PC igre

Need for Speed: Most Wanted 2

thuglife čet 17.5.2012 22:41
Darko999 kaže...

Ako naprave Most Wanted 2 ili Underground 3 to ce ih izvuci .. naprave li opet neko sranje kao sto prave zadnjih godina nikad im vise necu skinuti igru sa torrenta hahaha :D .... 

Zbog takvih im se ni ne isplati ulagati velike resurse u nešto veliko, tipa reboost U2 ili MWa.

galaxysun pet 18.5.2012 17:30

Nasao sam na jednoj stranici:
Need for Speed's next installment in the annual series will be Need For Speed: Most Wanted 2 according to a South African retailer, BT Games. If these rumors prove to be true, the next Need for Speed will be a sequel to 2005's Need for Speed: Most Wanted. Burnout developers, Criterion, is said to be working on it.

No details regarding platform or release date were revealed. EA has not commented on the rumors.

overhaul pet 18.5.2012 17:59

Ja most wanted još imam na laptopu.
Nekad, kad sam na moru, u dokolici da se slegne ručak, okinem
kruzing dobro poznatim kvartovima nepostojećeg grada:)

...

eh da, ja ne kontam, zašto pobogu ne naprave sve na istom engineu i fizici,

samo povećaju teselaciju modela, nove levele i teksture. Da se mene pita - dovoljno.

Čemu to izmišljanje tople vode u nečemu ovakvom, koje onda u pravilu završi kao fail?
Vi mlađi vjerojatno ne pamtite, ali Porsche Unleashed mi je bio još bolji, na svoj način.

Jes njemu su danas kontrole, zvukovi i fizika malo off, ali koncept i realizacija... uh

to mi je bez premca.

Comi123 pet 18.5.2012 18:07

Most Wanted mi je najbolji u cijelom serijalu. Raduje me sto je najavljen, ali jos vise razocarava kad vidim sta rade sa NFS-ovima poslednjih nekoliko godina... PO 3 CAK IZADJU GODISNJE. Bruka... Stvarno bruka...

Crank1d pet 1.6.2012 18:28

Evo prvog screenshota!

Preuzeto sa njihove Facebook stranice.

""IT’S OFFICIAL: The next Need for Speed will be Most Wanted, developed by Criterion! Here’s the first screenshot! 
Make sure to watch our E3 press conference live on June 4th at 1PM (PST) for more info!""

nul-3 sub 2.6.2012 10:10

Uf uf uf.

 

Po meni MW dere i underground i carbon.

Prehebena atmosfera, popratna glazba, osječaj brzine. Prešao ju dva puta. Stvarno je igra prehebena. Mada je falilo malo mogučnosti nabrijavanja automobila, pa su svi izgledali podjednako. Nadam se da će se to malo popraviti ovdje.

 

I neka ne uđubre ovo, jer igra ima potencijala.

 

{#}

 

fila2208 sub 2.6.2012 13:00
Crank1d kaže...

Evo prvog screenshota!

Preuzeto sa njihove Facebook stranice.

""IT’S OFFICIAL: The next Need for Speed will be Most Wanted, developed by Criterion! Here’s the first screenshot! 
Make sure to watch our E3 press conference live on June 4th at 1PM (PST) for more info!""

criterion? Ovo će onda bit opet neki burnout klon.

kazo99 uto 5.6.2012 04:10

Kako useru stvar sa onim digitalnim satovima sa strane, po meni trebaju napraviti igru sličnu shiftu 2, ali sa radnjom kao u most wantedu..dok to ne naprave nažalost nfs neće biti MOST WANTED!

thuglife uto 5.6.2012 05:29
kazo99 kaže...

Kako useru stvar sa onim digitalnim satovima sa strane, po meni trebaju napraviti igru sličnu shiftu 2, ali sa radnjom kao u most wantedu..dok to ne naprave nažalost nfs neće biti MOST WANTED!

Da faq?

Ovaj me video nije impresionirao, igra nije loša po ovome, tipično Criterionovo djelo, ali to nije nastavak Most Wanteda, kako je netko rekao, NFS Burnout.

thuglife uto 5.6.2012 07:15
Winchester01 kaže...

Isto ko zadnji Hot pršut, nažalost. 

A izgleda da ni cesta nije zatvorena tijekom utrke, ko i u onom šugavom Burnoutu... to me nervira...

Što je loše u tome, opet će svi voziti nekom optimalnom putanjom i biti na okupu, a imat češ više mogućnosti za prečace i slično.