movie čet 25.7.2019 17:11

Ja danas odradio zadnji transfer i stvarno više nemam ambicije za ničim. Odigrat ću ova dva mjeseca pokoju tekmu i gotovo. Htio bih malo uživati u ovim karticama ali toliko me jebu u mozak da je to samo frustracija. Znači, svaku tekmu pogodim 5 stativa bez obzira koji mod igrao. Zašto nam to rade? Prije par godina lik me rastavio s momčadi od 10k coinsa a ja sam imao momčad od nekoliko milijuna coinsa. Niti jednog trena mi nije bilo krivo. Lik je igrao fantastično i bio mi gušt gledati da netko može tako igrati s takvim karticama. Dakle, nemam problema s porazima ali imam s vrijeđanjem moje inteligencije. Ovo što se događa u ovoj igri je čisto vrijeđanje inteligencije kupaca igre.

cicek čet 25.7.2019 17:17
movie kaže...

Ja danas odradio zadnji transfer i stvarno više nemam ambicije za ničim. Odigrat ću ova dva mjeseca pokoju tekmu i gotovo. Htio bih malo uživati u ovim karticama ali toliko me jebu u mozak da je to samo frustracija. Znači, svaku tekmu pogodim 5 stativa bez obzira koji mod igrao. Zašto nam to rade? Prije par godina lik me rastavio s momčadi od 10k coinsa a ja sam imao momčad od nekoliko milijuna coinsa. Niti jednog trena mi nije bilo krivo. Lik je igrao fantastično i bio mi gušt gledati da netko može tako igrati s takvim karticama. Dakle, nemam problema s porazima ali imam s vrijeđanjem moje inteligencije. Ovo što se događa u ovoj igri je čisto vrijeđanje inteligencije kupaca igre.

 Dada zato sam i ja prestao kad sam vidio da tots r7 pogodi od 7 udaraca 3 precke, obicno onda kad ni najvise treba gol i kad nizam sansu za sansom uzaludno. Jest da ima te nesrece u nogometu, al te utakmice su rijetke i zato ih se pamti, a ne ko na fifi svaka druga tekma je neocekivani spektakl napet do zadnje minute.

Deadeye čet 25.7.2019 19:18
movie kaže...

Ja danas odradio zadnji transfer i stvarno više nemam ambicije za ničim. Odigrat ću ova dva mjeseca pokoju tekmu i gotovo. Htio bih malo uživati u ovim karticama ali toliko me jebu u mozak da je to samo frustracija. Znači, svaku tekmu pogodim 5 stativa bez obzira koji mod igrao. Zašto nam to rade? Prije par godina lik me rastavio s momčadi od 10k coinsa a ja sam imao momčad od nekoliko milijuna coinsa. Niti jednog trena mi nije bilo krivo. Lik je igrao fantastično i bio mi gušt gledati da netko može tako igrati s takvim karticama. Dakle, nemam problema s porazima ali imam s vrijeđanjem moje inteligencije. Ovo što se događa u ovoj igri je čisto vrijeđanje inteligencije kupaca igre.

 Uf ludilo od ekipe, bas po mom gustu od igraca do formacije.

 Neznam sta rec, steta sta nemozes uzivat barem u kojoj partiji, kao da te igra stalno kaznjava.

 Ovisi koji ti je stil igre al ja sranja rijetko osjetim kad sam opusteniji, igram na skill i pokusavam dobro izigrat protivnika ili brzo kontrirat ako me napada.

 Ovisno o protivniku sa tvojom 41212(2) mjenjam unutar igre taktiku između possessiona i fast build up.

 Ja rijetko gađam stative a pucam gotovo uvijek unutar 16m.

 Ono sta gledam da je sut uvijek razrađen a kombiniram power sut, finese ako sam sastrane ili spori double tap kad sam jedan na jedan da lagano zavucem po tlu u kut.

 

movie čet 25.7.2019 20:09
Deadeye kaže...

 Uf ludilo od ekipe, bas po mom gustu od igraca do formacije.

 Neznam sta rec, steta sta nemozes uzivat barem u kojoj partiji, kao da te igra stalno kaznjava.

