SimeKZ pet 29.10.2021 16:56
shtifke kaže...

Najvise volim kad napunim dodavanje do boli a debos gurne sam sebi ispred, taman za dlaku da protivnik uzme. Dodavanje trokutom pod 45 stupnjeva u napadu mi vecinom zavrsi direkt u nogama protivnika, lagano, bez znojenja. 

A ovaj kurcevi pressing... nema frke, otmi mi loptu ako me uhvatis na spavanju ili se uspanicim a ne da moji igraci tada poglupe i jedva cekaju zajebati. Stisnes dodavanje desno, frajer doda ravno, stisnes ravno, doda iza... 

A tek pas na par metara koji ode nebu pod oblake? Koliko sam golova prodao jer mi zadnji pas ode prejako ili preslabo. Prestrasno. 

 

Evo, nakon 0-3... na 3-3. Iste ekipe, iste taktike, sve isto... samo odjednom mogu zabit gol. Ovo stvarno vise nema razuma :D 

movie pet 29.10.2021 18:13
ZeNGe_CRO-mt kaže...

 ma kupio bi ga ja davno ali nisam imao nego 200k i nešto tih sbc foddera pa sam ga odlučio složit

 

a gle po meni tko nije napravio fekira nezna što propušta, to je bilo must have za napraviti

 

 

 Složio sam Fekira. Imao sam dosta untradeable kartica tako da me na kraju nije došao niti 40k coinsa. Najskuplji sbc što sam složio bio je Benzema. No i on me došao negdje oko 100k coinsa. U tom trenutrku za te novce nije bilo bolje špice pa sam si ga složio iako nikad  prije s njim nisam igrao. Bit će dobar dok si ne prizštim Mbappea. No kako je krenulo ovu fifu to neće biti tako skoro. Slabo sam na marketu a u packovima ne mogu ništa dobiti. nagrade su slabe. Mbappeu cijena i dalje raste.

movie pet 29.10.2021 21:29
MBuda kaže...

Uletio Silva iz 50k od rivalsa... untradable nazalost ali vidim da ga ionako ima vec 20+ stranica na marketu tako da je upitno bi li ista vrijedio za prodaju :D

Aj bar čovjeka veseli kada dobije obojanu karticu. Ja sam otvorio 12 packova i dobio Immobilea i to je to. Potom sam na marketu uložio 700k coinsa u Walkera pa tko ga jebe, ako spljugam spljugam. Kupovao sam ga od 28k do 34k coinsa na bidanju. Valjda ne bude pao cijenom ispod toga.

Skilledžija sub 30.10.2021 11:44

Sad sam se baš nasmijao igrajući friendlies za Antonija.

Vodim 4-1 i smrad oko 60' prestane igrat.

Meni se prisralo pa sam oko 75' učinio isto.

Vratim se nazad, a rezultat 4-3 :)

 

Igram sljedeću... vodim 4-0 oko 30' već i papak također prestane igrat, poveže gljive.

Ne znam zašto jer onaj prvi je makar gol dao tako da samo sebe jebe, al nema veze.

I odigram ja normalno do poluvremena, drkam bezveze s obranom loptu da prođe vrijeme.

Kreće drugo poluvrijeme, on ima loptu i kako je povezao gljive, vrti loptu cijelo vrijeme ukrug.

Ja mu odigram fintu, usmjerim gljivu unaprijed i tako držim igrača van terena.

Mali smrad kad je primjetio da ja kao ne igram, odmah kreće u napad, al kurac, malo se zajebo, odmah sam mu loptu oduzeo i počeo maltretirat :)

Valjda mu je bilo glupo da odmah prekine igrat pa je neko vrijeme nešto pokušavao, ali na 7-0 je stvarno digao ruke.

Nije ni gljive povezao od nervoze nego ga je izbacila igra kad mu je isteklo vrijeme neaktivnosti HHAHAHAHAHAH

 

Što volim te lovce u mutnom, nema mi slađe nego kad ih upecam pa ih onda još više maltretiram :)

SimeKZ sub 30.10.2021 11:48
Skilledžija kaže...

Sad sam se baš nasmijao igrajući friendlies za Antonija.

Vodim 4-1 i smrad oko 60' prestane igrat.

Meni se prisralo pa sam oko 75' učinio isto.

Vratim se nazad, a rezultat 4-3 :)

 

Igram sljedeću... vodim 4-0 oko 30' već i papak također prestane igrat, poveže gljive.

Ne znam zašto jer onaj prvi je makar gol dao tako da samo sebe jebe, al nema veze.

