SimeKZ ned 26.7.2020 21:40
JohnnyBlaze kaže...
SimeKZ kaže...
movie kaže...
SimeKZ kaže...

 FIFA i EA mogu zaboravit next gen sve dok je frostbite glavni engine. Najvece smece za sportske igre ikad.

Taj next gen mi ne znaci ama bas nista ako ce ponasanje igraca, gameplay i sami serveri bit kao 18,19,20 iteracija igre. Moras bit epski lud da ocekujes nekakav napredak u 1g. Dobit cemo isto, ne balansirano, šareno sranje koje je zanimljivo prvih 2mj dok se igra ne napuni šarenilom i OP karticama. Uvjeren sam da nikad veci P2W bude uveden bas u FIFAi 21. Oni vide da mogu jasit po ljudima do iznemoglosti i ljudi to puše. 

Necemo dobit pravi nogomet iz EA nikad. 

Većina toga stoji, no nisi objasnio zašto bi EA morao mijenjati politiku koja je toliko uspješna? Što se frostbitea tiče, mislim da nije problem u njemu već u tvorcu igre. Vidjet ćemo kako će to sada izgledati kada nemaju opravdanje u limiti hardvera. BEz obzira koji engine koristili bit fife će uvijek biti isti. Zadovoljiti što više igrača i uzeti što više novca. Naravno, u takvom stanju stvari najviše ispaštaju upravo oni koji očekuju najviše od nogometa i koji najviše kuže nogomet. Čujem da se za fifu 21 postavlja server u italiji tako da bi trebali bar po tom pitanju biti u nešto boljoj situaciji nego do sada. Ovo što su nam sada pokazali u 17h je baš razočatavajuće.

 

 Server je u Milanu. 1k km od nas. Najblizi tome je Frankfurt. 1,3km od nas. Jedino kaj ce to ucinit je rasterecenje. No, njima treba jedan server kod nas. Da zahvati balkan + rumunjska i bugarska. Da debil krasi moze normalno igrat. 

 Nema veze gdje je server. Bit ce manji lag, ali svejedno je igra toliko smece da to nema veze s tim. Reakcije igraca, odbijanja lopti i ostala sranja su tolika da te ne bi spasio ni server u garazi. Igra je jednostavno smece i gotovo.

 U 99% slucajeva se sve to dogada zbog servera. 

jopis ned 26.7.2020 23:10
SimeKZ kaže...
JohnnyBlaze kaže...
SimeKZ kaže...
movie kaže...
SimeKZ kaže...

 FIFA i EA mogu zaboravit next gen sve dok je frostbite glavni engine. Najvece smece za sportske igre ikad.

Taj next gen mi ne znaci ama bas nista ako ce ponasanje igraca, gameplay i sami serveri bit kao 18,19,20 iteracija igre. Moras bit epski lud da ocekujes nekakav napredak u 1g. Dobit cemo isto, ne balansirano, šareno sranje koje je zanimljivo prvih 2mj dok se igra ne napuni šarenilom i OP karticama. Uvjeren sam da nikad veci P2W bude uveden bas u FIFAi 21. Oni vide da mogu jasit po ljudima do iznemoglosti i ljudi to puše. 

Necemo dobit pravi nogomet iz EA nikad. 

Većina toga stoji, no nisi objasnio zašto bi EA morao mijenjati politiku koja je toliko uspješna? Što se frostbitea tiče, mislim da nije problem u njemu već u tvorcu igre. Vidjet ćemo kako će to sada izgledati kada nemaju opravdanje u limiti hardvera. BEz obzira koji engine koristili bit fife će uvijek biti isti. Zadovoljiti što više igrača i uzeti što više novca. Naravno, u takvom stanju stvari najviše ispaštaju upravo oni koji očekuju najviše od nogometa i koji najviše kuže nogomet. Čujem da se za fifu 21 postavlja server u italiji tako da bi trebali bar po tom pitanju biti u nešto boljoj situaciji nego do sada. Ovo što su nam sada pokazali u 17h je baš razočatavajuće.

 

 Server je u Milanu. 1k km od nas. Najblizi tome je Frankfurt. 1,3km od nas. Jedino kaj ce to ucinit je rasterecenje. No, njima treba jedan server kod nas. Da zahvati balkan + rumunjska i bugarska. Da debil krasi moze normalno igrat. 

 Nema veze gdje je server. Bit ce manji lag, ali svejedno je igra toliko smece da to nema veze s tim. Reakcije igraca, odbijanja lopti i ostala sranja su tolika da te ne bi spasio ni server u garazi. Igra je jednostavno smece i gotovo.

 U 99% slucajeva se sve to dogada zbog servera. 

 Nope, nego zbog retardiranog frostbitea. Odigraj parsto sati bf-a na kompu, bit će ti sve jasnije, ili jednostavno zguglaj battlenonsense-a pa pogledaj par videa o tehnikalijama frostbitea. Smeće od enginea sa hrpetinom mana.