 Ovisi koji ti je stil igre al ja sranja rijetko osjetim kad sam opusteniji, igram na skill i pokusavam dobro izigrat protivnika ili brzo kontrirat ako me napada.

 Ovisno o protivniku sa tvojom 41212(2) mjenjam unutar igre taktiku između possessiona i fast build up.

 Ja rijetko gađam stative a pucam gotovo uvijek unutar 16m.

 Ono sta gledam da je sut uvijek razrađen a kombiniram power sut, finese ako sam sastrane ili spori double tap kad sam jedan na jedan da lagano zavucem po tlu u kut.

 

 Odigram u par dodavanja messia na petercu i pogoditi stativu, aguero izbaci igrača i krene na golmana, lagano puknem pored njega i pogodim stativu. Gullit u skoku na petercu puca glavom i eto stative. De bruyne s ruba 16m nakon što se oslobodio igrača lijepo puca i stativa. Najgore mi je kada sam sam ispred golmana i puknem lagano po travi pored njega i u zadnjih tjedan dana to često ide u stativu. Kao da su nešto drkali po igri, imam takav osjećaj. neki dan je bila neka zakrpa, zadnja po njima za ovu igru. Ove godine u ovoj igri nema  double tapa po travi. Ove godine je to L1+R1 i pucanje

 

edit: ajde, bar ćemo od ove godine moći odigrati 10 sati ranije fife na PS4 pa  da vidimo o čemu se radi.

 

https://www.hcl.hr/vijest/ea-access-konacno-dostupan-playstationu-fifa-19-moze-se-igrati-30-kuna-143196/

jopis pet 26.7.2019 13:19

Sinoć završavam zadnja 2 weekly-a, 2 gola po tekmi sa šveđanom i gol iz fr.lige u rivals winu.

Samo sam si potvrdio teoriju koja mi se pokazala točnom od početka igre - dobar napadač/igrač je dobar napadač/igrač, neovisno ocjenama. Napuhane ocjene ovih šarenih kartica su u 99% slučajeva banana i fulaju čuda ak su napadači, dodaju često krivo ak su veznjaci, a kao obrambeni puše takve glupe situacije da je smiješno. Hoću reć, da sam igrao sa neka dva bzvz švedska centarfora i nisam mogao normalno riješit weekly jer su fulali maltene sve. Odem kupim najobičnijeg ibru 85 rated, riješim to u 3 tekme odmah. Krenem radit drugi weekly sa golom u pobjedi sa igračem iz fr.lige, kupim balotelija koji je inače mrak napadač do određene razine protivnika, al nije baš išlo. Uzmem onog malog padavičara od neymara i riješim objective za čas posla. Ista stvar je sa D.Villom kad sam rješavao španjolce. Nema tu potrebe za šarenim karticama, obične gold kartice dobrih igrača potpuno jednako dobro rade. Dok recimo Muse sam se riješio, 99 pace, 92 šut, , 82 phy, itd., bolesno nabrijani statsi napadača koji je inače 75 rated i loš je inače samo brz, šut, pas, koma. Probao sam skoro sve te šarene kartice, točno se vidi kad su dobrom igraču boostani statsi pa postane još bolji, ili kad lošem igraču boostaju statse pa na papiru izgleda mrak a u igri banana, nit šuta nit dodavanja. Jedan Aubameyang ili G.Jesus su zmajevi za takve Muse i slične kartice sa boostanim statsima na 90+. Ili u obrani recimo, otkad je izišao tots laporte nabrijani sam igrao s njim, jučer unlockam onu totenhamovu zvijer, 84 imaju obojica po defaultu, sa laporte ima 95 a sanchez je 94 rated, razlika je vidna, a statsi vrlo slični, no Sanchez je za Laportea zmaj. Imam i 95 Ramosa i 93 B.Moore-a, Moore je za Ramosa avion, presjecanja lopti, uklizavanja, postavljanje, sve. Džabe ovom što je boostan na 95. Ista stvar desni bek - imam walkera 93 i 90 Ariasa, walker je i kao najobičnija gold kartica odličan bek, Arias je prosjek u obje varijante, uzalud boostanje statsa. Itd. da ne nabrajam sve, ne znam kak vama, ali vidi se iz aviona kad se silom pravi od lošeg dobar igrač boostanjem.