I odigram ja normalno do poluvremena, drkam bezveze s obranom loptu da prođe vrijeme.

Kreće drugo poluvrijeme, on ima loptu i kako je povezao gljive, vrti loptu cijelo vrijeme ukrug.

Ja mu odigram fintu, usmjerim gljivu unaprijed i tako držim igrača van terena.

Mali smrad kad je primjetio da ja kao ne igram, odmah kreće u napad, al kurac, malo se zajebo, odmah sam mu loptu oduzeo i počeo maltretirat :)

Valjda mu je bilo glupo da odmah prekine igrat pa je neko vrijeme nešto pokušavao, ali na 7-0 je stvarno digao ruke.

Nije ni gljive povezao od nervoze nego ga je izbacila igra kad mu je isteklo vrijeme neaktivnosti HHAHAHAHAHAH

 

Što volim te lovce u mutnom, nema mi slađe nego kad ih upecam pa ih onda još više maltretiram :)

 FIFA community je daleko najvece smece od svih. Kakvih spodoba balavih ima u toj igri, to nije normalno. 

 

Ovi kaj izlaze u WLu a nedaju pobjedu su najbolji primjer supcina. Sad vidim da za Antonia treba 2 gola prednosti za obavljanje zadatka, pa ljudi izlaze na 1-0.

Skilledžija sub 30.10.2021 13:55
SimeKZ kaže...
Sad vidim da za Antonia treba 2 gola prednosti za obavljanje zadatka, pa ljudi izlaze na 1-0.

Ja sam ga jedva složio.

Em jebeni finess ne mogu zabit, em kome god zabijem gol, taj odmah izlazi.

Mislio sam da će golovi glavom biti najveći problem, a to sam riješio prvo.

 

Što se Antonija tiče, sad sam igrao par utakmica WL s njim, ali nije mi se pokazao dobar.

Prvi šut je zapucao preko gola, a prvi šut mu je bio najlakši gol u ovoj FIFI... sam na golmana, sa strane pucam u suprotni kut i on maši cijeli gol.

To pogađam s Fredom bokte jebo.

 

BTW

Jučer sam uzeo Varanea i mogu ga preporučiti jer kartica je ubojica.

Maltene sam igra, odično se postavlja, brz je, s lakoćom oduzima loptu, top kartica.

Igrao sam friendlies Varane i Kounde na CB i Kounde mi se svidio, ali nemam ga s čim sparit da ga ubacim u ekipu, nažalost.

movie sub 30.10.2021 22:56
SimeKZ kaže...

 

Ovi kaj izlaze u WLu a nedaju pobjedu su najbolji primjer supcina. Sad vidim da za Antonia treba 2 gola prednosti za obavljanje zadatka, pa ljudi izlaze na 1-0.

 Kartica za khurac, nije vrijedna gubljenja živaca a ionako nikad s njom neću igrati. Niti rating nije visok pa da bih je pobrao za neki sbc. Sad mi je gušt igrati sa srebrnom momčadi i pobrati TOTW karticu. Super je kada svi igramo s karticama za khurac i jednako smo nemoćni. Zna biti zabavno. Naravno, uvijek naletiš na budalu ali nisu česte.

jopis ned 31.10.2021 02:11

Ova igra je vrh. Sad igram protiv čitera koji ničim ne skriva da je čiter. Najjače je što lik igra full pressing cijelu tekmu, dribla s fekirom od gol auta do mog gola, stamina u crvenom kad krene od svog gola, i naočigled mu stamina bar RASTE DOK TRČI I DRIBLA S GOLA NA GOL, i to na nekih 90% stamine. Onaj lagghack isto ima kad ja primim loptu u situaciji za šut, da samo tada igra zalagga do neupotrebljivosti, dok on normalno kontrolira loptu, ima naravno i onaj 'dodatak' da može prekinut proslavu (pokušaj proslave) instantno odmah nakon što je lopta ušla u gol, itd., itd. Ima čovjek sve... 

 

Slike dolje su druga zanimljivost ove retardacije od igre, likovi uredno prodaju red pickove.

Skilledžija ned 31.10.2021 09:13

Ovo mi je prva vikend liga i dojam je, ako upadneš unutra na konju si.

Završio sam rank 3 i ostalo mi 5 utakmica za odigrati koje sam na kraju podijelio ekipi jer su i meni dali dvije pobjede na taj način.

Mogao sam probati odigrati do kraja, ali poznavajući FIFU, popušio bih na samom kraju pa mi se nije dalo riskirati.

