cicek sub 11.7.2020 02:44
antimadridista kaže...

Oprosti ali ne može moj igrač raditi stvari koje mu ja nisam naredio i da to bude voda na moj mlin. Jedino da nekom srećom ispadne u moju korist ali to nema smisla. Jedno je da ja pogriješim i ispadne tako kako ispadne, onda bi rekao ok, nisam igrao dugo vremena moja greška.

Ali ovo? To je kao da igram Call of Duty i stišćem tipku za bježanje od likova koji pucaju u mene a moj lik meni kontrira i trči prema mecima. 

 

Znači lik protiv kojeg igram radi potpuno bezopasne finitice u 16 metara, sa strane daleko od gola. Ja ga samo pratim i ne trebam ništa drugo jer on nema kuda. Može jedino napucati od mene pa da bude korner. Ali ne, moj igrač pruža nogu i ruši ga. To nije normalno, pa da ste vi ne znam koliko naviknuti na to. To se ne smije događati u ozbiljnoj online igri jer tu skill pada u vodu.

 Pa cuj svasta je tu ima, pogotovo u ovo fifi od namjestanja poraza do tjesenja pobjedama i to sve od strane fife. Sve je u vremenu koji provedes u igri. I sad ce opet ici na sasulanje EA, ko sto je bio s onim surprise mehanikom i bacit ce na stol dokaz koliko ljudi igraju njihovu igru, a posto je puno igraju znaci da je vole... zato i dijele te besplatne igrace sad. Sve je to dio matematike i manipulacije koju ne mozes predvidjeti nikako, jer bazalost uvijek je EA korak ispred svakog tko misli da im je za petama.

 

A za ovaj drugi odjeljak ne bi bas ulazio u raspravu jer smo i o tom pricali na forumu pa ako imas volje listaj u rikverc. Al zakljucak je da skilla nema i fifa se smatra ozbiljnom esport igrom samo na papiru i samo zato jer nema konkurencije. 

SimeKZ sub 11.7.2020 08:00

Nema gore dok je nesto eSport i unutar sebe ima ugradene mikrotransakcije sa 2 toliko kompetetivna moda da ljudi zavrsavaju na normabelima. Uz sve to dodaj lose servere i igrace sa 99 ocjenama. 

Pratio sam ovu nasu domacu adriu. Brstimir je daleko najjaci igrac na nasem podrucju. Covjek nije dobio jednu tekmu na tom turniru sa dobrom konekcijom. Lik ima sve najjace igrace koje mozes imat u FUTu, on se ne moze okrenut. Pricam sa Esadom, kaze mi on da je to mocvara. Igraci se jednostavno ne odazivaju na niti jednu komandu na vrijeme. I sad se ja pitam kako to moze bit eSport.

Igra koja dokazano ima DDA implementiran. Gdje skill gap ne postoji. Jedan tjedan ides E3, drugi se boris za G2 a protivnici isti ili slabiji od prijasnjeg tjedna. 

Nakon kaj si proso sav taj stres, dolazi cetvrtak. Otvaras red pickove. Trenutacno je doslovno sve u red pickovima. Otvorim prvi, TOTS Robertson kojeg vec imam. Koja je jebena vjerovatnost da cu dobit igraca kojeg vec imam. Ocito ogromna. Slozim onaj 88+ paket. 80% igraca u tom paketu su golmani. Slozis 86+, izade 86.

Doslovno sve u ovoj igri je namjesteno. Da li prema postotku WRa ti baca igrace, prema kolicini provedenog vremena u igri.... Ja ne znam. Al' neka shema postoji da svi nemaju iste sanse.

 

Trenutacno mi CDe od FIFAe niti nije u konzoli jer mi je dosla F1. A za FIFAu 21 cu dobro razmislit. Mozda cak pricekam pa EA da besplatnu kopiju kak su i ove godine davali ljudima. 

jopis sub 11.7.2020 10:15
cicek kaže...
antimadridista kaže...