The_K pet 26.7.2019 13:56

Meni je igra postala tolika tlaka da ni sbc ne mogu vise igrati. Prvi put otkad je izasla igra da nisam rjesio MM i onaj toty challange isto nisam rjesio. Upalim onaj companion na mobitelu krenem slagati ali me smori u 30sec i samo ugasim aplikaciju neda mi se vise ni na to trositi vrijeme kad nikad nista ne dobijem samo vrtim iste igrace.

cicek sub 27.7.2019 00:04

 Ja to podrzavam. Ako mogu zaraditi na ljudskoj gluposti, neka. Ljudi ce se postepeno opametiti, kad tad i onda ce im se sve od ea-a gadit bez obzira na kvalitetu i cijenu. A opet doci ce novi koji ce kesirati bez beda. Tak to funcionira, bez konkurencije nema balansa trzista, a samim time kvaliteta je upitna. Bar vidim po sebi, jos pred godinu dana sam kupio fifu, bez namjere da filam fp, cisto da igram ultimate team. Jucer sam vidio da je bf1 na akciji za 10e a volim tqkve igre i bf1 mi je dobar, al rekao sam da vise ea nece moju kunu vidit, pa eto nedam ni 10e sto je jeftino za igru tipa bf.

SimeKZ sub 27.7.2019 00:18

Ne razumijem kaj je tu cudno. Mikrotransakcije su te kaj ljude pali. Brzi napredak u igri, skin ili nesto 10to. Oni da su pametni, podijelili bi igru za dzabe i udarali FUT pointse. Sad zamisli state of mind klincarije kad shvati da je igru dobilo besplatno pa mogu u pocetku zviznut 600kn na pointse, pa poslije jos toliko. Milina.

cicek sub 27.7.2019 01:07
SimeKZ kaže...

Ne razumijem kaj je tu cudno. Mikrotransakcije su te kaj ljude pali. Brzi napredak u igri, skin ili nesto 10to. Oni da su pametni, podijelili bi igru za dzabe i udarali FUT pointse. Sad zamisli state of mind klincarije kad shvati da je igru dobilo besplatno pa mogu u pocetku zviznut 600kn na pointse, pa poslije jos toliko. Milina.

 Kupit ce takvi igru i opet zviznut tak da im je ovaj start od 60e samo uvod. Da vam budem iskren ove godine sam ocekivao jeftiniju fifu jer su s ovom vrijedali zdrav razum. Pa onda kad sam bolje razmislio ocekivao sam samo uz pretplatu pa da muzu na mj bazi, al jbg to je rizik zadrzat pretplatnike ne mozes s falsavim proizvodom jer ce te odjebat. E a sad kako su oni dosli do zakljucka da njihova igra vrijedi 60e samo oni znaju ni bog ne zna to. Fakat neznam, igra moze biti najbolja na svijetu ja je za te pare dirat necu. U mjeri njihove zarade tih 60e ne vrijedi nista, al ako se barem 60 000 ljudi drzi principa ja sretan. Reklo bi se surprise mechanics, hahah fuj.

movie sub 27.7.2019 17:22
cicek kaže...

 Kupit ce takvi igru i opet zviznut tak da im je ovaj start od 60e samo uvod. Da vam budem iskren ove godine sam ocekivao jeftiniju fifu jer su s ovom vrijedali zdrav razum. Pa onda kad sam bolje razmislio ocekivao sam samo uz pretplatu pa da muzu na mj bazi, al jbg to je rizik zadrzat pretplatnike ne mozes s falsavim proizvodom jer ce te odjebat. E a sad kako su oni dosli do zakljucka da njihova igra vrijedi 60e samo oni znaju ni bog ne zna to. Fakat neznam, igra moze biti najbolja na svijetu ja je za te pare dirat necu. U mjeri njihove zarade tih 60e ne vrijedi nista, al ako se barem 60 000 ljudi drzi principa ja sretan. Reklo bi se surprise mechanics, hahah fuj.

