Kresimir4 pon 11.12.2017 00:09

Imaju problema sa serverima, radi samo solo only, nadam se da ce do jutro to rijesiti. Ovaj mod 50v50 je tako lud, danas nas ostalo 18vs8, moj tim napravio veliki fort i taman kad pomislis da taj fort nema sanse da sruse s brda krenuli rocket launcheri i granate otislo sve kvragu i popusili hahahaha

b00 ned 4.2.2018 22:18

nekak mrtva tema ove odlične igre (besplatne)

eto pišem ovo čisto u nadi da ću navuć više ljudi na igru i možda u budućnosti ako naučite igrat napravimo neki squad i guramo neki 10% winrate

 

ja se zarazio prije nekih mjesec-dva

 

1500 mečeva do sada odigrani od čega 1100 squad sa random ljudima. Danas skupio 100.ti WIN

 

 

ako imate kakvih pitanja ili oćete neki savjet tu sam

 

b00 pon 5.2.2018 18:42
razermario kaže...

Kak si samo uspio nakupiti tolke pobijede sa random likovima ? ..

 

Meni dodu ili trollovi, sto pijevaju  i lete da zaginu ili greedy noobvi i slicni. 

 

A solo imam 2 pobijede i oko 600 odigranih... :/

od tih 100 63 je iz squada... pola tih pobjeda sam dobio sam, u top 10 rijetko koji squad bude 4 man.. a i ekipa kaj traži squad je lošija nego ovi u solo

čini mi se da to klinci traže squad game čisto da ih neko carrya i da dobe win jel u solo sami za win nisu sposobni... nekad kad debili nisu sposobni niti označit na mapi di će iskočit odem sam u tilted towers i očistim cijeli grad. kad u solo odem tilted e tu je druga priča, odmah se vidi razlika u kvaliteti igrača, vidiš svi skinove imaju i fkt je teško preživit.

 

ja igram squad jel mi je solo dosadan, uvijek sam igrao team orijentirane igre i većinom sam igrao sa strancima, tak da mi to nije niš novo, jedino kaj nigdje nikad nije bilo ovoliko klinaca a to je zato kaj je igra besplatna, i nema apsoltno nikakvog rankinga i matchmakinga prema istome.

 

sve se nadam da će jednog dana taj matchmaking dobit nekakav update.. nekakav ranking sistem kao u doti/lolu, CSGO.

trenutno kako to sve radi je bezveze, na isti server i u isti squad baca ljude sa 1000 meceva i nekoga ko je tek instalirao igru (nikad nisam igro niti jednu drugu battleroyale igru, tipa PUBG, h1z1, al baš me zanima kak to tam radi? jel ima tam kakav detaljniji matchmaking ili ista ovakva glupost?

 

b00 sub 10.2.2018 11:17

najavili su ubacivanje Skilled Based Matchmakinga u igru , pa su se sad svi nešto uzjebali na redditu, 10k upvotea post koji govori da bi to ubilo igru.
a upravo taj SBM je ono kaj treba da bi se rijesili problemi koje sam naveo i prijasnjem postu

 

skroz su mi živce digli sad kaj su svi protiv toga, taj matchmaking je nešto kaj sam htio odkad sam instalirao igru jel nemogu podnijet debile u squadu. i sad bu to na kraju propalo

 

https://www.reddit.com/r/FortNiteBR/comments/7wgakh/devs_if_you_add_skill_based_matchmaking_to_this/

 

 

kaj vi velite na sve to???

Kuhar007 ned 11.2.2018 16:40

savjet tebi nadi si ekipu koja igra ima hrpa hrvata s skilovima i koji znaju igrat

 

ja sam doso do 120 winova i sad se preselio pa uopce ne igram sam udem i rijesim battle pass misije i to je to

 

ovaj skill based bi mogo bit dobar a isto tako i los nema mi tu smisla bas nekakvog 

 

rade bi da ubace klanove i to nego skill based borbe

KKristijan ned 11.2.2018 17:24
b00 kaže...

najavili su ubacivanje Skilled Based Matchmakinga u igru , pa su se sad svi nešto uzjebali na redditu, 10k upvotea post koji govori da bi to ubilo igru.
a upravo taj SBM je ono kaj treba da bi se rijesili problemi koje sam naveo i prijasnjem postu

 

skroz su mi živce digli sad kaj su svi protiv toga, taj matchmaking je nešto kaj sam htio odkad sam instalirao igru jel nemogu podnijet debile u squadu. i sad bu to na kraju propalo

 

https://www.reddit.com/r/FortNiteBR/comments/7wgakh/devs_if_you_add_skill_based_matchmaking_to_this/

 

 

kaj vi velite na sve to???