Oprosti ali ne može moj igrač raditi stvari koje mu ja nisam naredio i da to bude voda na moj mlin. Jedino da nekom srećom ispadne u moju korist ali to nema smisla. Jedno je da ja pogriješim i ispadne tako kako ispadne, onda bi rekao ok, nisam igrao dugo vremena moja greška.

Ali ovo? To je kao da igram Call of Duty i stišćem tipku za bježanje od likova koji pucaju u mene a moj lik meni kontrira i trči prema mecima. 

 

Znači lik protiv kojeg igram radi potpuno bezopasne finitice u 16 metara, sa strane daleko od gola. Ja ga samo pratim i ne trebam ništa drugo jer on nema kuda. Može jedino napucati od mene pa da bude korner. Ali ne, moj igrač pruža nogu i ruši ga. To nije normalno, pa da ste vi ne znam koliko naviknuti na to. To se ne smije događati u ozbiljnoj online igri jer tu skill pada u vodu.

 Pa cuj svasta je tu ima, pogotovo u ovo fifi od namjestanja poraza do tjesenja pobjedama i to sve od strane fife. Sve je u vremenu koji provedes u igri.I sad ce opet ici na sasulanje EA, ko sto je bio s onim surprise mehanikom i bacit ce na stol dokaz koliko ljudi igraju njihovu igru, a posto je puno igraju znaci da je vole... zato i dijele te besplatne igrace sad. Sve je to dio matematike i manipulacije koju ne mozes predvidjeti nikako, jer bazalost uvijek je EA korak ispred svakog tko misli da im je za petama.

 

A za ovaj drugi odjeljak ne bi bas ulazio u raspravu jer smo i o tom pricali na forumu pa ako imas volje listaj u rikverc. Al zakljucak je da skilla nema i fifa se smatra ozbiljnom esport igrom samo na papiru i samo zato jer nema konkurencije. 

 Ja sam proveo hrpetinu vremena za ovih 2600-2700 tekmi odigranih. I uvijek je ista priča, retardirano smeće od igre kad krene 'podešavat ravnopravnost' u igri, nema tog isusa boga koji će ti dat da pobijediš. A kad sere, tj kad ti se čini da igra radi normalno, onda tvoji igrači točno i nepogrešivo prate taktiku i ono što si im zadao svakom posebno da rade, utrčavaju u prostor, traže loptu, i ulazi sve. ALI, problem je kad to tako radi pol utakmice, pa onda odjednom dodavanje u lijevo ide desno, šut kakvih sam zabio 1000 najmanje u igri ide 2m kraj gola sa igračem koji ima 99 finishing, obrambeni ničim izazvani trče svaki prema svojoj aut liniji i ostave krater u sredini, a ti upravljaš bekom i uredno pratiš krilo koje ima loptu, golman koji ima zadano da rusha van na crosseve stoji ukopan na liniji, cdm koji ima zadano stay back trči u špicu, cam koji ima stay out of box isto trči sa tim istim cdm-om pa se sudare, st koji ima zadano get behind i stay forward trči nazad u obranu, E ONDA JE TO PROBLEM. Jer tu nema ni mozga ni logike, a još manje skilla, samo krvavo smeće od igre i njihov adjustment. Kancerogeno smeće koje je to isprogramiralo nema tri čiste o igri, zabavi, a još manje o nogometu.

jopis sub 11.7.2020 22:05

Evo upravo vidjeh novi čit, ovo su sad izgleda testiranja za fifu21.