Mortiis pon 27.7.2020 10:15

igram offline career i nicega od tih nabrojanih gluposti tamo nema....

igram na

 

world class

10min poluvrijeme

slow gameplay

custom sliders

full manual

broadcast camera

 

igrat engleski league one s time je odlicno...

SimeKZ pon 27.7.2020 10:45
Mortiis kaže...

igram offline career i nicega od tih nabrojanih gluposti tamo nema....

igram na

 

world class

10min poluvrijeme

slow gameplay

custom sliders

full manual

broadcast camera

 

igrat engleski league one s time je odlicno...

 Jasno da nema kad ne postoje igraci sa 99 ratingom, nema manevriranja sa pingom i drkanjem sa kompenzacijom ako te spoji sa debilom koji igra preko WiFia sa 5/1mbps vezom. Imam tonu sati u BF 1 i 5. Bugova ima, ali niti priblizno sranja koliko u FIFAi. U BFu mi nece metak skrenut, bomba funkcionirat samo ako ju bacim kroz prozor bliže desnom štoku. FIFA je lose isprogamirana igra od pocetka Frostbitea sa losim serverima i opcenito losim gameplayom koji je spoj svega toga.

sexytoiletpaper pon 27.7.2020 12:51
Mortiis kaže...

igram offline career i nicega od tih nabrojanih gluposti tamo nema....

igram na

 

world class

10min poluvrijeme

slow gameplay

custom sliders

full manual

broadcast camera

 

igrat engleski league one s time je odlicno...

 Gle, sve to super, skrojio si si igru kakvu zelis igrati, ali to sto si ti skrojio veze nema s vezom vecine poruka u FIFA temama s obzirom da su generalno UT.

Drago mi je da ti je offline career dobar, ali realno, to je suludo plitak game-mode. Kada bi ga digli na kolicinu detalja, opcija i generalne sirine kao sto je Football Manager serijal, onda bi mogli opet pricati o Careeru kao interesantnom nacinu igre, kao u FIFA12 i ranijim verzijama, do tada, htio ili ne, postoje bolje igre sa tom temom.

JohnnyBlaze pon 27.7.2020 17:07
sexytoiletpaper kaže...
Mortiis kaže...

igram offline career i nicega od tih nabrojanih gluposti tamo nema....

igram na

 

world class

10min poluvrijeme

slow gameplay

custom sliders

full manual

broadcast camera

 

igrat engleski league one s time je odlicno...

 Gle, sve to super, skrojio si si igru kakvu zelis igrati, ali to sto si ti skrojio veze nema s vezom vecine poruka u FIFA temama s obzirom da su generalno UT.

Drago mi je da ti je offline career dobar, ali realno, to je suludo plitak game-mode. Kada bi ga digli na kolicinu detalja, opcija i generalne sirine kao sto je Football Manager serijal, onda bi mogli opet pricati o Careeru kao interesantnom nacinu igre, kao u FIFA12 i ranijim verzijama, do tada, htio ili ne, postoje bolje igre sa tom temom.

 Ne postoje bolje igre jer je jedina alternativa PES. To je opet druga vrsta smeca naspram ovoga, kad bi spojili te dvije igre i uzeli najbolje stvari iz jedne i druge ne bi mogli napravit igru koja je uzitak za igranje.

Mortiis uto 28.7.2020 01:40
sexytoiletpaper kaže...
Mortiis kaže...

igram offline career i nicega od tih nabrojanih gluposti tamo nema....

igram na

 

world class

10min poluvrijeme

slow gameplay

custom sliders

full manual

broadcast camera

 

igrat engleski league one s time je odlicno...

 Gle, sve to super, skrojio si si igru kakvu zelis igrati, ali to sto si ti skrojio veze nema s vezom vecine poruka u FIFA temama s obzirom da su generalno UT.

Drago mi je da ti je offline career dobar, ali realno, to je suludo plitak game-mode. Kada bi ga digli na kolicinu detalja, opcija i generalne sirine kao sto je Football Manager serijal, onda bi mogli opet pricati o Careeru kao interesantnom nacinu igre, kao u FIFA12 i ranijim verzijama, do tada, htio ili ne, postoje bolje igre sa tom temom.

 nema druge opcije jer u FM ne mozes igrat nogomet...

Cofinho čet 30.7.2020 06:46
jopis kaže...
SimeKZ kaže...
JohnnyBlaze kaže...
SimeKZ kaže...
movie kaže...
SimeKZ kaže...

 FIFA i EA mogu zaboravit next gen sve dok je frostbite glavni engine. Najvece smece za sportske igre ikad.

Taj next gen mi ne znaci ama bas nista ako ce ponasanje igraca, gameplay i sami serveri bit kao 18,19,20 iteracija igre. Moras bit epski lud da ocekujes nekakav napredak u 1g. Dobit cemo isto, ne balansirano, šareno sranje koje je zanimljivo prvih 2mj dok se igra ne napuni šarenilom i OP karticama. Uvjeren sam da nikad veci P2W bude uveden bas u FIFAi 21. Oni vide da mogu jasit po ljudima do iznemoglosti i ljudi to puše. 

