PC igre

GTA 4 hamachi lan?

FrightMare sub 25.7.2009 12:30

moze...igram vec nekoliko mjeseci na hamachiju.....pobrini se da nabavis sve patcheve (1.0.3.0 i 1.0.4.0 se nerazlikuju moze jedan hostat s 1.0.3.0 a drugi joinat s 1.0.4.0 i tako obrnuto) i napravi hamachi network ili igrajte s drugima na:
GTA 4 FM1,2,3,4,5,6,7 itd...
GTA4 FM1,2,4,5,6,7 itd...
i morate otic na start->run->regedit zatim u regeditu otic na HKEY_CURRENT_USER -> software -> classes -> software -> xlive
pa onda s desne strane napravit new -> string value i onda imenovat taj string value connectionoverride i onda ga otvorit i desni gumb misa na connectionoverride i onda modify i upisat u modify data hamachi(za to da radi trebate imat Games For Live Windows - to je ono sta vam se pojavi na vrhu ekrana kad stisnete home gumb).
onda obojica otic u igru i upalit mobitele pa jedan ode za hostanje Local(LAN) -> create game -> izabere mode(meni je najbolji free mode) drugi ode u lobby i stisne f4 da refresha i nađe host i prije nego sta se joina stisne lctrl(il lalt - nesjecam se bas) + F11 i onda se joina i tijekom crnog ekrana kad se konektira stisce opet lctrl(ili lalt) + F11 (jedno deset puta stisnut)....(tako nesto bi trebalo ic osobno dugo nisam igro multiplayer na hamachiju ali je zakon)

uhh umorio sam se pisajuci.....odo se odmorit :P

rocker55555 sri 6.1.2010 11:58

ljudi imam neki error...kad udem u igru pa na multiplayer pise mi u mobitelu ˝you cannot acces multiplayer with modified files.You must restore the original files in order to acces multiplayer˝....to mi se sad dogodilo kad sam instalirao patch 1.0.4.0.

 

P.S.a kad nisam imao 1.0.4.0. patch udem u multiplayer i pise ˝lost connection with games for windows-LIVE˝....

marko009 ned 31.1.2010 13:28

pa upises ime servera i lozinku i to bi trebalo bit to... nikakvo skidanje ostalih gluposti... barem je tak meni bilo... uz to trebas i haachi override i tekno gods za injektiranje...

 

edit: ako je to sto si skinuo s tih servera taj TEKNO, objasnit cu ti kako to funkcionira

 

iske10 ned 31.1.2010 13:37

ee mozesli mi ikako pokazati kako se dodaje ili imas neki srv ja sam maloprije dodao ovaj srv od ovoga gornjeg posta dodao ga je u hamachi ali nema ga u custom match znasli ikako kako da dodam srv

 

gtaatg pon 5.4.2010 17:59

Pomoc!!

Ovako,cim sam saznao da se na hamaciju moze igrati gta 4 online pohitao sam sve potrbno za igranje dignuti sa neta i sve sam podesio i uzeo sam server GTA IV-mimoza i kad sam usao u igricu kliknuo sam na mobitel mulitiplayer-itd...zatim sam kliknuo f5 za traženje servera i nista nije pronaslo niti jedan server za join probao sam sa gta iv zg i jos mnogo drugih servera i nista mi nije pronaslo u igrici.Pa se sada pitam sto sam krivo uradio.

rebelsy pon 5.4.2010 21:54

ja bih rado zaigrao malo gta 4 preko hamachia ... ako moze neka neko napise instrukcije nekakve sta sve treba i kako...

mislim na koji server ? i jel moram radit ono sto je u drugom postu ako ne zelim ja hostati ?

 

:D

marko009 pon 5.4.2010 23:52

decki, ako se uspijete dogovorit i nac, ja cu sutra doc... mratav sam, 19 godina se samo jednom ima...

 

edit, ako ne znate, morate imat patch 1.0.3.0, bez njega ne moze, ali nemojte updateat na visi patch jer isto nece radit, i naravno tekno

gtaatg uto 6.4.2010 20:09
gtaatg kaže...

Pomoc!!

Ovako,cim sam saznao da se na hamaciju moze igrati gta 4 online pohitao sam sve potrbno za igranje dignuti sa neta i sve sam podesio i uzeo sam server GTA IV-mimoza i kad sam usao u igricu kliknuo sam na mobitel mulitiplayer-itd...zatim sam kliknuo f5 za traženje servera i nista nije pronaslo niti jedan server za join probao sam sa gta iv zg i jos mnogo drugih servera i nista mi nije pronaslo u igrici.Pa se sada pitam sto sam krivo uradio.

moze li mi netko pomoci???