Igram produžetke protiv nekog turskog smeća, burak28 tak nešt, i u 110oj neriješeno, lik trči s martinezom, koji je u debelom crvenom sa staminom, ja mu uzmem mendyem loptu i izbijem slučajno van. Tursko kancerogeno smeće stisne pauzu, i isti taj Martinez, i cijela ekipa na full stamini. I onda iz istog tog auta, nakon pauze u kojoj je ko zna šta još upalio, izgubi loptu, ja s modrićem idem dodat, on ukliže u noge, loptu vidio nije jer je taman otišla u stranu, modrić posrne, nema faula, nekak dođem s njim prije turčina na loptu, on ulazi opet u modrića, skrlja ga, opet nema faula, i doda penaldu loptu i ovaj zabije. Vrh vrhova od skilla i igre, nema šta. Upalit čit bustat staminu, ugasit suđenje, i rokaj miško.

movie ned 12.7.2020 17:03

Spizdio sam oko 700 kartica na onaj sbc 85/92. Dobio sam jednu 90 karticu Llorisa, jednu 88, tri 87 i sve ostalo 86 i 85. Onog jebenog jesusa CB dobio sam 7 puta. Kad vidim naranđastu boju u startu animacije pri izlasku igrača grč me hvata. No sve su poslužile svrsi. Složio sam nekoliko igrača koji su me interesirali i koji me nisu interesirali. Sada sam složio i modrića kad već imam viniciusa i mendya pa se lijepo povežu. Malo sam kratak da složim Lengleta a ne troše mi se coinsi na takvu karticu. Budem vidio.Nisam još pobrao ova dva igrača iz bundes lige jer mi se zadnja dva dana uopće ne igra. Budem krenio sutra. Kad ih poberem mogao bih imati dosta za Lengleta s obzirom na rating kartica.

The_K uto 14.7.2020 23:59

 Tako bi inace trebali svi postupati. Ionako od Fife17 to je sve ista igra sa minimalnim promjenama doslovno nam prodaju istu igru sa minimalnim updateima svake godine. Gameplay se nije uopce poboljsao vec samo mjenjaju kaj je OP. Nakon sto su najavili na PC verzija fife 21 u odnosu na fifu 20 uopce nemam ni mrvicu zelje da kupim igru. Ove godine sam drasticno najmanje igrao fifu usporedjujuci sa starijim nastavcima, imam oko 420 sati dok sam na prijasnjim nastavcima uvijek imao od 900 do 1200 sati. Totalno sam izgubio volju za njihove nebuloze. Nadam se kad zabrane lootboxove da ce pokusati napraviti bolju igru da privuku igrace a ne da od ljudi rade ovisnike o kocki.

movie sri 15.7.2020 12:29
The_K kaže...

 Tako bi inace trebali svi postupati. Ionako od Fife17 to je sve ista igra sa minimalnim promjenama doslovno nam prodaju istu igru sa minimalnim updateima svake godine. Gameplay se nije uopce poboljsao vec samo mjenjaju kaj je OP. Nakon sto su najavili na PC verzija fife 21 u odnosu na fifu 20 uopce nemam ni mrvicu zelje da kupim igru. Ove godine sam drasticno najmanje igrao fifu usporedjujuci sa starijim nastavcima, imam oko 420 sati dok sam na prijasnjim nastavcima uvijek imao od 900 do 1200 sati. Totalno sam izgubio volju za njihove nebuloze. Nadam se kad zabrane lootboxove da ce pokusati napraviti bolju igru da privuku igrace a ne da od ljudi rade ovisnike o kocki.

Bez brige, već sljedeće godine vraća se pes u potpuno novom izdanju prilagođen novim konzolama. Nisu stigli ove godine pa će jednostavno ovu godinu preskočiti.

