Zylorex pet 8.6.2012 22:55

Pokušao sam uhvatit koji key sa face-a ili twittera ali no luck, botovi ih ugrabe u roku od dvije sekunde. Al prijavio sam se prije par mjeseci za betu pa ćemo vidjet.

Rekli su da će za par tjedana počet slat keyeve. Ništa drugo za reć nego sretno. {#}

Sunburn čet 6.9.2012 23:25

Je {#}

 

IGN Prime rulz. Sad se skida. Dat cu svoje misljenje ali s obzirom da je jos uvijek closed beta necu smjet stavit SCove, sorry {#}

 

BTW, ovi keyevi za closed betu su izgleda valid do sutra, moguce da sutra krece u open pa bacite oko malo.

 

Edit 2: Evo sta pise na IGN Primeu: "Prime members get it first on Sep 4. Open to all IGN users on Fri, Sep 7"

Chimaera sub 8.9.2012 16:31

Evo, bas sam danas nabavio svoj key s Twittera, lako je u roku od 5 minuta sam ga dobio, samo treba pregledati zadnje komentare koji su dobili key i napisate nesto slicno, sinoc je davao svima koji su navijali za NC :D
Ugl, bez organiziranog squada skoro je nemoguce uciniti ista pametno, tako da ako netko dobije key, nek se javi na temi pa da malo zajedno ginemo{#}

Iv4n0u5 sub 13.10.2012 22:46

Hmm imam jedan problem vezan za betu tj. danas sam dobio beta key i pošto imam 2 accounta na mailu nisma znao na kojem je na 1. sam ušao i nije bio taj pa sam zatražio username retreival i saznao drugi al nisam znao pass pa sam za taj username tražio pass i sve je radilo promijenio sam pass al kad sam se trebo loggati piše inccorect username/passsword a znam si username i passwoed koji sam napisao šta da radim ?

fila2208 ned 14.10.2012 12:25

Krenuo malo, jako mi loše radi na lapu pa odustajem.Inače igra je jako lijepa i zahtjeva zbilja full timski radi.

Ima potencijala, svakako kad nabavim blje računalo opet ću zaigrat.

Hvala kolegi petru sa foruma na acc.

PLASMAorLCD pon 15.10.2012 18:20

Meni je odlična igra, na mom PCu i Full HD rezoluciji radi u prosjeku na 60-70 FPSa, rijetko kad ispod padne. Kada nađete dobre igrače i platoon igra dobija skroz novu dimenziju. Pravo me je iznenadila grafički za ovoliku igru, što mi je također jako važno.