam prijavio za betu pa isprobao.

 koji su ti specsi? 

 Taman minimum osim duplo rama vise.

 Ja bi onda rađe sačekao da sam na tvom mjestu dok je bolje ne optimiziraju 

Razmislim, ali koliko vidim tesko ce se to toliko optimizirat kroz par mjeseci jos

b00 sub 1.4.2017 20:02

možeš probat igru i sada, imaš pravo na refund na steamu ako ne igraš više od 2h i neznam kaj još

 

ja sam kupio malo prije, odigro 9 minuta i refundo

 

problem je lag, ne mislim na to da igra šteka nego je problem baš do servera, rubberband strašan, konstantno te šalje nazad, zapinješ kretajući se, neigrivo

 

Jack Sparrow sub 1.4.2017 20:41
b00 kaže...

možeš probat igru i sada, imaš pravo na refund na steamu ako ne igraš više od 2h i neznam kaj još

 

ja sam kupio malo prije, odigro 9 minuta i refundo

 

problem je lag, ne mislim na to da igra šteka nego je problem baš do servera, rubberband strašan, konstantno te šalje nazad, zapinješ kretajući se, neigrivo

 

 Vidiš lag je bio do malo prije jer je bila navala na servere.

hahhaajaads sub 1.4.2017 21:45
b00 kaže...

možeš probat igru i sada, imaš pravo na refund na steamu ako ne igraš više od 2h i neznam kaj još

 

ja sam kupio malo prije, odigro 9 minuta i refundo

 

problem je lag, ne mislim na to da igra šteka nego je problem baš do servera, rubberband strašan, konstantno te šalje nazad, zapinješ kretajući se, neigrivo

 

 U ovih 3 dana sam samo jednom osjetio lag (vracanje unazad) i to jucer predvecer, trajao je oko 10min ali s obzirom da je ovo early acess i da je igra izasla prije par tjedana nista cudno.

D3ViL ned 2.4.2017 14:38

H1Z1 King of the kill 2.0 sto i nije cudno s obzirom da je developer radio i na prethodnoj igri, znatno bolja i kvalitetnija sto se vidi i po you tuberima/streamerima koji su izbacivali H1Z1 sadrzaj lagano prelaze na battlegrounds.

Uz malo optimizacije biti ce skroz OK royal igra, jedino sto me nervira je preciznost u 3rd personu ali posto su najavili 1st person only HC mod necu previse za to prigovarati, to je vise stvar ukusa.

Jack Sparrow ned 2.4.2017 15:02
D3ViL kaže...

H1Z1 King of the kill 2.0 sto i nije cudno s obzirom da je developer radio i na prethodnoj igri, znatno bolja i kvalitetnija sto se vidi i po you tuberima/streamerima koji su izbacivali H1Z1 sadrzaj lagano prelaze na battlegrounds.

Uz malo optimizacije biti ce skroz OK royal igra, jedino sto me nervira je preciznost u 3rd personu ali posto su najavili 1st person only HC mod necu previse za to prigovarati, to je vise stvar ukusa.

 I dosta je teška igra. Na blizinu možeš sprejati, ali na daljinu je single fire must. Što je i dobro.

H1Z1 je previše arkadan bio, iskakanje iz auta i pucanje i sl. 

D3ViL ned 2.4.2017 18:27
Jack Sparrow kaže...

 I dosta je teška igra. Na blizinu možeš sprejati, ali na daljinu je single fire must. Što je i dobro.

H1Z1 je previše arkadan bio, iskakanje iz auta i pucanje i sl. 

 Ma H1Z1 je propalo cashgrab arkadno smece. . ., toliko su toga obecavali, nove mape, mehanike, vozila unaprjedjenje postojecih. Kao imaju "aktivne patcheve" non stop nesto dodaju a to su u stvari skinovi da zarade novac, skoro nikakvo unaprjedjenje igre otkako je izasla. Istina King of the Kill je znao biti zabavan, ali sto kazes previse arkadan, takodjer bilo je prelako que up u single royalu kao premade grupa i nije bilo kazne, pa si mogao naletiti na 5-6 ljudi koji igraju u timu u single sto je retardirano.

Baldurion sri 5.4.2017 00:52

Igra netko? Tražim nekoga za duo, da voli igrat timski, a ne kada igramo duo/squad, da trči/e na sve strane i ostavi me samog i onda kada umre dere se skoro na mene da "di si ti bio", a ja cijelo vrijeme govorim da igramo timski i da se držimo zajedno (pod ovim nisam mislio da se držimo za ručice nego da budemo u neposrednoj blizini zbog drugih igrača ). Volim timsku igru di surađujemo zajedno i zajedno se borimo, a ne da ispadne da pola vremena imam osjećaj kao da igram solo game. Uglavnom, ako je netko za timski duo queue javite se na pm pa da razmijenimo steam id