PC igre

Koja vam je najbolja browser igra

APazinjan sub 26.9.2009 22:37

Naslov teme dovoljno govori. Znači raspravlja se o tome koja je po vama najbolja browser igra. Uvjet je samo jedan: mora biti besplatna.

Ja trenutačno igram samo Katsuro jer nisam uspio naći niti jednu sličnu a da mi se sviđa.

ScorpioN60 sub 26.9.2009 23:04

Više ne igram browser igre,ali sam prije igrao svašta (Gladiatus,Travian,Ogame,Battleknight(sta vec),onda tamo neki vampiri bogte pitaj)

Uglavnom..

 

Najbolja - Gladiatus, brzo se snađeš, jako je detaljna igra

Najgora - Travian, igru sam probao jednom i odma presto igrat :P, jer nisam htjeo trošiti vrijeme na to, idu mi na živce s Travianom previše ga reklamiraju, da ga nisu reklamirali nebi nitko igrao to,

                a neke kvalitetnije igre uopće ne reklamiraju pa onda na kraju hrpa igrača

doxy sub 26.9.2009 23:11

besplatno je

ne košta te isprobat

možeš odabrat između 9 nacija (sve su balkanske), strategija je naravno, dižeš svoj grad/dvorac i vojsku, pokušavaš pokorit sve oko sebe ko i u svim ostalim...to je to

rambox sub 26.9.2009 23:27

Ja zapravo uopce i ne igram igrice na kompu bas a nekad znam odigrat koju rundu Online igrica, pa eto onda jedne moje omiljene vrlo zanimljive igrice koju zavrtim tu i tam. Izgleda jednostavno i obicno recimo ima 20 razina no izgled gadno vara u ovom slucaju mnogi su odustali kazu vrlo zeznuto pa ko voli nek izvoli, uglavnom to je takticka igra treba kupit u pravom trenutku pravu nadogradnju inace nema spasa badave ti spretnost!Cool

 

http://www.ugoplayer.com/games/fluxion.html

 

 

 

 

Stoja ned 27.9.2009 00:24

Ja igram Rokkitball na stranici instantaction.com tamo ima jedno 8 igara ali ova mi je najdraža(a i rasturam u njojBelji se).Uglavnom žanr bi bio futuristički sport do 8 igrača(2 tima 4 na 4 maksimalno)gdje imate više golova koji vrijede razne vrijednosti(1,2 i 5 bodova),imate rakete skojim gađate suparnike(nemrete ih ubit,samo ih odgurnot i očistit im energiju)te imate energiju skojom šprintate,držite loptu i tako.Inače odlična igra al treba jako puno vremena da ju savladate ,jer igra vrti dosta fizike(tipa lopa se može utjecat kad ju u zraku skinete raketom,ako zamahnete loptu dok ju držite ići će dalje/brže i tako)Svakako probati,mada sam siguran da 70% ljudi se igra neće svidjet(neznam zašto,valjda jer je "relativno" teška za savladat ju i zahtjeva dosta vježbanja)Neodlučan

APazinjan ned 27.9.2009 00:47
max1919 kaže...
Ja igram godinu dana ikariam. Probao sam mnoge druge ali on mi se najviše svidio.
u ikariamu upravljaš civilizacijom, skupljaš resurse, gradiš zgrade i vojsku, ratuješ...

Vidio sam ikariam, igra ju moj prijatelj. Mene zanima dal ima neka stranica na kojoj najavljuju novonastale broiwser igre, znate ono... da imam početnu prednost. Još ako je igrica dobra

system sub 29.1.2011 00:55

meni je ikariam super, razvijaš svoju civilizaciju, gradiš gradove, skupljas resurse( drvo, vino, sumpor, kristal, mramor) koji su ti potrebni za gradnju vojske, gradnju zgrada, zadovoljstva u gradu, istraživanja..itd

najbolje mi je kad idem u pljačku resurasa na druge, a onda mi u inbox dolaze poruke tipa "plzz nemoj me napadat...itd" tad se baš osječam moćno..xD

B00m sub 29.1.2011 01:12

Ja sam igrao gladiatus 3.5 godine , odlicna igra al mi je s vremenom dosadila i jos moras placati da budes jedan od boljih -- bio sam jedan od najboljih u toj igri . Travian je meni losa igra zbog toga sto cim ti otiđe pocetnicka zastita  50x jaciji igraci te napadaju  svaki dan tak da si nemozes razviti grad kak treba . Ikariam je isto jako dobra igra poput gladiatusa samo sto su drugacijeg tipa . Bitefight i ogame nemam o tome neko misljenje . Al dosade browser igre tak da vise nis ne igram sada samo fps