Necemo dobit pravi nogomet iz EA nikad. 

Većina toga stoji, no nisi objasnio zašto bi EA morao mijenjati politiku koja je toliko uspješna? Što se frostbitea tiče, mislim da nije problem u njemu već u tvorcu igre. Vidjet ćemo kako će to sada izgledati kada nemaju opravdanje u limiti hardvera. BEz obzira koji engine koristili bit fife će uvijek biti isti. Zadovoljiti što više igrača i uzeti što više novca. Naravno, u takvom stanju stvari najviše ispaštaju upravo oni koji očekuju najviše od nogometa i koji najviše kuže nogomet. Čujem da se za fifu 21 postavlja server u italiji tako da bi trebali bar po tom pitanju biti u nešto boljoj situaciji nego do sada. Ovo što su nam sada pokazali u 17h je baš razočatavajuće.

 

 Server je u Milanu. 1k km od nas. Najblizi tome je Frankfurt. 1,3km od nas. Jedino kaj ce to ucinit je rasterecenje. No, njima treba jedan server kod nas. Da zahvati balkan + rumunjska i bugarska. Da debil krasi moze normalno igrat. 

 Nema veze gdje je server. Bit ce manji lag, ali svejedno je igra toliko smece da to nema veze s tim. Reakcije igraca, odbijanja lopti i ostala sranja su tolika da te ne bi spasio ni server u garazi. Igra je jednostavno smece i gotovo.

 U 99% slucajeva se sve to dogada zbog servera. 

 Nope, nego zbog retardiranog frostbitea. Odigraj parsto sati bf-a na kompu, bit će ti sve jasnije, ili jednostavno zguglaj battlenonsense-a pa pogledaj par videa o tehnikalijama frostbitea. Smeće od enginea sa hrpetinom mana.

 Vjerojatno kombinacija i loseg enginea i servera, no ko ce ga znat tocno.

S obzirom da se radi o prelazu konzola, ne ocekujem previse ove god cak i od next gen fife. Brijem da ce samo ici na proljepsanu grafiku i da ce prva prava next gen fifa s nekim drasticno novim mehanikama biti fifa 22.

Iako sjecam se kad je bio prelaz s ps3 na ps4, ona Fifa 14 koja je po meni bila li-la za stare konzole, sjecam se da su oni koji su probali next gen fifu 14 rekli da je imala jedan od najzabavnijih gameplaya ikad. Sad pitanje sta ocekivat tijekom ovog prelaza.

movie čet 30.7.2020 10:08
Cofinho kaže...

 Vjerojatno kombinacija i loseg enginea i servera, no ko ce ga znat tocno.

S obzirom da se radi o prelazu konzola, ne ocekujem previse ove god cak i od next gen fife. Brijem da ce samo ici na proljepsanu grafiku i da ce prva prava next gen fifa s nekim drasticno novim mehanikama biti fifa 22.

Iako sjecam se kad je bio prelaz s ps3 na ps4, ona Fifa 14 koja je po meni bila li-la za stare konzole, sjecam se da su oni koji su probali next gen fifu 14 rekli da je imala jedan od najzabavnijih gameplaya ikad. Sad pitanje sta ocekivat tijekom ovog prelaza.

To što oni kažu uvijek treba podijeliti bar s dva, ali rekli su da će next gen fifa 21 imati potpuno novu mehaniku igre koja nije bila moguća na ovoj generaciji konzola. Potpuno nova fizika lopte te značajno unaprijeđena igra glavom. Realnija kolizija igrača u duelima te veća fluidnost igrača što će doprinjeti većoj realnosti. Nisam siguran ali priča se da bi u prvoj trećini osmog mjeseca trebali vidjeti prvi gameplay te vidjeti što ustvari točno donosi next gen fifa na kojoj se navodno radi već dvije godine. EA će imati tijekom osmog mjeseca nekoliko događanja a svaki će biti posvećen jednom modu unutar igre. Znači opsežno i detaljno upoznavanje s igrom sugerira da će biti noviteta. No je li to zaista tako?

 

Ove godine ne izlazi next gen pes što je za sve nas jako loše. Hoće li ta činjenica uzrokovati povlačenjem ručne kod ea sportsa te na neki način usporiti novitete jer nemaju konkurencije i adute sačuvati za sljedeću jesen kada dolazi potpuno novi pes na novom engineu, ne znam. No sve je moguće. Navodno će fut dobiti veće osvježavanje moda. Bit će promjena. Navodno će se onemogućiti  namjerno spuštanje u divizijama zbog rješavanja zadataka. Po najavama bit će sigurno drukčija igra nego do sada. No drukčije ne znači i nužno bolje. Samo da pokrpaju sve dosadašnje bugove, manje utjeću na tijek zbijanja stvari na terenu, poštenije suđenje, veću inteligenciju igrača u igri, pozicioniranje i ja bih hio zadovoljan. No teško će se to dogoditi...

movie čet 30.7.2020 10:50
SimeKZ kaže...