 

A nagrade... meni da ponude 10 players pack i unutra da je samo jedna loša kartica, ja bih ubo tu jednu.

Pickovi su relativno OK, ali ne mogu ih iskombinirati s ostatkom momčadi.

Možda bih mogao nekako Upamecana ugurati pored Varanea, ali već imam sličnu karticu u vidu IF Romera pa ne znam da li je to uopće pametno.

 

 

movie ned 31.10.2021 13:11
jopis kaže...

Ova igra je vrh. Sad igram protiv čitera koji ničim ne skriva da je čiter. Najjače je što lik igra full pressing cijelu tekmu, dribla s fekirom od gol auta do mog gola, stamina u crvenom kad krene od svog gola, i naočigled mu stamina bar RASTE DOK TRČI I DRIBLA S GOLA NA GOL, i to na nekih 90% stamine. Onaj lagghack isto ima kad ja primim loptu u situaciji za šut, da samo tada igra zalagga do neupotrebljivosti, dok on normalno kontrolira loptu, ima naravno i onaj 'dodatak' da može prekinut proslavu (pokušaj proslave) instantno odmah nakon što je lopta ušla u gol, itd., itd. Ima čovjek sve... 

 

Slike dolje su druga zanimljivost ove retardacije od igre, likovi uredno prodaju red pickove.

 Mislim da je to samo vizualni problem.

jopis ned 31.10.2021 14:18
movie kaže...
jopis kaže...

Ova igra je vrh. Sad igram protiv čitera koji ničim ne skriva da je čiter. Najjače je što lik igra full pressing cijelu tekmu, dribla s fekirom od gol auta do mog gola, stamina u crvenom kad krene od svog gola, i naočigled mu stamina bar RASTE DOK TRČI I DRIBLA S GOLA NA GOL, i to na nekih 90% stamine. Onaj lagghack isto ima kad ja primim loptu u situaciji za šut, da samo tada igra zalagga do neupotrebljivosti, dok on normalno kontrolira loptu, ima naravno i onaj 'dodatak' da može prekinut proslavu (pokušaj proslave) instantno odmah nakon što je lopta ušla u gol, itd., itd. Ima čovjek sve... 

 

Slike dolje su druga zanimljivost ove retardacije od igre, likovi uredno prodaju red pickove.

 Mislim da je to samo vizualni problem.

 Vizualni problem? Ne znam baš, ima ih dosta, i iz prošlih pickova i trenutnih...

 

Btw, da budem malo grintav kao i ti.... Žali bože igranja i truda, i vremena za ovakvo smeće od nagrada.

movie ned 31.10.2021 15:55
jopis kaže...

 Vizualni problem? Ne znam baš, ima ih dosta, i iz prošlih pickova i trenutnih...

 

Btw, da budem malo grintav kao i ti.... Žali bože igranja i truda, i vremena za ovakvo smeće od nagrada.

Vidio sam ih i ja par na PS5. Očito neki vizualni problem. No moguće je da je i tehnički problem. Sjećam se po izlasku igre u prvom TOTW je bio Salah. Nakon dva dana na web appu se pojavio rare Salah što bio trebalo biti nemoguće. Ako je TOTW kartica u igri onda taj tjedan nema rare kartice u packovima. No u prvom tjednu po izlasku igre pored TOTW Salaha vidio sam i par rare kartica na marketu. Nisu trebale biti.

 

Ja sma prestao otvarati packove nedjeljom ujutro jer mi se to do sada pokazalo katastrofalnim. Pričekat ću večeras do poslije 20h pa ću opet biti grintav. Neće se ništa promijeniti ali da probam. Pomalo sam frustriran kako ne mogu ništa dobiti.

Skilledžija ned 31.10.2021 16:22
jopis kaže...

Btw, da budem malo grintav kao i ti.... Žali bože igranja i truda, i vremena za ovakvo smeće od nagrada.

Ja sam bolje prošao od tebe :P

 

Još sam jedan 24 rare pack otvorio danas i Thiago unutra.

Dakle, igram protiv likova koje imaju sve šarene kartice u ekipama, a moje jedine dvije šarene su katastrofalni Antonio koji će uskoro letit van iz ekipe i Silva iz SBC-a.

Ne bi ja dobio neku karticu da igram s njom, nema jebene šanse.

 

A ovaj jebeni Antonio to je priča za sebe... što taj može promašit, to je čudo.

Danas sam pisao kako mi je najlakše zabit malo iskosa na drugu i to svi spremaju osim Antonia jebenog.