 

https://ffa.hr/vijesti/novi-pes-igramo-tek-iduce-godine-i-radi-se-o-iz-korijena-novoj-igri/47615/

 

ZeNGe_CRO-mt čet 16.7.2020 21:54

meni je i na 7 chemu bomba,

zbacao sam brat bratu preko soma igrača od nadogradnjama ,od icon packa valjda 15-tak komada, više me boli za sve kartice koje mi nisu u prvoj ili na klupi,

taman odradim godišnji i praktički dolazi nova fifa 

mogao sam složit valjda sve iz sbc-a ,a ja budala slažem icon packove jer se nečem nadam, a kaj je najbolje od svega valjda 5 igrača od tih icona bi mi ušlo u prvu,

sav mogući škart sam dobio iz icona i mislim da je bilo dosta 

movie čet 16.7.2020 22:04
ZeNGe_CRO-mt kaže...

meni je i na 7 chemu bomba,

zbacao sam brat bratu preko soma igrača od nadogradnjama ,od icon packa valjda 15-tak komada, više me boli za sve kartice koje mi nisu u prvoj ili na klupi,

taman odradim godišnji i praktički dolazi nova fifa 

mogao sam složit valjda sve iz sbc-a ,a ja budala slažem icon packove jer se nečem nadam, a kaj je najbolje od svega valjda 5 igrača od tih icona bi mi ušlo u prvu,

sav mogući škart sam dobio iz icona i mislim da je bilo dosta 

Ja vrtim ove dvije momčadi i baš mi gušt igrati s njima. Imam još desetak kartica za nekoliko dodatnih kombinacija i varijacija. Ova kombinacija s 4 francuza u zadnjoj liniji mi je najbolja obrambena linija koju sam imao u zadnjih nekoliko fifa.

jopis čet 16.7.2020 22:13

Ja sam si složio sad s Rebićem i talijane, sad imam četiri momčadi sve složene iz gušta i igram svaku tekmu s drugima. Konačno, nakon koliko, 10 mjeseci, igram ovo smeće bez ikakvog opterećenja rezultatom ili ostvarivanjem nekog cilja.

 

movie - pa rekli su da će ove nove duginaboja kartice dobivat upgrejde nakon međusobnih susreta, +3 igrač iz pobjedničke momčadi ili +1 za obojicu za neriješeno. Gubitnik ne dobiva ništa. Ima ovdje nešto o tome, nije mi se dalo guglat, ovo sam prvo našao.

https://twinfinite.net/2020/06/fifa-20-summer-showdown-sbcs-explained/

 

movie - editiram post - kažeš francuzi su ti najbolja obrambena linija do sad, ne znam kakav je lenglet, nisam ga još složio, ali meni je ovaj Militao najjači obrambeni u igri, a probao sam u draftu doslovno hrpetinu prime icona i svih pustih totsovaca i totyovaca cb-a. Jedini brutalniji mi je, logično, totsf van dajkić, al on mi je van svih budžeta.

 

movie čet 16.7.2020 22:26
jopis kaže...

Ja sam si složio sad s Rebićem i talijane, sad imam četiri momčadi sve složene iz gušta i igram svaku tekmu s drugima. Konačno, nakon koliko, 10 mjeseci, igram ovo smeće bez ikakvog opterećenja rezultatom ili ostvarivanjem nekog cilja.

 

movie - pa rekli su da će ove nove duginaboja kartice dobivat upgrejde nakon međusobnih susreta, +3 igrač iz pobjedničke momčadi ili +1 za obojicu za neriješeno. Gubitnik ne dobiva ništa. Ima ovdje nešto o tome, nije mi se dalo guglat, ovo sam prvo našao.

https://twinfinite.net/2020/06/fifa-20-summer-showdown-sbcs-explained/

 

movie - editiram post - kažeš francuzi su ti najbolja obrambena linija do sad, ne znam kakav je lenglet, nisam ga još složio, ali meni je ovaj Militao najjači obrambeni u igri, a probao sam u draftu doslovno hrpetinu prime icona i svih pustih totsovaca i totyovaca cb-a. Jedini brutalniji mi je, logično, totsf van dajkić, al on mi je van svih budžeta.

 

Imam 14 takvih kartica i ne vidim koja bi mi još mogla biti nadograđena. Nijemci su gotovi, englezi uskoro, francuzi odavno a i španjolci su pri kraju. Hoće li koja biti nadograđena u 9 mjesecu, sasvim mi je svejedno.