 Dok ima competetive(matchmade) mod i ovaj trenutno uopce ne vidim problem...

makzy621 sri 14.2.2018 15:19

Evo i ja igram zadnjih tjedan dana pa evo neki dojmovi.

 

Posto sam prije igrao PUBG, u pocetku mi se uopce nije svidalo gradenje, no ubrzo sam shvatio da je to najbolji dio ove igre.

Naime, u PUBGU te moze ubiti najveci noob na svijetu koji se skempao negdje u travi ako te uhvati "off guard", dok u Fortniteu mozes svake sekunde izgraditi cover pa se takvi slucajevi smanjuju na minimum i vecinu fightova pobjeduje bolji igrac.

 

Mislim da cu kompletno prestat igrat PUBG. :D

zlaya987 sri 21.2.2018 13:34

Ja igram tu i tamo (svaka 2-3 dana po par partija) od početka kad je izašo BattleRoyale u Fortnite i moram reći da mi je igra predobra. I slažem se da je gradnja najbolji dio i treba neko vrijeme da se ovlada igrom i gradnjom posebno. Jučer baš buraz i ja igrali duo i dobili 3 partije zaredom. Dobar osjećaj :D

Za dobar squad sam uvijek.

 

Nick: qwasyx123

 

Edit: Stvarno mi je zabavan bio 50vs50 mode i nadam se da će ga vratiti skoro. A da stave 100vs100 bi bilo još i bolje :D

stribs čet 22.2.2018 20:28
zlaya987 kaže...

Ja igram tu i tamo (svaka 2-3 dana po par partija) od početka kad je izašo BattleRoyale u Fortnite i moram reći da mi je igra predobra. I slažem se da je gradnja najbolji dio i treba neko vrijeme da se ovlada igrom i gradnjom posebno. Jučer baš buraz i ja igrali duo i dobili 3 partije zaredom. Dobar osjećaj :D

Za dobar squad sam uvijek.

 

Nick: qwasyx123

 

Edit: Stvarno mi je zabavan bio 50vs50 mode i nadam se da će ga vratiti skoro. A da stave 100vs100 bi bilo još i bolje :D

 Na pc-u ili ps4 igras?

stribs čet 22.2.2018 22:54
razermario kaže...

Kolko je sad game ljepsi za igrati poslje upadate....

 

Samo me nervira sto te mame sa ovim battle passom :/ 

  Da,prelijepo izgleda.Jos se sada vrti u 60 fps na konzolama i stvarno je ogromna razlika.
Mislim da cu sada ovu sezonu prvi puta kupit taj battlepass 

btw vidim da je ovo tema za pc ali ne vidim nigdje za konzole pa ako netko ima da igra na ps4 nek se javi.

Kresimir4 čet 1.3.2018 11:55

Dodajte Haki88

 

Za twitch prime skin moras imati prime -.-  Ali ako povezes u settings twitch, samo se logiras dobijes free ono cudo sto leti. Sto se tice battlepassa, uzmete ga za 10€ i na kraju ce te imati vise nego dovoljno (950) koliko vam treba za iducu sezonu battlepassa tj za 10€ dobijes hrpu svega. Ja sam imao drugu sezonu, skupio preko 1000 vbucks kupio 3 sezonu battlepassa i kada zavrsim ovu sezonu imat cu dovoljno za 4 sezonu battlepassa i jos ce mi ostati 850 vbucks :)

razermario čet 1.3.2018 12:18
Kresimir4 kaže...

Dodajte Haki88

 

Za twitch prime skin moras imati prime -.-  Ali ako povezes u settings twitch, samo se logiras dobijes free ono cudo sto leti. Sto se tice battlepassa, uzmete ga za 10€ i na kraju ce te imati vise nego dovoljno (950) koliko vam treba za iducu sezonu battlepassa tj za 10€ dobijes hrpu svega. Ja sam imao drugu sezonu, skupio preko 1000 vbucks kupio 3 sezonu battlepassa i kada zavrsim ovu sezonu imat cu dovoljno za 4 sezonu battlepassa i jos ce mi ostati 850 vbucks :)

 Nparavio sam twich prime kao trial na 7 dana i nista... Povezao sam se sa twichom samo, i nista nisam dobio lool