Serveri, attacking movement, ubacaji i udarac glavom, zavrsnica. Kljucne stavke. 

Pazi s čim se hvale kao bitnom novinom u igri. Svi bolji igrači, znači visokog ratinga neće više ulijetati kao muhe na govno u zaleđe. Sad će biti inteligentniji. Pa to bi trebalo biti normalno za svakog igrača. To se uči od najranije dobi. Popizdim kada mi recimo reus stoji uz aut liniju i ima pregled cijelog terena i stoji dva metra u zaleđu. Kako bi takav reus mogao igrati ozbiljan nogomet da ne kuži što je zaleđe i kako se kretati  terenom? Krenem s loptom a moj igrač se pozicionira iza obrambenog igrača. Kako? Pa uče te da se uvijek staneš ispred njega kako bi mogao primiti loptu. Trebaš prići suigraču a ne bježat od njega. Ok, zovnem ja njega ali gubi se vrijeme i prilazi jedan igrač a ostalih 5 i dalje stoje iza igrača i nisu uključeni u igru.

 

Toliko jednostavnih stvari ima za popraviti i kada bi se samo one riješile igra bi bila nemjerljivo bolja. Jučer prodam fintu i lik ukliže u prazno a ja projurim pored njega s igračem pacea 99 i sjurim se prema golu. On se diže i stiže me unutar 16 m. Kao magnet mi se zalijepi s guza i u trenutku pucanja moj igrač puca u prazno a ovaj iako mi stoji s leđa čudesno uzima loptu. Kako? Ima pace za 10 manji, uklizao je, dignuo se, okrenio se i počeo trčati zamnom dok ja trčim cijelo vrijeme? Mene to ubija.

 

Jučer me lik držao gotovo 40 minuta ispred mog gola. Uzeo sam mu loptu 20 puta. Svaki put mi ju je ponovno oduzeo a da ja nisam uspio dodati. On posrće, pada, loše odradi neki skill potez, gubi loptu ali već sljedeću sekundu je ponovno vraća sebi. Puca, lopta se uvijek njemu odbija. Nemoguće igrati. Pa je li to normalno? Dajte sredite takve stvari da igramo normalan nogomet.

SimeKZ čet 30.7.2020 23:33
Mortiis kaže...
SimeKZ kaže...

Serveri, attacking movement, ubacaji i udarac glavom, zavrsnica. Kljucne stavke. 

 i ukloniti debilne munjevite reakcije golmana kao da je svaki golman superman

 Golman je sve, samo nije supermen u ovoj igri. Od katastrofalnih izlazaka na centarsut, reakcija na niciju loptu u zraku, ukopavanje u mjestu, boksanja u noge protivnickom igracu... golmane trebaju popravit debelo.

Mortiis pet 31.7.2020 00:16
SimeKZ kaže...
Mortiis kaže...
SimeKZ kaže...

Serveri, attacking movement, ubacaji i udarac glavom, zavrsnica. Kljucne stavke. 

 i ukloniti debilne munjevite reakcije golmana kao da je svaki golman superman

 Golman je sve, samo nije supermen u ovoj igri. Od katastrofalnih izlazaka na centarsut, reakcija na niciju loptu u zraku, ukopavanje u mjestu, boksanja u noge protivnickom igracu... golmane trebaju popravit debelo.

 popraviti? pod broj 1 igram na slow gameplay i onda kad vidim kakvom munjevitošću se on baca na lopte upućene sa 5m koje idu u sam kut ili rašlje itd i skida i onda kad padne na zemlju još brže se ustaje i baca u suprotni kut na udarac iz odbijanca...dođe mi da povratim...

pes ima 100 mana, ali golmanske reakcije izgledaju sto puta i ljepše i realnije od ovog arkadnog sranja sto sa golmanima učini fifa...(i da jos mi je smanjem goalkeeper ability u sliderima sa 50 na 40...i svejedno i dalje su izvanzemaljci)

movie pet 31.7.2020 09:42
Mortiis kaže...
SimeKZ kaže...
Mortiis kaže...

 popraviti? pod broj 1 igram na slow gameplay i onda kad vidim kakvom munjevitošću se on baca na lopte upućene sa 5m koje idu u sam kut ili rašlje itd i skida i onda kad padne na zemlju još brže se ustaje i baca u suprotni kut na udarac iz odbijanca...dođe mi da povratim...

pes ima 100 mana, ali golmanske reakcije izgledaju sto puta i ljepše i realnije od ovog arkadnog sranja sto sa golmanima učini fifa...(i da jos mi je smanjem goalkeeper ability u sliderima sa 50 na 40...i svejedno i dalje su izvanzemaljci)

Golmani su jedna od rak rana ove igre. Već sam rekao nekoliko puta, da se zovem neuer, ter stegen ili netko treći zabranio bih korištenje svog imena u igri jer ova igra radi debila od jednog neuera, ter stegena , alissona itd. Sramota je da golman u ovoj igri ne može pobrati jednostavan centaršut u svojih pet metara. Sramota je kako odbija loptu. Sramota je kako reagira na pucanja sa strane. Sramota je kako se postavlja. Da, dogodi se da neki put brane čuda no 98% vremena rade pizdarije na golu.

