PC igre

Modern Warfare 2 Russian to English

neznam_ime sub 18.6.2011 12:15
Captain.Price kaže...

Našao sam na netu nešto, ali nikako nekontam kako oni to urade, pa ako može pomoć kako da prevedem mw2 sa ruskog na engleski!

 

Btw, može li Ruski MW2 cd key biti banovan?

naravno da moze

Mitch sub 18.6.2011 12:17
Captain.Price kaže...

Našao sam na netu nešto, ali nikako nekontam kako oni to urade, pa ako može pomoć kako da prevedem mw2 sa ruskog na engleski!

 

Btw, može li Ruski MW2 cd key biti banovan?

pa svi keyevi mogu biti banani :D rofl

 

za mijenjanje key-a dajem citat sa steam foruma :

Step 1

Install the English version of the Modern Warfare 2 via DVD’s.

 

Step 2

Install Steam, Create a new account for this sole purpose.

Step 3

Log into your steam account and make sure Its in English, add your Modern Warfare 2 CD key to activate your account. Once you have activated your account, you will see two icons “MW2 Single Player” and “MW2 Multiplayer”

 

Step 4

Now click “Install Game” and let it load for like 10 seconds, and then go to properties of the game and select “Pause Updating” on Both.

 

Step 5

Log out of your steam and go to “Steam/SteamApps/common” and there you would see a folder named “call of duty modern warfare 2″

 

Step 6

Now replace your installed English Version of the game with the one in “common”. Just copy the installed English Version of Modern Warfare 2 and replace it with the one in “common” folder.

 

Step 7

Now log into steam and Resume installing the game. Just right click on “MW2 Multiplayer” and choose “resume updating”.

 

Step 8

Once its done, right click on “MW2 Multiplayer” and choose “Properties” then “Local Files” and finally click on “Verify Integrity of Game Cache”.

Now this will make sure that you have the latest game files if not Steam will automatically update it for you.

 

Done So Play!!

Now you have fully working English Version of Modern Warfare 2, if you experience problems at this stage, the only thing you should do is re log into steam and everything will be fine.

 

Mislim da nije legalno...

311008 sub 18.6.2011 12:17

Prilikom instalacije MW2 trebalo bi da imas opciju jezika, Engleski Ruski, jezeik tako nekako se kaze na Ruski, i tu promjeni.Ako je   ordzidzi key ko key, ako nije ordzi, onda nes moc i onako igrat na oficijalnim serverima EA.

Mitch sub 18.6.2011 12:24
311008 kaže...

Prilikom instalacije MW2 trebalo bi da imas opciju jezika, Engleski Ruski, jezeik tako nekako se kaze na Ruski, i tu promjeni.Ako je   ordzidzi key ko key, ako nije ordzi, onda nes moc i onako igrat na oficijalnim serverima EA.

ta opcija postoji samo ako je US retail key, kakve ima za kupit i u HR

311008 sub 18.6.2011 12:26
Mitch kaže...
311008 kaže...

Prilikom instalacije MW2 trebalo bi da imas opciju jezika, Engleski Ruski, jezeik tako nekako se kaze na Ruski, i tu promjeni.Ako je   ordzidzi key ko key, ako nije ordzi, onda nes moc i onako igrat na oficijalnim serverima EA.

ta opcija postoji samo ako je US retail key, kakve ima za kupit i u HR

  A nemoze skinut ilegalnu kopiju pa stavit ruski kod?Valjda bi trebalo fercovat barem mislim pa ne izradjuju u EA key za svaku zemlju posebno valjda.

Mitch sub 18.6.2011 12:28
311008 kaže...
Mitch kaže...
311008 kaže...

Prilikom instalacije MW2 trebalo bi da imas opciju jezika, Engleski Ruski, jezeik tako nekako se kaze na Ruski, i tu promjeni.Ako je   ordzidzi key ko key, ako nije ordzi, onda nes moc i onako igrat na oficijalnim serverima EA.

ta opcija postoji samo ako je US retail key, kakve ima za kupit i u HR

  A nemoze skinut ilegalnu kopiju pa stavit ruski kod?Valjda bi trebalo fercovat barem mislim pa ne izradjuju u EA key za svaku zemlju posebno valjda.

lol kakav EA ?

activision valjda ROFL

 

nego, ne moze. Kad stavis key on ti dodatno skida Localization fileove za tu zemlju, nemres odabrat jezik koji oces pa moras updateat cache fileove preko steama

311008 sub 18.6.2011 12:34
Mitch kaže...
311008 kaže...
Mitch kaže...
311008 kaže...

Prilikom instalacije MW2 trebalo bi da imas opciju jezika, Engleski Ruski, jezeik tako nekako se kaze na Ruski, i tu promjeni.Ako je   ordzidzi key ko key, ako nije ordzi, onda nes moc i onako igrat na oficijalnim serverima EA.

ta opcija postoji samo ako je US retail key, kakve ima za kupit i u HR

  A nemoze skinut ilegalnu kopiju pa stavit ruski kod?Valjda bi trebalo fercovat barem mislim pa ne izradjuju u EA key za svaku zemlju posebno valjda.

lol kakav EA ?

activision valjda ROFL

 

nego, ne moze. Kad stavis key on ti dodatno skida Localization fileove za tu zemlju, nemres odabrat jezik koji oces pa moras updateat cache fileove preko steama

  Eee vraga, to nisam znao.Ma EA{#} ne bi bio ja ja da sta ne bubnem ne zamjeri  {#}