Ako držiš sve najvažnije licence u svijetu nogometa, netko to treba platiti. Naravno, platit će krajnji korisnici. Niti jednoj igri cijena se ne određuje na osnovu kvalitete same igre, već na osnovu koliko je u tu igru uloženo. Zar misliš da je partnerstvo s premier ligom te logo EA sportsa u svim prijenosima na ekranu pored rezultata besplatno? Koliko se samo godišnje uloži u promociju same igre kroz plaćene reklame na tv te stadionima diljem svijeta? ljudi na ovoj igri enormno zarađuju, najviše u ovoj branši, no daleko najviše i troše kako bi zadržali prihode koje su koliko vidimo enormni. Sama igra se izgubila negdje putem, no koga briga dok svake godine kapnu nove dvije milijarde dollara od jedne jebene igre kakva je fifa.

 

Danas odlučim odigrati marquee nadajući se da ću nešto dobiti pa da si složim richarlisona jer coinsa više nemam. U pet packova najbolje kartice su mi bile toprak, wass i gabriel paulista? Sve rating 82. U ostala dva packa znači kartice nižeg ratinga. Pa jehbem im mater prokletu je li to normalno? Još malo pa će 8 mjesec a ja ne mogu dobiti niti karticu ratinga 83 u jebenom marquee sbc. O bojama da ne pričam. Ovakvim jebanjem u mozak kakav su mi motiv dali da  nastavim izigravati budalu i sljedeću sezonu? Tko uopće dobije nešto vrijedno u tim packovima?

jopis sub 27.7.2019 18:25
movie kaže...
cicek kaže...

 Kupit ce takvi igru i opet zviznut tak da im je ovaj start od 60e samo uvod. Da vam budem iskren ove godine sam ocekivao jeftiniju fifu jer su s ovom vrijedali zdrav razum. Pa onda kad sam bolje razmislio ocekivao sam samo uz pretplatu pa da muzu na mj bazi, al jbg to je rizik zadrzat pretplatnike ne mozes s falsavim proizvodom jer ce te odjebat. E a sad kako su oni dosli do zakljucka da njihova igra vrijedi 60e samo oni znaju ni bog ne zna to. Fakat neznam, igra moze biti najbolja na svijetu ja je za te pare dirat necu. U mjeri njihove zarade tih 60e ne vrijedi nista, al ako se barem 60 000 ljudi drzi principa ja sretan. Reklo bi se surprise mechanics, hahah fuj.

Ako držiš sve najvažnije licence u svijetu nogometa, netko to treba platiti. Naravno, platit će krajnji korisnici. Niti jednoj igri cijena se ne određuje na osnovu kvalitete same igre, već na osnovu koliko je u tu igru uloženo. Zar misliš da je partnerstvo s premier ligom te logo EA sportsa u svim prijenosima na ekranu pored rezultata besplatno? Koliko se samo godišnje uloži u promociju same igre kroz plaćene reklame na tv te stadionima diljem svijeta? ljudi na ovoj igri enormno zarađuju, najviše u ovoj branši, no daleko najviše i troše kako bi zadržali prihode koje su koliko vidimo enormni. Sama igra se izgubila negdje putem, no koga briga dok svake godine kapnu nove dvije milijarde dollara od jedne jebene igre kakva je fifa.

 

Danas odlučim odigrati marquee nadajući se da ću nešto dobiti pa da si složim richarlisona jer coinsa više nemam. U pet packova najbolje kartice su mi bile toprak, wass i gabriel paulista? Sve rating 82. U ostala dva packa znači kartice nižeg ratinga. Pa jehbem im mater prokletu je li to normalno? Još malo pa će 8 mjesec a ja ne mogu dobiti niti karticu ratinga 83 u jebenom marquee sbc. O bojama da ne pričam. Ovakvim jebanjem u mozak kakav su mi motiv dali da  nastavim izigravati budalu i sljedeću sezonu? Tko uopće dobije nešto vrijedno u tim packovima?

 Ja sam u 7 mjeseci izvukao bez iti jednog jeftino kupljenog skupo prodanog igrača 3 milijuna samo iz packova. Najskuplje prodan V.Junior iz Reala za cca milju i dvjesto, dva igrača preko 100.000, ostalo sve do sto tisuća.

