PC igre

Minecraft server [BUG Craft]

APazinjan sri 25.5.2011 20:18

Evo da otvorim novu temu da ne spammamo postojeću.

Dakle, kao što neki znaju u pogonu je Minecraft server. Neke informacije:

 

 

SLUŽBENI FORUM

 

 

Server: BUG Craft

Server mod: Canary 1.5

Igrača: maksimalno 8

Ip servera: 95.141.41.137:29065

Administrator: APazinjan

Moderatori: Za sada nema, odabirem uskoro na osnovi aktivnosti i zalaganja

Glasovna komunikacija (preko Mumble-a): 95.141.41.130:2012

Trošak servera: 70 kuna mjesečno (prihvačam donacije :)

 

Ukoliko bude potrebno više slotova, ja to ne mogu sam financirati pa bi bilo lijepo da pomognete (10 kuna svatko i imamo super server). Uplatiti može bilo tko u banci 3 minute posla a meni puno znači)

 

Pitajte, odgovarajte, molite, prosite, hvalite, kudite :)

 

 

 

TUTORIAL: Ulazak (prvi put) na sever

 

Dakle kada po prvi puta pristupite serveru, morate upisati

 

/Register sifra       (sifra je riječ koju želite koristiti kao šifru za svoj račun) 

 

Svaki sljedeći put upisujete

 

/Login sifra    (sifra je riječ koju ste unjeli kod registriranja)

 

 

 

 

VODIČ ZA UPLATU NA MOJ RAČUN

 

 

1.) Uplatiti mogu svi koji žele, bez obzira na godine.

2.) Najbolje je uplatiti u ERSTE banci ali može i u drugima

 

3.) Odete u banku i zatražite opću uplatnicu

4.)OVAKO JU POPUNITE

5.) To je to :)

CroMaky96 sri 25.5.2011 20:23
APazinjan kaže...

Evo da otvorim novu temu da ne spammamo postojeću.

Dakle, kao što neki znaju u pogonu je Minecraft server. Neke informacije:

 

Server: BUG Craft

Server mod: Canary 1.5

Igrača: maksimalno 8

Ip servera: 95.141.41.137:29065

Administrator: APazinjan

Moderatori: Za sada nema, odabirem uskoro na osnovi aktivnosti i zalaganja

Glasovna komunikacija (preko Mumble-a): 95.141.41.130:2012

Trošak servera: 70 kuna mjesečno (prihvačam donacije :)

 

Ukoliko bude potrebno više slotova, ja to ne mogu sam financirati pa bi bilo lijepo da pomognete (10 kuna svatko i imamo super server). Uplatiti može bilo tko u banci 3 minute posla a meni puno znači)

 

Pitajte, odgovarajte, molite, prosite, hvalite, kudite :)

Cek,cek ti placas 8 slotova 70 kn mjesecno?

Sta ti se vise ne isplati koristit hrvatski-hosting?  12 slotova za 30 kn mjesecno...

Krešo91 sri 25.5.2011 21:06
APazinjan kaže...
Krešo91 kaže...

Koliko RAM-a plaćaš, tj. koliko si uzeo?

600 mb

A na hrvatskom hostingu dobiješ 1 GB na njemačke servere ...bolje da si uzeo preko njih i to hrvatski server i opet bi ispalo jeftinije {#}

 

 

BTW za hrvatski server možeš birat koliko RAM-a ćeš koristit i birat prioritet CPU-a

 

EDIT: evo dokaz {#}  

EDIT 2:   btw ne znam za tebe ali ja otkako koristim FTP program za prebacivanje stvari za server meni uopće ni ne treba game panel (odnosno control panel)....jedino za eventualni restart, ali za ostalo radim ingame ili preko WinSCP FTP programa, ali moram ovo reć: totalno si se zayebo za odabir hostinga {#}

FiCoO sri 25.5.2011 22:09
CroMaky96 kaže...

Ovih dana ako si kupim Minecraft, uzet cu vjerovatno i server s 24 slota pa cemo igrati. Pa ako netko bude zelio pomoc sufinancirati neka se javi...

 

pa daj te pare za server apazinjanu i budi i ti admin a ne sad da bude 100 servera i po jedan igrac na svakom

djdomi sri 25.5.2011 22:10
CroMaky96 kaže...

Ovih dana ako si kupim Minecraft, uzet cu vjerovatno i server s 24 slota pa cemo igrati. Pa ako netko bude zelio pomoc sufinancirati neka se javi...

 

ili financiraš zajedno s apazinjanom i dijelite vlast na serveru. jer ipak, server je krenuo i ima dosta igrača(sredio je normalnu posjećenost crocrafta u 1. danu)

 

@ficoo omg, mi već i mislimo isto :D

CroMaky96 sri 25.5.2011 22:12
FiCoO kaže...
CroMaky96 kaže...

Ovih dana ako si kupim Minecraft, uzet cu vjerovatno i server s 24 slota pa cemo igrati. Pa ako netko bude zelio pomoc sufinancirati neka se javi...

 

pa daj te pare za server apazinjanu i budi i ti admin a ne sad da bude 100 servera i po jedan igrac na svakom

ja cu kupit zbog frendova, nas 3-4 bi kupili server da mi igramo pa.... ako se ko oce joinat server je otvoren

APazinjan čet 26.5.2011 13:23

Svi koji žele donirati hvala vam. Server plačam 70 kuna mjesečno, no pošto vidim da ima prometa dosta platit ću za još 4 ekstra slota. Tako da kada bi svatko davao 20 kuna mjesečno bilo bi super. Imali bi super sevrer :P

Javite mi se na privatnu pa vam kažem kako uplatiti. Novac ide samo na server a donatori će biti javno obznanjeni.

Pwner M. čet 26.5.2011 14:01
gjurki kaže...
pwner m. moras upisat u chat( stisni t) i upisi /register i poslje register razmak i password koji zelis, ali prvo te apaz mora dodat u whitelistu.

Hm naprimjer: /Register PrcPrconja i onda /Pasword lakunoc

ktm402 čet 26.5.2011 14:08
APazinjan kaže...

Svi koji žele donirati hvala vam. Server plačam 70 kuna mjesečno, no pošto vidim da ima prometa dosta platit ću za još 4 ekstra slota. Tako da kada bi svatko davao 20 kuna mjesečno bilo bi super. Imali bi super sevrer :P

Javite mi se na privatnu pa vam kažem kako uplatiti. Novac ide samo na server a donatori će biti javno obznanjeni.

20kn?Hahahaha

Pa na crocraftu su morali ugasit prijasnji server jer se balavurdija nije mogla 5kn jesecno odrec {#}

APazinjan čet 26.5.2011 14:11
ktm402 kaže...
APazinjan kaže...

Svi koji žele donirati hvala vam. Server plačam 70 kuna mjesečno, no pošto vidim da ima prometa dosta platit ću za još 4 ekstra slota. Tako da kada bi svatko davao 20 kuna mjesečno bilo bi super. Imali bi super sevrer :P

Javite mi se na privatnu pa vam kažem kako uplatiti. Novac ide samo na server a donatori će biti javno obznanjeni.

20kn?Hahahaha

Pa na crocraftu su morali ugasit prijasnji server jer se balavurdija nije mogla 5kn jesecno odrec {#}

Ja se nadam da tako kod nas neće biti ;)