PC igre

Formula 1 Online Liga (rFactor)

Mortiis pon 23.4.2012 15:47

 

F1 UNITED LIGA

 

za sve vas koji želiti biti članom ove Formula 1 Online lige koja počinje na jesen,možete se već sada uključiti jer do kraja sezone ostalo je jos 6-7 utrka...taman da vidite kako to izgleda i da skupite malo iskustva

link stranice naše lige zatražite vamo pa dobijete u privatne poruke...vozi se igrica rFactor sa F1 modom RFT 2011...

 

dobar dio ovih vozača je tu u ligi...mislim da oni koji to prate poznaju neke...(pa evo samo neka stara tablica da vidite sko je sve tu)

dosta smo ozbiljna liga,sa strogim pravilima (pogotovo u utrkama)...sad nam je 3.sezona pri kraju...3 godine smo ista ekipa na okupu ...

 

 

p.s..vidim da me jebe ovo sa postavljanjem slika....pa nije nista objavilo...

.......poželjno je da su čanovi 20+ godina...jer se često pokazalo da s mlađim članovima to i nefunkcionira baš najbolje....ima nas dosta oko 30god...

strbi pon 30.4.2012 08:44

znam da bas i nije tema za to, ali trebam pomoc...sve sam instalirao i napravio kako treba, sve modove i mape, i jucer sam malo sa deckima igrao na serveru...danas idem probati uci u rFactor i javi mi rFactor.exe has stopped working cim probam uci. Sve sam ponovno instalirao, ali opet nece. pls help

Mortiis ned 20.5.2012 13:18

Postavke
Flag Rules : Full
Fuel Usage : Normal
Tire Wear : x2
Mechanical Failures: Normal
Race distance : 65%


Pomagala
STEERING ASSISTANCE: OFF
OPPOSITE LOCK ASSISTANCE: OFF
BRAKING ASSISTANCE: OFF
STABILITY ASSISTANCE: LOW
SPIN RECOVERY: OFF
INVULNERABILITY: OFF (50%)
AUTO SHIFTING: ON
TRACTION CONTROL: MEDIUM
ANTI-LOCK BRAKES: LOW
PIT LANE ASSIST: OFF
CLUTCH ASSIST: ON

 

 

s time da si naravno mozes iskljucivati neke stvari

Matya15777 sri 11.2.2015 12:55

Obavještavamo Vas da će nova sezona Cronight lige pod nazivom Nightliga VI (N6) početi u utorak 17.02, dok će prva trka biti 19.02 sa početkom od 23h. Vozit će se F1 96-97 Seasons Edition by GPteam u igri rFactor. Prva trka je Australian Grand Prix. CroNight je udruženje koji postoji već 7 godina i N6 je 7. sezona kako se organiziraju trke iz F1 svijeta.

 

Svi zainteresirani mogu se informirati više na forumu lige: http://www.f1cronight.com/forum/index.php

 

Kao i na facebook stranici: https://www.facebook.com/pages/F1-Cr...89507684404152

 

Iskustvo nije potrebno, jer ove godine imamo "junior" program koji obuhvaća program mentorstva tj. stariji i iskusniji članovi lige koji voze već nekoliko godina sa nama su zaduženi za obuku novih vozača. Potrebna je samo želja i volja da naučite i da ste fer vozač. Očekujemo vaša pitanja i prijave.