Ovaj tjedan jedan 86 i dva 85 rated igrača, dva šarena prodana na sell now, i opet sam uhvatio 100.000 u tjedan dana a loš tjedan i loši packovi su bili...

movie sub 27.7.2019 18:40
jopis kaže...

 Ja sam u 7 mjeseci izvukao bez iti jednog jeftino kupljenog skupo prodanog igrača 3 milijuna samo iz packova. Najskuplje prodan V.Junior iz Reala za cca milju i dvjesto, dva igrača preko 100.000, ostalo sve do sto tisuća.

Ovaj tjedan jedan 86 i dva 85 rated igrača, dva šarena prodana na sell now, i opet sam uhvatio 100.000 u tjedan dana a loš tjedan i loši packovi su bili...

Kako sam prestao trgovati na marketu nisam zaradio ništa. Riješim sve ove sbc i koliko uložim u njih toliko dobijem nazad i uvijek sam na nuli. Dakle, od packova ja zarade nemam. Ne mislim igrati sljedeću fifu no mislim uzeti ea access pa ako bude kroz neko vrijeme i fifa u ponudi ok. Razmišljam onda uzeti nešto fifa pointsa pa da vidim bi li onda nešto dobio iz tih packova ili bi me i dalje pravili budalom? Potom malo drketanja po marketu bez neke ozbiljne igre jer ne mogu više igrati. Fakat se bojim za zdravlje.

Skilledžija sub 27.7.2019 19:59

Ja svako malo dobijem nešto veliko.

Danas sam si Matthausa složio jer sam imao masu TOTS i šarenih kartica koje ne koristim pa da ne sjede bezveze u klubu.

Od kartica s kojima igram, kupio sam samo Ronalda, Pelea i Chiellinija.

Sve ostale kartice sam ili dobio u packu ili složio u SBC-u.

Još sam si ostavio TOTS Ben Yeddera (tradable) i TOTS Stearlinga (untradable) jer njih koristim kao supersub, a bogami bi se našla i još poneka jača kartica jer nisam sve uspio potrošit na Matthausa :)

 

 

movie sub 27.7.2019 20:32

Dečki moji ja valjda u rare packu ne bi dobio rare karticu a kamo li nešto drugo. Evo udradio sam prva dva zahtjeva u novom future sbc i idem otvoriti packove da vidim koliko sam nesretan.

 

edit: evo moj mega pack i neki player prime pack. I tako cijelu godinu... još su ostala dva zahtjeva, ne da mi se više... probat ću sutra

jopis sub 27.7.2019 20:51
movie kaže...

Dečki moji ja valjda u rare packu ne bi dobio rare karticu a kamo li nešto drugo. Evo udradio sam prva dva zahtjeva u novom future sbc i idem otvoriti packove da vidim koliko sam nesretan.

 

edit: evo moj mega pack i neki player prime pack. I tako cijelu godinu... još su ostala dva zahtjeva, ne da mi se više... probat ću sutra

 Hehhe, jebenica. Ja bi lajao do jutra ko kočijaš da tak dobijem.

 

Ja sam završio taj fut. sbc, jedan hero, jedan narančasti i 4 beka 82-84 rated koje sam u roku odmah prodao za ukupno 30.000 (samo za bekove cifra). Nije loše. Još 30-ak tisuća vrijede ova dva šarena na quick sell i milina.

Deadeye sub 27.7.2019 22:32

Prvo ovaj skilledžija je meni sumljiv tip koliko srece ima u packovima, ocekujem detaljni info accaunta, kada otvara packove, dali je mozda dobar s nekom kanađankom i sl.

Drugo movie vjerovatno sam spominjao iako si ti vjerovatno dozivotno oznacen sa svojim accauntom, probaj ne otvarati packove dok si vec u igri neko vrijeme ili igras redovito nego probaj skupit i otvarat nakon bilo kakve pauze od svih ea racuna.

Trece slozio sam ovog brazilca richarlisona i super mi je, a stvarno sam mislio i pogbu slozit za nekih 700-800k ali mislim da su pretjerali sa 1.5M, neznam dali se isplati uopce, imam wijnalduma kao cm.

