PC igre

Half Life 2: Episode 3

cigo sri 25.6.2008 22:50

Citat sa wikia

"It is planned as the last episode in the currently planned story arc, although not necessarily the end of the Half-Life franchise. According to Valve, plot details have not been finalized as of February 2008, and the game is also not expected to be released for some time."

 

Ne ocekujte nista prije 2008, s obzirom kolko su odgadjali episode 2 nadam se da ce trica izac do kraja 2009.

Horagio sri 8.10.2008 12:09

Mislim da će se radnja Ep3 nastaviti u Borealisu. Naravno, priča bi trebala imati neočekivani završetak. Trebali bi odriješiti Zemlju od svih sranja koja su ju spopala. Nadam se da će biti HL3, al prema ovome, stvarno ne znam šta bi mogla biti radnja.

Horagio sri 8.10.2008 12:34
BORN kaže...

Hex odavde sa foruma je poslao e-mail jednom liku iz valvea i lik mu je reko da će igra biti

Sad koliko mu je vjerovati?

 Koja, HL3 ili Ep3? Za Ep3 znam da će biti, al nitko ne zna kada (osim Valvea, i Hexa možda), a sad za HL3... Napiši sve!!!11
HappyD sri 8.10.2008 12:56
Horagio kaže...
BORN kaže...

Hex odavde sa foruma je poslao e-mail jednom liku iz valvea i lik mu je reko da će igra biti

Sad koliko mu je vjerovati?

 Koja, HL3 ili Ep3? Za Ep3 znam da će biti, al nitko ne zna kada (osim Valvea, i Hexa možda), a sad za HL3... Napiši sve!!!11
 Copy-pasteaj CIJELI e-mail!!
systemize pet 31.10.2008 22:42

ja sam zapeo na epozode 1 ili 2, kad upalim neki prekidac otvore se vrata na drugom kraju, al i struja se stvori u vodi, tako da nikako ne mogu doc do tih vrata a da ne izgubim zivot, ako se netko sjeca molio bi da mi kaze, igra je pravo mraka.

RonoN sub 1.11.2008 08:19
systemize kaže...

ja sam zapeo na epozode 1 ili 2, kad upalim neki prekidac otvore se vrata na drugom kraju, al i struja se stvori u vodi, tako da nikako ne mogu doc do tih vrata a da ne izgubim zivot, ako se netko sjeca molio bi da mi kaze, igra je pravo mraka.

 moras staviti par kutija i kanti na pocetak neceg sto izgleda kao metalna ograda, samo polegnuta (pocetak ti je odmah kod prekidaca). zatim skaces prvo na "suhi dio" tamo gdje jako iskri, zatim na cijevi i na kraju u onu kao malu kucicu ! struja ce te malo przit al ak si brz, prezivit ces
i da, izmedju skakanja ces morat ubit par "onih" sto te vuku na strop :D

pisem po sjecanju, al znam da sam se i ja tu malo namucio
Horagio sub 1.11.2008 10:08
systemize kaže...

ja sam zapeo na epozode 1 ili 2, kad upalim neki prekidac otvore se vrata na drugom kraju, al i struja se stvori u vodi, tako da nikako ne mogu doc do tih vrata a da ne izgubim zivot, ako se netko sjeca molio bi da mi kaze, igra je pravo mraka.

 Pos sjećanju :Prije nego što uključiš struju, uzmi neku bačvu i stavi ju ispod onog slomljenog mostića da bez problema možeš doći do druge strane. Zatim doskoči do tog drugog dijela i onda do kućice. To je Ep1. Po linku, sve imaš ovdje.
Horagio čet 13.11.2008 14:46
Dinjo kaže...

ja sam sad skinuo Gmod- Garrys mod za half life 2 instaliram ga ali mi nema ikone za uci u njega

jeli vi to znate napravitiSramim se

 Pa ono, ak se ne varam bi se ikona trebala pojaviti u Steamu. A ako se varam, onda idi : Disk na kojem ti je Steam-Steam-SteamApps-SourceMods i izabereš mapu u kojoj se nalazi mod.

P.S. Kakve to veze ima sa HL2 Ep3???
cigo čet 20.11.2008 20:30

Znaci da skratim pricu, tek krajem ove godine ce dat novosti o episodi 3.

Tribamo cekat puno duze jer su rekli da ce episode 3 bit puno veci od prve 2 epizode i jer su sad puno vise vremena trosili na left 4 dead.

Nece niko bit sretniji od mene ako dovrse je do kraja 2009 al kontam da ce tek pocetkom 2010 bit dovrsena.