Da, stvarno s francuzima igram s lakoćom. Super se pozicioniraju, agresivni su, presijecaju lopte izlaze na igrače, ne griješe. Nemam zamjerke. Imam i ja složeno pet momčadi ali mi se sa svima ne igra. Nemam gušta. Uglavnom jedan dan igram s jednima a drugi s drugima. Trošim fitnesse i baš me briga. Mogu igrati i u ovoj kombinaciji jer dobijem želju igrati i s fernandesom i silvom

jopis sub 18.7.2020 14:43

Slažem si Verdija sad i gledam kak me prave idiotom, jebo ih majmum koji im programira matematicki dio.

8, OSAM 82 rated igraca i 3, TRI 81 igraca, NISU 82 rated tim.

 

Kojom to logikom jebote led ledeni da te jebo i ea i majmuni tamo.

Knappa89 sub 18.7.2020 21:18

Evo da se i ja malo javim kak me igra fino "nagraduje"... 

Odradio sam 10+ prime icon packova.. Pulovi su bili:

Shearer, Klose, Drogba, Stoickhov, Owen, Dalglish, Lampard 2x, Deco, Campbell, Seedorf... Jedini je Dalglish ostal u ekipi. 

Oni packovi sa 5 88+ igrača.. Uglavnom su se sastojali od golmana i 4 stopera, svi 88-89 rated.

Pickovi zadnjih par tjedana očajni. Jedino me sad zadnji puta pogodio tots De Jong. Sve ostalo zalosno. 

Bundesliga garantirani tots - Sommer

Ligue 1 garantirani tots - Rajkovic

Serie a garantirani tots - Berardi

Epl garantirani tots - Henderson

La liga garantirani tots - Carvajal

Gotovo svaki protivnik protiv kojeg igram ima tots Messija, kdb, vvd, Ronaldo, Ramos, Mbappe, Neymar, Wby, nekoga od njih. Ja nijednoj top tots kartici nisam prismrdio. A bogami niti top ikoni kao sto mozete gore vidjet. 

Sto se tice tekuce weekend league.. Jucer sam odradio 7-0 da bi danas od 7 utakmica 4 izgubil. Smijesno.

U jednoj utakmici vodim 1:0 i 2:1... Izgubim u zadnjih 10 minuta.. Utakmica poslije toga zabijem za 2:2 u 87.minuti i do kraja utakmice primim jos dva gola.

Jucer dok je gameplay bio dobar, dobar je bio i rezultat.. Danas je gameplay koma i mozes se jebat. Ocito ako hoces dobar rezultat u wl moras igrat u nedjelju od 2 sata u noci kako neki debili igraju 😂

maxx3310 sub 18.7.2020 23:57

Jel ima neko iskustva sa L. Blancom kao CB?

Igra mi trenutno Diego Carlos 91 i Campbel prime.
Dvoumim se izmedju Tots Ramosa i Blanca, a gledam da prodjem jeftinije.

Verovatno je trenutno Ramos bolji, ali kad god sam igrao protiv nekog ko ima prime ili moments Blanca, delovalo je da kida. Uzeo bih Ramosa, ali verovatno ako sad dam 900-950k, za nedelju dana pašće debelo. (PC)

Skilledžija ned 19.7.2020 11:31
maxx3310 kaže...
Jel ima neko iskustva sa L. Blancom kao CB?

Igra mi trenutno Diego Carlos 91 i Campbel prime.
Dvoumim se izmedju Tots Ramosa i Blanca, a gledam da prodjem jeftinije.

Verovatno je trenutno Ramos bolji, ali kad god sam igrao protiv nekog ko ima prime ili moments Blanca, delovalo je da kida. Uzeo bih Ramosa, ali verovatno ako sad dam 900-950k, za nedelju dana pašće debelo. (PC)

Zašto bacat coinse kad možeš složit Militaoa ili čak RB Ramosa koji su vjerojatno u top 5 obrambenih kartica u ovoj FIFI.