 

 

 

The_K ned 28.7.2019 01:39
Deadeye kaže...

Prvo ovaj skilledžija je meni sumljiv tip koliko srece ima u packovima, ocekujem detaljni info accaunta, kada otvara packove, dali je mozda dobar s nekom kanađankom i sl.

Drugo movie vjerovatno sam spominjao iako si ti vjerovatno dozivotno oznacen sa svojim accauntom, probaj ne otvarati packove dok si vec u igri neko vrijeme ili igras redovito nego probaj skupit i otvarat nakon bilo kakve pauze od svih ea racuna.

Trece slozio sam ovog brazilca richarlisona i super mi je, a stvarno sam mislio i pogbu slozit za nekih 700-800k ali mislim da su pretjerali sa 1.5M, neznam dali se isplati uopce, imam wijnalduma kao cm.

 

 

 

 Imam ja tetu u kanadi pa opet nikad nista ne dobivam , sve je to do EA kad on odluci da da dat ce ti a kad ne odluci dat ce ti kurac i to tvrd sa mnogo godina

movie ned 28.7.2019 13:13
Deadeye kaže...

Prvo ovaj skilledžija je meni sumljiv tip koliko srece ima u packovima, ocekujem detaljni info accaunta, kada otvara packove, dali je mozda dobar s nekom kanađankom i sl.

Drugo movie vjerovatno sam spominjao iako si ti vjerovatno dozivotno oznacen sa svojim accauntom, probaj ne otvarati packove dok si vec u igri neko vrijeme ili igras redovito nego probaj skupit i otvarat nakon bilo kakve pauze od svih ea racuna.

Trece slozio sam ovog brazilca richarlisona i super mi je, a stvarno sam mislio i pogbu slozit za nekih 700-800k ali mislim da su pretjerali sa 1.5M, neznam dali se isplati uopce, imam wijnalduma kao cm.

 

 

 

Sve sam probao, čak sam i ženi dao da otvara. Tada su još gori. Otvarao sam iz igre, mobitela, računala, tableta, u birtiji, wc, kuhinji, spavaćoj sobi, autu, na cesti, ujutro, u podne, poslije podne, navečer, u ponoć, poslije ponoći... ono, nemam više ideju što napraviti. Ostavio sam ona tri packa od sbc za sutra uz dva rare mega packa i onaj pack za 15 pobjeda pa baš me interesira hoće li se što dogoditi. Znam da neće ali opet.

 

 

Edit: nedostaje mi 50k da složim richarlisona. Imam za sutra 7 velikih packova za otvoriti. Ako u tih 7 packova ne skupim 50k obrisat ću klub i gotova priča.

Edit2: još 15 k mi nedostaje. To moram sutra dobiti u packovima da su sve kartice od 400 coinsa. Sitno sam trgovao jer nemam coinsa pa sam nešto sitno i zaradio.

 

Edit3: u 9 packova vrijednih oko 300k coinsa uspio sam izvući 55k coinsa. Nisam dobio nikakvu obojenu karticu a najbolja kartica koju sam dobio je diego costa.

movie uto 30.7.2019 09:36
robif kaže...

Zasto nigdje u marketu ne mogu naci igraca koji je moj frend stavio na prodaju?

Kako ste to odradili i o kojem je igraču riječ? Uvijek staviš veću vrijednost igrača i specifičnu cijenu a samog igrača kupuješ na bidanju. Onda po toj specifičnoj cijeni postaviš parametre i suziš krug kartica za pretragu. Dobro je još postaviti u parametre i che kartice kako bi još smanjio broj kartica koje moraš pregledati. Stvarno en bi trebao biti nikakav problem u par sekundi pronaći traženu karticu.

robif uto 30.7.2019 10:30

Stavio je igraca na prodaju npr ovr 75 po cijeni od npr 500.000 i ja ga onda trazim na marketu i nema ga.Stavio sam da trazi ovr 74 do 76 i sa cijenom od 400.000 do 600.000 i tada se nade mozda 3 takva igraca ali ne i njegov