PC igre

FINAL FANTASY XIV: A Realm Reborn

sstrmi čet 13.6.2013 22:57

Evo ja dobio mail s keyom i glupostima za betu,ako se na varam još je closed beta pa ako ima još netko da zaigramo zajedno?

 

Welcome to the FINAL FANTASY XIV: A Realm Reborn Beta Test!



Here is your registration code:
To je samo za mene <3
For instructions on how to register your code please click here.



After registering your code, you can log in to the test forums and download the test client here.



Thank you for helping to make FINAL FANTASY XIV: A Realm Reborn the best game it can be!
www.finalfantasyxiv.com

© 2013 SQUARE ENIX LTD. All Rights Reserved

SQUARE ENIX and the SQUARE ENIX logo are trademarks or registered trademarks of Square Enix Holdings Co., Ltd.



The ESRB rating icon is a registered trademark of the Entertainment Software Association. All other trademarks are the properties of their respective owners.



Square Enix Limited, Registered in England No. 01804186 Registered office: Wimbledon Bridge House, 1 Hartfield Road, London SW19 3RU.

Online Interactions Not Rated by the ESRB

Ashelor pet 30.8.2013 10:28

Kupio sam igru preko G2ARENA nakon sto su disable-ali kupovinu u square-enix store-u.

 

Kreirao account, ali nemogu kreirat character jer su iskljucili opciju radi navale....

A dani pretplate samo prolaze {#}

ERM pet 30.8.2013 10:51

Ja sam uspio napraviti lika na Odin EU serveru. Sve je bilo full, ali mozes refreshat servere svakih 3 minute, pa ce se oslobodit koje mjesto.

Doduse, kada sam mogao izabrati Odin EU server, morao sam nabrzinu restartati igru jer mi je davao gresku. Nakon ponovnog logiranja, uspio sam napraviti lika i udomit ga na Odinu.

Ba'alzamon čet 12.12.2013 07:39

 Ja sam ju kupio na startu i bio prisiljen igrati na japanskom legacy serveru. Dosao do lvl 44 black mage cekajuci sever transfer i kad je bil moguce prebaciti se nisu mi dali na server koji nije legacy, tak da sam odustao od igre.

Ba'alzamon čet 9.1.2014 11:08

Stari moj, ako skupljas kutije od igara, imam ti ja od FFXi, WOW, Age of Conan CE, mislim da i Rift negdje stoji i jos jedan MMO koji su zgasili. DOBRA CIJENA ;)

Mozda i jos koji..

On topic, mislim da cu probati ponovno igrati.

Ima li tko domaci da igra i na kojem serveru?

Sad vidim Odin server. Kolko vas ima?

Ashelor uto 3.2.2015 16:21

Mozda necro, ali igra li netko ovo?

 

 

Igru nisam pocea igrat nakon bete radi nemogucnosti kreiranja likova i uzasnog laga koji je traja danima.

 

Ali sam aktivira account prije jedno tjedan ipo (zaintrigira me Ninja class koji su dodali u zadnjem patchu) i evo sad pomalo igram i levelam, non stop imam neki osjecaj nostalgije... Valjda radi glazbe :)

 

 

HBomb pon 25.12.2017 02:48

Pozdrav ekipa.

Da otpuhnem prašinu sa teme, ima li nekoga ovdje da igra FFXIV? Vraćam mu se svako malo, Eorzea me pojela i u potpunosti sam zavolio likove i svijet.
Igram BLM na 55lv trenutačno (Chaos data centar, server Moogle) - prolazim main quest scenario jer sam ga izostavljao i bavio se zanimljivijim stvarima. Pa sam tako kupio Heawensward expanziju čisto iz razloga da mi xp ne propada nakon prvog lv. capa (lv50). I uskoro prelazim na HS expanziju što se tiče priče.

Javite se ako ste za neku špilu, nać ćemo se na virtualnoj šalici čaja.

 

Živili