Meni igraju obojica s tim da je Ramos na 7 chema i to mu uopće ne smeta da bude glavni baja na terenu.

jopis ned 19.7.2020 21:04
SimeKZ kaže...

Vidim ove direktore sa omjerom 200-7000 kako otvaraju ronalda i bagru. Meni je nosioc paketa ovaj zadnji po redu kumic.

 Jel ti ne napisa gore da si prodao igru?

 

A mene opet neko danas gadno zajebava. Složim guaranteed ligue1 totsf - mandanda, gk. Složim tamo iz onih ligaških jedan rare nešto pack, alisson totsf. Slažem dalje, otvaram hrpetinu packova danas, drek u svima, i večeras opet krenem malo, alisson totsf. Šta je najtužnije, imam ga već odavno. Pa koji k....c, tri totsf golmana u jednom danu, od čega dva ista i to dva koja imam. I da stvar bude jadnija, alisson je u tjedan-dva prepolovio s cijenom, bio je preko 200k prije 2tj, sad je već na 110.000.

movie ned 19.7.2020 22:02
jopis kaže...

 

 

A mene opet neko danas gadno zajebava. Složim guaranteed ligue1 totsf - mandanda, gk. Složim tamo iz onih ligaških jedan rare nešto pack, alisson totsf. Slažem dalje, otvaram hrpetinu packova danas, drek u svima, i večeras opet krenem malo, alisson totsf. Šta je najtužnije, imam ga već odavno. Pa koji k....c, tri totsf golmana u jednom danu, od čega dva ista i to dva koja imam. I da stvar bude jadnija, alisson je u tjedan-dva prepolovio s cijenom, bio je preko 200k prije 2tj, sad je već na 110.000.

Od kako su krenule ove pizdarije najbolje od 1 pa 2 pa 3, ja nisam dobio obojenu karticu. Doduše nisam dobio u packu niti karticu ratinga 84. Najbolje kaj sam dobio je rating 83. Danas sam odradio sve sbc koji su bili u ponudi zadnja 4 dana. Desetak packova, najbolja kartica none rare 83, golman rome. I to je to. Znači ja ne znam kako izgleda obojena karticu koju dijele šakom i kapom zadnja tri tjedna.

SimeKZ pon 20.7.2020 00:42
jopis kaže...
SimeKZ kaže...

Vidim ove direktore sa omjerom 200-7000 kako otvaraju ronalda i bagru. Meni je nosioc paketa ovaj zadnji po redu kumic.

 Jel ti ne napisa gore da si prodao igru?

 

A mene opet neko danas gadno zajebava. Složim guaranteed ligue1 totsf - mandanda, gk. Složim tamo iz onih ligaških jedan rare nešto pack, alisson totsf. Slažem dalje, otvaram hrpetinu packova danas, drek u svima, i večeras opet krenem malo, alisson totsf. Šta je najtužnije, imam ga već odavno. Pa koji k....c, tri totsf golmana u jednom danu, od čega dva ista i to dva koja imam. I da stvar bude jadnija, alisson je u tjedan-dva prepolovio s cijenom, bio je preko 200k prije 2tj, sad je već na 110.000.

 Mozes prodat igru, ali i dalje imam pristup WebAppu. Malo trejdam pa cu pokusat prodat jos coinsa kaj zaradim. 

jopis pon 20.7.2020 21:01
Knappa89 kaže...

Već me treći puta od izlaska la liga totsa smradovi trollaju sa Ocamposom. Vrh. 

 Ja sam slagao večeras 4x za redom ovaj tots guaranteed, prvi puta kovačić, a imam ga već, a onda svaki put 92 rated igrač, ali sve beskorisni iz kojekakvih divljih liga, pa sam svaki put tog uvalio u taj isti sbc za drugog. Sutra probam još, da vidim kak će sutra bit, čim dođe prvi ispod 90, stajem.