CoLdPlay sri 21.8.2013 01:20

Srce mi je stalo, mislio sam za trenutak da je najavljen treći dio. Nije još najavljena, ali bilo je par vijesti da je igra već završila preprodukciju. Ono što lično ja očekujem jeste da će biti najavljena krajem ove godine ili početkom sljedeće. To je moje čisto subjektivno mišljenje, ali mislim da je takvo nešto realno očekivati, prije svega jer će se malo sleći prašina oko GTA 5, a bilo je i govora da su dvije kompanije ( Rockstar in 2K Games/2K Czech ) surađivale oko izrade GTA 5.

 

Prošli dio je ostavio dosta prostora u priči, tako da bi možda mogli dobiti nastavak, ja bih lično volio da se krene sa novom pričom jer prošla po meni i nije bila toliko dobra. Free roam će naravno biti, to su sigurno naučili iz prošlog nastavka.

KiX777 sri 5.8.2015 14:30

Ovo se preorda.

Set in 1968, Mafia 3 stars a brand new protagonist, Lincoln Clay. He’s half-black, half-white, which matters since his story unfolds in the deep south of New Orleans, where outward, violent racism was a part of everyday life at the time. Clay’s got it tough, because he also grew up an orphan, constantly looking for family, which he found in the army, during the Vietnam War. Suffice to say, he’s seen some things.