PC igre

GTA San Andreas bizarnosti

The Geek pet 31.7.2009 22:19

Dakle... prije par dana sam ponovo instalirao GTA SA i primjetio neke čudne stvari, a neke sam čuo od prijatelja kao npr. onu slavnu legendu- bigfoota, NLO-e i slično. Vi ovdje možete pisati svoja mišljenja o tim stvarima.

 

Da malo potpirim vatru evo jedne čudne stvari na mapi SA: 

Jebasu123 pet 31.7.2009 23:09

ja jednom igram san andreas onako điram se po gradu i kaboom padna avion na mene ja wtf i eksplodira ja gledam sta je ovo mislio sam da je neki bug al eto

i naso sam taj kao ghost car ja mislio to tak bezveze i oso Osmijeh

xxxxx sub 1.8.2009 07:20

Ma san andreas je pun nekih bizarnosti, btw. avioni najviše padaju u trećem gradu.

Jednom sam naletio na nekog fotografa pored vode i ja imao fotić u invertoriju, ja ga usliko i on kreten baci se u vodu, ja za njim nema ga...

Il kad se bezumno neki zabijaju sa autima bez razloga u tebe.

 

BTW. u Vice cityju sam kraj one bolnice u prvom gradu približio se nekom autu i on se zaletio u vodu.

 

thuglife sub 1.8.2009 07:50

Neki su pričali i o duhu Cj-ove majke u šumi, no sam nikad ništa nisam vidio, sve što sam vidio bili su očiti bugovi zbog kojih bi ljudi slupali vozilo u kojem se nalaze ili nešto slično, nikad ništa štp bih mogao nazvati proavom bizrnošću.

lzgr sub 1.8.2009 11:15
The Geek kaže...

To nisu modovi jer sam recimo padajuće avione i sam primjetio na čistoj igri, bez modova, pa to me i navelo na surfanje a potom i na pokretanje teme. Ovo stopalo na mapi me još više zaintrigiralo...

Vidio sam i ja padajuće avione,slupani auto koji se btw. ne može popraviti, ali stopalo na mapi nisam priimjetio.

The Geek sub 1.8.2009 12:56
lzgr kaže...
The Geek kaže...

To nisu modovi jer sam recimo padajuće avione i sam primjetio na čistoj igri, bez modova, pa to me i navelo na surfanje a potom i na pokretanje teme. Ovo stopalo na mapi me još više zaintrigiralo...

Vidio sam i ja padajuće avione,slupani auto koji se btw. ne može popraviti, ali stopalo na mapi nisam priimjetio.

Evo stopala... mislio sam da ste primjetili i u prvoj slici.

The Geek pet 9.7.2010 17:24

Meni je zato i gušt igrati SA kada mi je dosadno, uvijek se nasmijem, recimo slušam onu postaju na kojoj neki luđak govori o nekoj sekti i kiflama...... ili gledam one samoubice koju nešto slikaju i onda se bace u more.... SA je zabavan baš zbog tih ''bugova''