 

Golmanska pozicija u ovoj igri je ona kojoj su potrebne najveće nadogradnje. Golmani su u ovoj igri lijepo animirani. Imaju lijepih poteza, povaljki, parada. No generalno gledano golmani su u nekim situacijama karikaturalno napravljeni. Ja bih plakao kada centaršut u tri metra odbije deset metara iznad sebe a onda lopta pada na peterac. Pa gdje si to vidio osim u fifi? Ovo o čemu ti pričaš nisam primjetio u online igranju. Mislim da nije supermen već superhik.  Daleko su oni od bilo kakve nadnaravne moći. To su rupetine koje mi kvare doživljaj igranja. Ne igram offline i ne vidim smisao u tome jer u tom modu igra radi posebnu budalu od igrača.

sexytoiletpaper pet 31.7.2020 10:10
Mortiis kaže...
SimeKZ kaže...
Mortiis kaže...
SimeKZ kaže...

Serveri, attacking movement, ubacaji i udarac glavom, zavrsnica. Kljucne stavke. 

 i ukloniti debilne munjevite reakcije golmana kao da je svaki golman superman

 Golman je sve, samo nije supermen u ovoj igri. Od katastrofalnih izlazaka na centarsut, reakcija na niciju loptu u zraku, ukopavanje u mjestu, boksanja u noge protivnickom igracu... golmane trebaju popravit debelo.

 popraviti? pod broj 1 igram na slow gameplay i onda kad vidim kakvom munjevitošću se on baca na lopte upućene sa 5m koje idu u sam kut ili rašlje itd i skida i onda kad padne na zemlju još brže se ustaje i baca u suprotni kut na udarac iz odbijanca...dođe mi da povratim...

pes ima 100 mana, ali golmanske reakcije izgledaju sto puta i ljepše i realnije od ovog arkadnog sranja sto sa golmanima učini fifa...(i da jos mi je smanjem goalkeeper ability u sliderima sa 50 na 40...i svejedno i dalje su izvanzemaljci)

 Gle, vec sam ti objasnio, FIFA koju ti igras, na offline, sa hrpom promjena slidera i slicno, nema veze sa igrom koju ostatak foruma igra na Ultimate Teamu. Uzmi to u obzir prije nego se upustas u rasprave, tim vise sto, htio ne htio, UT je #1 gamemode u FIFA igrama zadnjih 6+ godina.

Mortiis pet 31.7.2020 20:43

FUT je obična arkadetina , a ne nogomet pa mi o tome kao simulaciji nema ni nikakvog smisla komentirat

to mi je kao da netko u 2k komentira gameplay u myteam mode...sto nikad neces susresti jer su ljudi svjesni da je to arkadni mode kojeg nema smisla komentirat pa komentiraju myleague mode

movie pet 31.7.2020 22:51
Mortiis kaže...

FUT je obična arkadetina , a ne nogomet pa mi o tome kao simulaciji nema ni nikakvog smisla komentirat

to mi je kao da netko u 2k komentira gameplay u myteam mode...sto nikad neces susresti jer su ljudi svjesni da je to arkadni mode kojeg nema smisla komentirat pa komentiraju myleague mode

Ne mogu se složiti s tom konstatacijom jer fut je u većini slučajeva onakav kakvim ga naprave dva igrača. Ako naletiš na igrača koji kuži i hoće igrati nogomet onda tekme postanu interesantne i ne vidim ništa u njima arkadnog. S druge strane što god odigram offline to je čista frustracija. Ogledni primjer arkade. Tada se događaju ove stvari o kojima pričaš i stvarno mi nije jasno kako ti se da igrati protiv kompjutera? Rađe bih išao s Ninom Badrić kopati krumpire nego igrati protiv kompjutera. Ok, sve je stvar navike. Ovaj tjedan sam odigrao nekoliko prekrasnih tekmi te razmijenio par poruka s protivnicima jer su bili jednako oduševljeni. Meni je rezultat manje bitan kao i divizija u kojoj igram. Kad treba odradim zadatke za karticu na brzinu a ostatak igram da bih igrao bez ikakvog imperativa rezultata. WL ne igram tako da sam lišen tog stresa jer mi to nije potrebno. No polako pikanje po divizijama je sasvim ok. Nemam problema s konekcijom, ponekad se iživciram ponekim bugom ili karanjem u mozak no u većini slučajeva uživam u neopterećenom igranju.

antimadridista pet 31.7.2020 23:35

Ne vidiš nista arkadno u modu u kojem 90% igrača na svijetu ima karticu ocjene 90+? I gdje pace i brzina čine 95% moda? To nema veze sa pravim nogometom. Možeš ti probati igrati koliko toliko "normalno" ali je mod napravljen i zamišljen kao čista arkada koja te tjera da igraš arkadno i sa pravim nogometom nema veze. To je činjenica.