Sad sam baš s Fredom s desnom nogom spremio takav gol, a Antonio je išao barem 5 puta 1 na 1 s golmanom i lopte ili u pičku materinu ili ovaj brani.

Jednu sam danas igrao gdje mi je lik s Neureom dvaput istrčao i idem ga lobat, a on oba puta maltene s poda se diže i hvata loptu u zraku.

Još ga čekam do samog kraja da se ne zajebem, da krene padat golman, ali nema šanse jer je to Neuer, odbije se valjda leđima od poda i hvata sve.

Sigurno je brake-dance plesao kao mali pa mu ostao mot, jebo sam njega i EA.

 

Toliko me frustrira pucanje na gol da više ne igram opušteno i slobodno kad sam u šansi za pucanje, nego uvijek tražim neku drugu, kao sigurniju varijantu.

A te sigurnije varijente opet završe zakurac jer ili moji krivo pošalju loptu, ili su njegovi skakavci i flashevi pa sve stignu u zraku i po podu pokupit.

 

Avo jedan video s tri situacije koje sam snimio da potkrijepim svoje riječi.

Prvo je dodavanje u prostor sa Silvom, a druga dva su promašaji od kojih dobijem proljev.

 

http://youtu.be/lDAviOKhr-8

Skilledžija ned 31.10.2021 16:36
movie kaže...
Skilledžija kaže...

 

A ovaj jebeni Antonio to je priča za sebe... što taj može promašit, to je čudo.

 Composure 74

Nema to veze nikakve jer sam i sa lošijim karticama zabijao golove.

Ova kartica baš neće iz nekog razloga.

Stavio sam mu Hawk umjesto Enginea pa ako ga to ne popravi poslat ću ga u prvi SBC.

MBuda ned 31.10.2021 17:42

Jučer završio na 6-4, danas dogurao do 11-8 i nažalost izgubim zadnju od nekog lika sa Eto'o-om i još par šarenih. Prvi red pick po treći put ovaj tjedan Simeone (prvo tradeable iz prošlotjednog totw packa od wl, onda untradable od rivalsa i sad crveni). Htio sam sve u 3pm poslat u tom trenu. Idući pick je popravio situaciju :D Sad samo moram smislit kako ga uklopit u ekipu.

 

p.s. Golove se može trpat s bilo čime rekao bih. Meni je trenutno top scorer obični gold G.Jesus sa preko 100 golova već.

 

p.p.s sva sreća da je ovaj uletio u red picku, jer ostatak rewardsa je cista zalost - totw pack top karta King, 100k pack top karta Pique

SimeKZ ned 31.10.2021 20:56

R2 

 

Red pickovi - Tadic, Mount i Rice

Mega pack i Jumbo Rare Players - RB Zakaria i Arnautovic, Suarez, Coman, Busquets.... 

 

 

Pozitivno s moje strane. TOTW paket cuvam kad bude nesto bolje. Ovo je sad sve discard osim Salaha.

ChelseaCFC pon 1.11.2021 12:05

Jel zna ko na kakav način pogodit te usrane udarce sa glavom? Pa moj igrac može bit sam bez golmana na golu i frajer pogodi korner zastavicu sa jednog metra? Neznam jel me kontroler jebe ili sta vec.. A frend mi pogada sve bez  problema

movie pon 1.11.2021 15:39
ChelseaCFC kaže...

Jel zna ko na kakav način pogodit te usrane udarce sa glavom? Pa moj igrac može bit sam bez golmana na golu i frajer pogodi korner zastavicu sa jednog metra? Neznam jel me kontroler jebe ili sta vec.. A frend mi pogada sve bez  problema

Pogledaj u postavkama je li ti pucanje na manual.

jopis pon 1.11.2021 16:00
movie kaže...
ChelseaCFC kaže...

Jel zna ko na kakav način pogodit te usrane udarce sa glavom? Pa moj igrac može bit sam bez golmana na golu i frajer pogodi korner zastavicu sa jednog metra? Neznam jel me kontroler jebe ili sta vec.. A frend mi pogada sve bez  problema

Pogledaj u postavkama je li ti pucanje na manual.

 Glava je u rivalsima uvijek na manual. I ne može se promjenit.

 

Btw, packovi su i danas vrh, ekstra nagrade za toliki trud

 

PS, bitno da kojekakvi jazavci dobivaju ovakve VIP kartice gratis, stvarno ova igra 'nagrađuje' svoje igrače pravedno.