Danny_HR pon 21.6.2010 08:51

Mogao si baš nešto više napisati.

 

Inače tu igru radi KAOS studios. Tvorci FFOW-a.

Igra koristi isti, malo unaprijeđeni engine kao FFOW, čak i iste modele. I zapravo će što se same kvalitete tiče predstavljati ono što je FFOW trebao biti a nije bio na vrijeme.

 

S obzirom da sam emotivno vezan za KAOS ovo čekam s nestrpljenjem još tamo od kraja 2007. kada su dečki iz Kaosa spominjali tu igru. U svakom slučaju, sada je blizu i vidjeti ćemo kako će ispasti. :)

PureEntity pon 21.6.2010 09:09
Danny_HR kaže...

S obzirom da sam emotivno vezan za KAOS ovo čekam s nestrpljenjem još tamo od kraja 2007. kada su dečki iz Kaosa spominjali tu igru. U svakom slučaju, sada je blizu i vidjeti ćemo kako će ispasti. :)

Da, također "snajpam" ovaj naslov duže vrijeme, homepage je jedno vrijeme bio sa ingame screensima i ostalim stvarima i definitvno je izgledalo kao gotov proizvod. Ne znam zašto je nastao toliki delay u izdavanju. FFOW je također bio ok :)

Radnja je malo nategnuta (hmmm... invazija north koreje na "USA homeland", barem da su stavili nekakvu koaliciju - bilo bi lakše za prožvakati) ali dobro, bitno da se puškara. :)

 

Edit: sada sam vidio release date na G. Spotu - Q1 2011, nevjerojatno :)

 

Wolf88 ned 16.1.2011 16:54
thuglife kaže...

Homefront prodao dušu Microsoftu...

I opet PC igrači nahebali.

Pa neznam baš da smo nahebali kad mp radi drugi studio gdje nam je obećano da ćemo imati neke features koje neće imati konzole kao clan suport ,neka grafićka poboljšanja plus toga trebali bi dobiti moding tools.

Što se tiće dlc baš mi je sve jedno ko će dobiti prvi dlc onako ovako će doći na sve tri platforme kad tad

 

 

evo vam saburb map za xbox 360:

http://www.youtube.com/watch?v=iRtOC8cnZfA&feature=player_embedded#!

 

Danny_HR pon 17.1.2011 10:49
Wolf88 kaže...

Pa neznam baš da smo nahebali kad mp radi drugi studio gdje nam je obećano da ćemo imati neke features koje neće imati konzole kao clan suport ,neka grafićka poboljšanja plus toga trebali bi dobiti moding tools.

Što se tiće dlc baš mi je sve jedno ko će dobiti prvi dlc onako ovako će doći na sve tri platforme kad tad

 

 

evo vam saburb map za xbox 360:

http://www.youtube.com/watch?v=iRtOC8cnZfA&feature=player_embedded#!

 

Kompletnu igru za PC radi drugi studio, Digital Extremes, koji je radio na Unreal Tournament igrama, Bioshocku za PS3, Bioshock 2 multiplayeru itd.

Wolf88 pet 21.1.2011 18:03

Prošli tjedan se NY održao THQ press event za homefront mp  i dans tj jućer u Australiji,

gdje je bio jedan clan homfront zajednice koji je napravio preview 

 

Sljedeći tjedan trebali bi imati više informacija o pc verziji homefronta

 

 

pirat pet 21.1.2011 18:55

Samo 8 mapa{#},i neke neće imat vozila..

 

Eight multiplayer maps will ship with the game, which seemed pretty spot-on to us: they are absolutely huge. Ground Control map Farm starts in a wooded hillside studded with giant barns and a crumbling church, but if you hit your objectives, you move on into a more industrial area. Crossroads centres on an area of ruined highway, full of concrete pipes to hide in, while the Team Deathmatch map Suburbs takes place in a classic suburban area, with plenty of houses in which you can escape the attentions of drones. A couple of the maps are infantry-only, with no vehicles

 

http://www.youtube.com/watch?v=lX-a4z1wHk0

Jack Sparrow pet 21.1.2011 21:33

Pogledao ova dva videa i u igri izgleda ima samo 13 vrsta oružja.{#}

I neznam što znači ono dolje gdje piše downloadable guns, dal će se i oružja morati kupovati?{#}

Onda da ćemo  tenkove i helie koristiti kao u COD serijalu killstreakove.

Wolf88 pet 21.1.2011 22:11

Neznam koliko će biti vrsta  oružija ali mislim da bi trebalo biti više od 13 vrsta oružija,oružija se ne kupuju nego se dobivaju kroz  rankove

BF pontovima kupuješ dronove,vozila,rakete.air strike,itd...,downlodable guns neznam što im to znaći moguće da će kroz dlc-ove doći još oružijai mapa

hoćeli se oni naplaćivati ili neće to ćemo valjda uskoro saznati 

Jack Sparrow ned 23.1.2011 10:51

Više na BF jer za svaku akciju u igri dobivaš nekakvu nagradu, onda više je timski kao i BF, a ima i vozila još k tome, spotanje itd.

Ne vuče meni baš na COD, možda malo samo radi brdo dodataka za puške i nekakvih perkova, ali nešto slično kao perkovi imaš i u BF-u, samo što se tamo zovu gadgeti.

A brink mi vuče na Team Fortress, a okolina i ono nekakvo skakanje izgleda kao Mirrors Edge. Imam osječaj da brink više cod stil jer izgleda kao da svatko igra za sebe,a ne homefront.

MegaMass 2000 ned 23.1.2011 11:32
Jack Sparrow kaže...

Više na BF jer za svaku akciju u igri dobivaš nekakvu nagradu, onda više je timski kao i BF, a ima i vozila još k tome, spotanje itd.

Ne vuče meni baš na COD, možda malo samo radi brdo dodataka za puške i nekakvih perkova, ali nešto slično kao perkovi imaš i u BF-u, samo što se tamo zovu gadgeti.

A brink mi vuče na Team Fortress, a okolina i ono nekakvo skakanje izgleda kao Mirrors Edge. Imam osječaj da brink više cod stil jer izgleda kao da svatko igra za sebe,a ne homefront.

Pa ako ti vuče na TF onda ti ne može vući na COD. U TF-u nema pobjede bez timskog rada. Hrpa pyroa će izgubiti od dobro balansiranog tima. Čovjek je u videu jako lijepo rekao da je vojnik za frontalnu akciju, a inžinjer je tu kao pozadinac. Dakle, klasične klase. Gameplay kojeg je Danny stavio vuće na jako, jako COD.

Jack Sparrow ned 23.1.2011 12:18
MegaMass 2000 kaže...

Pa ako ti vuče na TF onda ti ne može vući na COD. U TF-u nema pobjede bez timskog rada. Hrpa pyroa će izgubiti od dobro balansiranog tima. Čovjek je u videu jako lijepo rekao da je vojnik za frontalnu akciju, a inžinjer je tu kao pozadinac. Dakle, klasične klase. Gameplay kojeg je Danny stavio vuće na jako, jako COD.

Pa mislio sam na to da brink vuće više na cod stil nego homefront.

Ali opet to treba zaigrati i malo pročitati recenzije jer je teško odlučiti igru po videu. Ali za sad mi brink<homefront.