SimeKZ pet 31.7.2020 23:39
antimadridista kaže...

Ne vidiš nista arkadno u modu u kojem 90% igrača na svijetu ima karticu ocjene 90+? I gdje pace i brzina čine 95% moda? To nema veze sa pravim nogometom. Možeš ti probati igrati koliko toliko "normalno" ali je mod napravljen kao čista arkada koja sa pravim nogometom nema veze. To je činjenica.

 Pace u 20. nema nikakve veze metom ove godine. Fazio stize Mbappea i ostale nebuloze. Ne znam zasto pricas o cinjenicama a ne znas ih. 

 

Kao sta je movie napiso. FUT nema veze sa nogometom, sve dok ne naides na protivnika koji zapravo zeli igrat nogomet. To je to.

antimadridista pet 31.7.2020 23:45
SimeKZ kaže...
antimadridista kaže...

Ne vidiš nista arkadno u modu u kojem 90% igrača na svijetu ima karticu ocjene 90+? I gdje pace i brzina čine 95% moda? To nema veze sa pravim nogometom. Možeš ti probati igrati koliko toliko "normalno" ali je mod napravljen kao čista arkada koja sa pravim nogometom nema veze. To je činjenica.

 Pace u 20. nema nikakve veze metom ove godine. Fazio stize Mbappea i ostale nebuloze. Ne znam zasto pricas o cinjenicama a ne znas ih. 

 

Kao sta je movie napiso. FUT nema veze sa nogometom, sve dok ne naides na protivnika koji zapravo zeli igrat nogomet. To je to.

 To su izolirani slučajevi. Da pace ne igra ogromnu ulogu, onda nebi svaki igrač koristio igrače koji imaju pace 90+ na svakoj poziciji. To je mod u kojem nitko ne koristi igrače koji su u stvarnom svijetu spori ali su vrhunska klasa. Mod gdje je stoperu važnije da ima pace 90 nego da se zna dobro postaviti itd. Ima gomila vrhunskih igraca u stvarnom svijetu koji su smeće u UT zato što su malo sporiji. I isto tako gomila igraca koji su u stvarnom svijetu smeće, ali su u FUT bogovi samo zbog brzine. Kakav FUT i stvarni nogomet, uozbiljite se. Arkada na kvadrat.

Mortiis pet 31.7.2020 23:47
antimadridista kaže...

Ne vidiš nista arkadno u modu u kojem 90% igrača na svijetu ima karticu ocjene 90+? I gdje pace i brzina čine 95% moda? To nema veze sa pravim nogometom. Možeš ti probati igrati koliko toliko "normalno" ali je mod napravljen i zamišljen kao čista arkada koja te tjera da igraš arkadno i sa pravim nogometom nema veze. To je činjenica.

 upravo ovo

plus sto je fifa sama po sebi na normal speed prebrza...cak mi nekad i na slow speed djeluje prebrzo

antimadridista pet 31.7.2020 23:58
Mortiis kaže...
antimadridista kaže...

Ne vidiš nista arkadno u modu u kojem 90% igrača na svijetu ima karticu ocjene 90+? I gdje pace i brzina čine 95% moda? To nema veze sa pravim nogometom. Možeš ti probati igrati koliko toliko "normalno" ali je mod napravljen i zamišljen kao čista arkada koja te tjera da igraš arkadno i sa pravim nogometom nema veze. To je činjenica.

 upravo ovo

plus sto je fifa sama po sebi na normal speed prebrza...cak mi nekad i na slow speed djeluje prebrzo

 Oni su sa FUT-om našli formulu koja odgovara većini igrača. Nažalost, da ciljaš na realizam to nebi privlačilo mase i one koji pravi nogomet prate samo površno. FIFA trenutno privlači mase jer je pristupačna svima, oni koji nogomet nisu pogledali u životu je obožavaju jer je igra arkadna. NBA 2k je isto krenuo tim putem prije par godina i zato se kvaliteta igre polako srozavala za one koji žele kvalitetnu simulaciju. Ali igra ju sve više i više igrača jer je igra postala privlačna igračima koji košarku nikad nisu pogledali. 

 

Ja sam se eto opet malo navukao na FUT nakon par godina jer je mod stvarno zarazan. Ali sa stvarnim nogometom nema veze ni 2%.

SimeKZ sub 1.8.2020 09:43

Shema je u tome kaj nitko ne zeli "realistican" nogomet. Kome je to zabavno jbt? Uz lose servere, jos da moram sve manualno. Daj jbt. 

 

Zasto svi koriste brze napadace? Pa zato jer napadac mora bit brz. Ja sam sa Kaneom imal gol po tekmi u prosjeku, tots Suarez takoder. Uopce pace ne igra ulogu ako znas iskoristit igraca. 

