PC igre

Handball Challenge (Release date: 2011)

The Unforgiven sub 15.1.2011 21:52

Dakle, razvojni tim imena Neutron games uhvatio se u koštac sa teškim izazovom - pravljenjem simulatora rukometa. Igra bi trebala izaći 2011. godine, a točan release date još se ne zna. Igra je prvobitno u planu samo za PC, a kako piše na službenim stranicama, verzija za konzole trebala bi izaći kasnije. Sa službenih stranica već je moguće downloadati "mini-games", dakle igra 1vs1, te trening.

 

 

 

 

Službene stranice

Trailer

Download (samo training challenge, nije cijela igra)

 

 

Name of the Game

Handball Challenge

 

Genre

Sports Simulation

 

Developer

Neutron Games

 

Publisher

N.N.

 

Plot

Handball

 

Release date

Planned 2011 (exact date to be announced)

 

Plattforms

PC only (consoles planned for later versions)

 

Game Modes

Singleplayer, Multiplayer (offline, online)

 

Rated

not rated yet

 

System Requirements

N.N.

 

 

Što mislite o svemu ovome, hoće li zaživjeti, ili je još jedan propali projekt? Pošto bi ovo bila prva handball simulation igra, ja osobno sam skeptičan.

antimadridista ned 16.1.2011 01:32

ne izgleda loše na videu,ali zanima me hoće li u igri biti licencirani klubovi,koja natjecanja će se moći igrati...bilo bi odlično kad bi igra ove godine bila dobro napravljena,i da se nastavi svake godine izdavati i poboljsavati,vidjet ćemo...

The Unforgiven ned 16.1.2011 11:01
antimadridista kaže...
ne izgleda loše na videu,ali zanima me hoće li u igri biti licencirani klubovi,koja natjecanja će se moći igrati...bilo bi odlično kad bi igra ove godine bila dobro napravljena,i da se nastavi svake godine izdavati i poboljsavati,vidjet ćemo...

Čitao sam po forumu malo, još nisu dobili licencu za našu ligu recimo. Samo me zanima kako će to izvesti, dosta kompleksno za napraviti, zato i nije bilo poštene rukomet simulacije do sad.

The Unforgiven ned 16.1.2011 17:23
zabranjeniples kaže...

Ja oduvijek čekam trenutak, da dođu vaterpolo i rukomet na igrače ekrane (konzola ili pc, sasvim nebitno).

 

Tako da mi je jako drago da se počelo radit na nekim stvarima.

Također. Nije mi ni toliko bitno da imaju sve licence, glavno da je gameplay ok.

Igor666 pon 17.1.2011 18:44
The Unforgiven kaže...

Evo, ukoliko ste skinuli mini igru, možete dati svoje dojmove u ovom topicu na službenom forumu - http://www.handball-challenge.com/forum/viewtopic.php?f=18&t=249&sid=05807969f61fda567f22b267bbc00906&start=40

 

Jel' netko od vas probao igru? {#}

ja sam je igrao jos prije skoro godinu dana..igra je super, barem meni. je da se moze igrati sam sa jednim igracem za sad ali izgleda obecavajuce. jedino se dosta usporila sa predzadnjim updateom..a imam komp i vise nego dobar...

maxy0 sub 16.7.2011 13:14

imam jedan odurni bug... kada udem u igru i stisnem bilo koju tipku na joysticku, ko da drzam tipku za gore stalno a ne drzim ju.... znaci stalno mi ide gore ovo za odabrat i tako u nedogled (tesko za objasnit malo)