PC igre

Gta SA fans & moding

mladen_87 sub 16.5.2009 21:34

pozZ ljudi

 

vidim da ima par postova na temu gta na forumu, pa reko da i ja jedan napisem, posto mi je san andreas jedna od naj igara, pa sam je kreno modificirat pa me zanima ima li jos slicnih igraca da razmjenimo neke toolove, modove, misljenja i tak. na netu ima par gotovih modifikacija kao sto su gta united, gta berlin, pa cak je jednom neko napravio neki gta srbija hehe...hajmo GTA fanovi i modderi javite se :D pozZ

žiža98 ned 17.5.2009 20:08

GTA je super, ludilo kradeš motore, aute, bicikla, oružje. Ubijaš ljude, kradeš pare. Ludilo.

 

 

 

Pozor:Igrica GTA San Andreas nije prikladna za djecu mlađu od 18 godina, jer djeca koja budu igrala tu igricu a da nemaju puni 18 godina, mogu imati noćne more a mogu biti i agresivni.

mladen_87 ned 17.5.2009 20:30

GTA Modding sites

 

www.gtainside.com

www.thegtaplace.com

www.gtagarage.com

www.gta-worldmods.de

 

NAJPOPULARNIJI GTA FORUM

 

www.gtagorums.com

 

i EVO NEKI NAJBOLJI TOOLOVA ZA MODANJE GTA:SA

 

San Andreas Mod Installer 1.1 http://www.thegtaplace.com/downloads/file.php?id=1001


GTA San Andreas - Ultimate Editor 3.06 http://www.thegtaplace.com/downloads/file.php?id=1735


IMGTool http://www.gtagarage.com/mods/show.php?id=63

 

TXD Workshop 4.0B http://www.thegtaplace.com/downloads/file.php?id=722

 

GTA Garage Mod Manager http://www.gtagarage.com/mods/show.php?id=434

 

to je to zasad :D

 

pozZ

 

dogman ned 17.5.2009 21:02
dalmata40 kaže...

ekipa moze please link od gta srbja???

 

thx

 pa zar nisi dosad igro.....to ti je prije 1 i po izaslo ili dve.....dobra stvar(nova auta,mafija je delije,grobari...svasta nesta)
mladen_87 ned 17.5.2009 21:07

ja imam par modifikacija za gta

 

GTA Srbija

GTA Tokyo Drift

i GTA sto ja radim hehe :D

 

a Srbija su par novi auta izmjenjeni, neke reklame i bande

 

Tokyo drift, par auta i misije nove

 

a moj GTA.... mozda jednog dana bude i nesto od toga :D

Thanatos pon 18.5.2009 00:54

@mladen_87 ee care hvala ti puno za link do onog moda za detaljniju kartu, baš sam taj mod i tražio

 

svakako probajte ENB Series jer je grafika bar 50% bolja od običnog san andreasa (u igri možete isključiti/uključiti mod s tipkama SHIFT + F12) - tako ćete najbolje primjetiti koliko je grafika bolja

BTW jeli se netko bavi skriptanjem SAMP-a (za one koji neznaju to je mod od rockstara za multiplayer, RP i DM servera ima)

Zayc_17 pon 18.5.2009 14:57
Thanatos kaže...

@mladen_87 ee care hvala ti puno za link do onog moda za detaljniju kartu, baš sam taj mod i tražio

 

svakako probajte ENB Series jer je grafika bar 50% bolja od običnog san andreasa (u igri možete isključiti/uključiti mod s tipkama SHIFT + F12) - tako ćete najbolje primjetiti koliko je grafika bolja

BTW jeli se netko bavi skriptanjem SAMP-a (za one koji neznaju to je mod od rockstara za multiplayer, RP i DM servera ima)

 eheh, ja ti se bavim skriptanjem i imam vlastiti server s prijateljima....web stranica od servera ti je u mom potpisu....
edit: zaboravio sam napomenuti da ti to nije od rockstara mod, nego se oni još i protive protiv multiplayera
dalmata40 pon 18.5.2009 23:21
dogman kaže...
dalmata40 kaže...

ekipa moze please link od gta srbja???

 

thx

 pa zar nisi dosad igro.....to ti je prije 1 i po izaslo ili dve.....dobra stvar(nova auta,mafija je delije,grobari...svasta nesta)
 igrao sam ali sam izbrisa
lzgr sri 20.5.2009 12:56

Evo malo informacija: biti će i neki CLEO modovi poput onog za benzin,brzinomjer itd... Sva vozila u igri biti će promijenjena uključujući i avione,helikoptere,skrivena vozila poput Andromade,FBI truck...Bande će biti promijenjene uključujući i neke prolaznike,odjeća,tetovaže.2 nova otoka:Liberty City i Vice City.Kako sam rekao bit će nekih kašnjenja zbog puta ali unutar 2 tjedna je gotov.Cool

epic sri 20.5.2009 14:35
Prebrzi kaže...

Koristim gta slovenija (imo sam i obican al mi je doso virus koji ga je izbriso skup sa windowsima Mršti se )i kada instaliram mod igrica mi se totalno zablokira zašto

 

Hvala unaprjed

 zato sto je slovenija premala za tako veliki san andreas
epic sri 20.5.2009 14:36
lzgr kaže...

Evo malo informacija: biti će i neki CLEO modovi poput onog za benzin,brzinomjer itd... Sva vozila u igri biti će promijenjena uključujući i avione,helikoptere,skrivena vozila poput Andromade,FBI truck...Bande će biti promijenjene uključujući i neke prolaznike,odjeća,tetovaže.2 nova otoka:Liberty City i Vice City.Kako sam rekao bit će nekih kašnjenja zbog puta ali unutar 2 tjedna je gotov.Cool

 a oce li biti pravi auti (bmw, audi...), i oce li biti promjenjene zgrade
epic sri 20.5.2009 15:26
lzgr kaže...

Da,biti će pravi auti čak i neke firme poput Lade.U vezi zgrada ne biti će stare zgrade te spomenuta nova 2 otoka Liberty City i Vice City.

 aj potrudi se jos malo pa stavi nove zgrade Belji se 
a trebat ces stavit one fileove gdje su handling i ona s*anja za auta, jer ce inace biti lose i autima ce biti gume u podu
epic sri 20.5.2009 16:37
lzgr kaže...

Znam i odustajem od LC i VC,ali će biti nesto tipa stunt island ili drift city.

 prije sam ja stalno ta sr*nja ubacivao pa mi vise dosadilo, ali trebo bi nove zgrade da bude cijeli novi