Svatko moze svakoga stic imo 50 ili 99 pace. Ove godine su agility, balance i compouser sve. Ako imas igraca koji ce imat loptu zaljepljenu za nogu i samo trcat kroz obranu, to je to. Moze onda pace imat - 25.

movie sub 1.8.2020 10:19
antimadridista kaže...

Ne vidiš nista arkadno u modu u kojem 90% igrača na svijetu ima karticu ocjene 90+? I gdje pace i brzina čine 95% moda? To nema veze sa pravim nogometom. Možeš ti probati igrati koliko toliko "normalno" ali je mod napravljen i zamišljen kao čista arkada koja te tjera da igraš arkadno i sa pravim nogometom nema veze. To je činjenica.

Čitaj s razumijevanjem. Nisam govorio o modu već o tome kada se nađu dva igrača koja žele igrati nogomet da ja u tome ne vidim ništa arkadno jer igra se nogomet. Rekao sam da sam ovaj tjedan odigrao nekoliko takvih tekmi koje su me oduševile. Baš se igrao dobar nogomet. Vidiš da protivnik kuži nogomet i igra nogomet. Igram fut od 2012 i nisam shvatio kako tebe igra tjera da igraš arkadno? Taj dio ne shvaćam. Kako? Ja uvijek igram isto. Imam svoj stil koji me neće odvesti do prve divizije jer mi je to nebitno. Meni je bitno da igram nogomet onako kako ga ja shvaćam a ne onako kako ti nameću razni jutjuberi.

 

Ne znam kako si došao do zaključka da pace čini 95% moda? Pace je bio bitan prije par godina, danas definitivno nije presudan. Koliko sam tekmi odigrao u kojima lik ima sporu stopersku liniju i nisam ih uspio niti jednom pretrčati. Ocjena kartica je nebitna i ona ne definira igru arkadom jer svako ocjenjivanje na ovakav način je arkadno. Uvijek predmet rasprave. Koliko je pace bitan moao si vidjeti kada igra Kurt s brončanim karticama i dere ljude s milijunski vrijednim momčadima koje su usput duplo brže od njega. Lik igra. Kad zabije gol naježiš se kako je to odigrao, kakav pregled igre ima, reakciju. Ne koristi nikakve cirkuske pizdarije od skilla, samo igra nogomet i pokazuje ti da te igra ne tjera igrati arkadno ako kužiš bit nogometa.

 

Svako offline igranje je veća arkada od futa. Toliko nerealno da boli glava. Svaka momčad pod kontrolom AI igra isto. Dodavanja su kirurški precizna, odigravaju se brzinom munje. Bez obzira na ocjenu igrača svaki igra ako igra tako hoće kao ronaldo. Golmani postaju supermeni. Sve u svemu jedno veliko neigrivo sranje koje nemam želje igrati niti pet minuta. I za kraj, 95% igrača ove igre nema pojma o nogometu. Svima njima je ista ideja, bijeg po krilu. Duga lopta i trk. Znači takav igrač potencira nešto što meni nema smisla. No on za drugo ne zna.

 

Dok je pace imao značaj ovo je bio problem, danas ovakva tekma je odmor jer znaš što trebaš zatvoriti i riješio si problem. Ne treba zanemariti i utjecaj novih zvijezda jubitoa koje svakodnevno pronalaze nove propuste igre te ti sugeriraju onda na koji nači igrati kako bi te propuste iskoristio kao svoje vrline. Kad se onda dva debila nađu koja pokušavaju tako igrati to onda nije niti arkada, to je sprdačina od nogometa. No za to nije kriv EA već debili koji bi guzice dali za pobjedom u igri koja bi prvenstveno trebala biti zabava. Naravno, i EA ima svoj križ u ovoj igri. Trebali bi pokrpati te bugove te konačno prestati utjecati na tijek igre na terenu. Popraviti suce, servere, poboljšati inteligenciju igrača i nadam se da će novom generacijom konzola realnost događanja na terenu biti podignuta na novu razinu.

Mortiis sub 1.8.2020 11:35
movie kaže...
antimadridista kaže...

Ne vidiš nista arkadno u modu u kojem 90% igrača na svijetu ima karticu ocjene 90+? I gdje pace i brzina čine 95% moda? To nema veze sa pravim nogometom. Možeš ti probati igrati koliko toliko "normalno" ali je mod napravljen i zamišljen kao čista arkada koja te tjera da igraš arkadno i sa pravim nogometom nema veze. To je činjenica.


Svako offline igranje je veća arkada od futa. Toliko nerealno da boli glava. Svaka momčad pod kontrolom AI igra isto. Dodavanja su kirurški precizna, odigravaju se brzinom munje. Bez obzira na ocjenu igrača svaki igra ako igra tako hoće kao ronaldo. Golmani postaju supermeni. Sve u svemu jedno veliko neigrivo sranje koje nemam želje igrati niti pet minuta. I za kraj, 95% igrača ove igre nema pojma o nogometu. Svima njima je ista ideja, bijeg po krilu. Duga lopta i trk. Znači takav igrač potencira nešto što meni nema smisla. No on za drugo ne zna.

 

 

ocito ti nisi ni igrao offline kad ovo pricas...jel nisi cuo za slidere?

fino si naredis pass speed i pass error na koliko ti mislis da je realno i fino igras i uzivas...

 

usporedi ovo npr sa FUT-om

 

https://www.youtube.com/watch?v=WKZYvq_3_6o&t

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=oE7c-m9JlWs

jopis sub 1.8.2020 12:04
Mortiis kaže...
movie kaže...
antimadridista kaže...

Ne vidiš nista arkadno u modu u kojem 90% igrača na svijetu ima karticu ocjene 90+? I gdje pace i brzina čine 95% moda? To nema veze sa pravim nogometom. Možeš ti probati igrati koliko toliko "normalno" ali je mod napravljen i zamišljen kao čista arkada koja te tjera da igraš arkadno i sa pravim nogometom nema veze. To je činjenica.


Svako offline igranje je veća arkada od futa. Toliko nerealno da boli glava. Svaka momčad pod kontrolom AI igra isto. Dodavanja su kirurški precizna, odigravaju se brzinom munje. Bez obzira na ocjenu igrača svaki igra ako igra tako hoće kao ronaldo. Golmani postaju supermeni. Sve u svemu jedno veliko neigrivo sranje koje nemam želje igrati niti pet minuta. I za kraj, 95% igrača ove igre nema pojma o nogometu. Svima njima je ista ideja, bijeg po krilu. Duga lopta i trk. Znači takav igrač potencira nešto što meni nema smisla. No on za drugo ne zna.

 

 

ocito ti nisi ni igrao offline kad ovo pricas...jel nisi cuo za slidere?

fino si naredis pass speed i pass error na koliko ti mislis da je realno i fino igras i uzivas...

 

usporedi ovo npr sa FUT-om

 

https://www.youtube.com/watch?v=WKZYvq_3_6o&t

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=oE7c-m9JlWs

 Daj brate sjaši. Smaraš.

99% nas ovdje igra fut zbog online moda i igranja protiv ŽIVIH LJUDI.

Igrat oflajn protiv kompa u toliko skriptiranoj igri (gle i ti tu plačeš za npr golmana), kao što je fifa pis of šit, je žešća nebuloza.

Štelat si igru slajderima da bi lakše pobjedio je ista stvar ko i kupit čit za fut.

Igram od PRVE fife nogomet na kompu, od PRVOG pes-a na plejki, i jedino šta ima čara, smisla, logike, kakogod, je igranje ILI protiv frendova, ILI online.

Offline igranje protiv računalno skriptiranog protivnika, a skripta je svake godine sve žešća i žešća (58 rated bronze nonrare igrač sa 48 pace stiže i pretrčava special igrača sa 99 pace, ili 45 passing igrač dodaje savršeno preciznu dubinsku loptu preko pol terena, ili 50 shooting igrač sa 2WF zabija tim weak footom savršeni volej sa 25m, itd...) do te mjere da čovjek sve češće razmišlja jel' debil što uopće igra takvo namješteno smeće, a ti tu pričaš o naštelavanju slajdera u igri kako bi tebi igra protiv skripte bila lakša i bolja? I to je realno? BRAAAAAAVO.

DoctorEvil sub 1.8.2020 16:08

Realna nogometna igra bi bila zapravo prilično sranje, zamisli da igraš tekmu od 12 minuta i 5/6 ih završi 0-0, ko što bi i trebalo da je realno. Pa tko bi to igrao? Valjda svaka nogometna igra koju sam igrao počevši od PESa prije 15 godina se vrtila oko brzine, uzmi brzog igrača i rokaj, ostali statsi nemaju puno veze. Uvijek je brzina bila OP u skoro svakoj igri. Još ak je igrač donekle jak i brz, nema mu kraja.

SimeKZ sub 1.8.2020 18:23
DoctorEvil kaže...

Realna nogometna igra bi bila zapravo prilično sranje, zamisli da igraš tekmu od 12 minuta i 5/6 ih završi 0-0, ko što bi i trebalo da je realno. Pa tko bi to igrao? Valjda svaka nogometna igra koju sam igrao počevši od PESa prije 15 godina se vrtila oko brzine, uzmi brzog igrača i rokaj, ostali statsi nemaju puno veze. Uvijek je brzina bila OP u skoro svakoj igri. Još ak je igrač donekle jak i brz, nema mu kraja.

 Potpuno jasno. ako netko ima Pace 95, onda on mora pretrcat stopera od 70-80 pacea bez problema. Problem je jedino kaj EA, FIFA Kanada smatra da niti jedan stoper ne moze trcat. Igrac kad prode odredene godine, odmah pace dolje za 30. To su totalne neubloze. 

 

Kaj se tice 0-0 rezultata. Ako igras protiv dobrog igraca, dosta tekmi zna ostat 1-1, 2-2... 0-0 rijetko, ali isto zna ostat.