TomoR čet 25.6.2020 23:21
boxer kaže...
Danas nije moglo, izbaci poruku kada zapocne Adventure mode kako postoji razlika u igri,serverima kurac palac. A kada sam izasao i pokrenuo skeniranje igre i patcha (kojeg sam vec ranije skinuo) opet izbaci kako ima update pa krene skenirati igru i pr kraju iznaci genericku gresku za koju nema pomoci. Jednostavno je BNet i nakon reinstalacije u konszantnom skeniranju za patchem i ne moze nista. Neznam kako ce biti veceras. I ja sam sinoc sasvim normalno igrao.

 Igrao sam normalno od 7 navečer

striko pet 26.6.2020 13:15

Novi banwave u Diablu, ovaj put su očistili ne-sezonu 

 

Dovraga, otišla mi je cijela hrpa sa frend liste od 9000+ paragona 

 

Morat ću početi učiti kako igrati DPSa, izgleda. Nema više igranja sa  suport monkom i gledanja TV istovremeno 

TomoR sub 27.6.2020 17:21
striko kaže...

Novi banwave u Diablu, ovaj put su očistili ne-sezonu 

 

Dovraga, otišla mi je cijela hrpa sa frend liste od 9000+ paragona 

 

Morat ću početi učiti kako igrati DPSa, izgleda. Nema više igranja sa  suport monkom i gledanja TV istovremeno 

 Oh, nisam ni mislio da je to bilo toliko "jako":

 

Nonseason Banwave hits the 10k+ Paragon guys! (Diablo 3)
http://www.youtube.com/watch?v=eM3ZRSBfS20

striko sub 27.6.2020 21:51
TomoR kaže...
striko kaže...

Novi banwave u Diablu, ovaj put su očistili ne-sezonu 

 

Dovraga, otišla mi je cijela hrpa sa frend liste od 9000+ paragona 

 

Morat ću početi učiti kako igrati DPSa, izgleda. Nema više igranja sa  suport monkom i gledanja TV istovremeno 

 Oh, nisam ni mislio da je to bilo toliko "jako":

 

Nonseason Banwave hits the 10k+ Paragon guys! (Diablo 3)
http://www.youtube.com/watch?v=eM3ZRSBfS20

 Aaaa, pogledao sam ga sad. 

Wudijo izgleda skoro kao da je ispustio nešto u gaće od smijeha i sreće 

boxer pon 29.6.2020 12:28
SamoPitam3 kaže...

Povodom 20godisnjice diabla 2 dijele se krila/wings. Ne znam jel' se to moze pokupiti samo danas ili..., pa je najbolje pokupiti danas

"Krila" su zapravo neke ružne bodlje. 

SamoPitam3 ned 5.7.2020 17:33

Kakva vam je nova sezona ? Meni osobno teski promasaj. Ne znam samo odakle da krenem, jer je sve lose.

Nikada do sada nisam dobio epilepticki napad, ali u ovoj sezoni je sve moguce.

Odigram sat vremena i dovidjenja.

 

 

boxer ned 5.7.2020 20:04

Ja sam odlucio ovu sezonu igrati sa DH, pokupiti jos jedan tab u stashu da zaokruzim max 10 (bez Necro dodatka). Sezonski dodaci osim prosirenja stasha mi i nisu nikada bili nesto privlacni. Doduse nema se puno ni vremena, obicno casual igranje i pred kraj sezone mozda upis na leaderboard. Vizelno iskopirani i izmiksani napadi su mi malo losi, no treba se to ispitati na visokim GRiftovima da se vidi korisnost.

Horned Reaer uto 14.7.2020 16:20

Neka mi netko pojasni zasto svi top 10 hunteri večinom koriste Crossbow Vallas Bequest u kombinaciji sa 

THE NINTH CIRRI SATCHEL? Jel sa tim quiverom već dobiješ pierce ne kontam čemu onda Vallas a ne recimo neki drugi Crossbow tipa Fortress Balissta
TomoR uto 14.7.2020 16:43
Horned Reaer kaže...

Neka mi netko pojasni zasto svi top 10 hunteri večinom koriste Crossbow Vallas Bequest u kombinaciji sa 

THE NINTH CIRRI SATCHEL? Jel sa tim quiverom već dobiješ pierce ne kontam čemu onda Vallas a ne recimo neki drugi Crossbow tipa Fortress Balissta

 Wudijo objašnjava izbor oružja za DH:

https://www.youtube.com/watch?v=HuU0Y4q9Avk

 

Uglavnom, pierce/strafe kombinacija ima neki interni timing, koji sa Vallo-m češće proc-a.

 

fanaticni gejmer uto 22.9.2020 15:17

Pozdrav. Isplatili se danas dat 35$ za ethernal collekciju? Znaci poceo bi od nule, paragon bi treba dizat i sve nanovo skupljat, a igra sam diabla 3 prije.

Imam nesto love i planiram kupit neku igru, diablo me nekako vuce. Trenutno peglam grim dawn, ali dosadi mi igrat solo, a malo mi i steka igra. 

TomoR uto 22.9.2020 16:31
fanaticni gejmer kaže...

Pozdrav. Isplatili se danas dat 35$ za ethernal collekciju? Znaci poceo bi od nule, paragon bi treba dizat i sve nanovo skupljat, a igra sam diabla 3 prije.

Imam nesto love i planiram kupit neku igru, diablo me nekako vuce. Trenutno peglam grim dawn, ali dosadi mi igrat solo, a malo mi i steka igra. 

 Ljudi ionako pushaju svaku sezonu; ako si za sezonsku grupnu igru brzo ćeš skupiti i paragone.

 

Ja uglavnom soliram stotinjak sati pa dođem na 1500+ ako mi se da svaku sezonu. Ekipa u grupi bude već paragon 2k+ u prvom tjednu.

fanaticni gejmer uto 22.9.2020 16:48

To mi se cini previse. Sjecam se kad sam igra prije par godina, bio sam lvl 900. Sad kazes da se moze toliko podignit paragon u sezoni! 

 

Odlucit cu ovih dana ocu li uzimat igru, ne kanim bas toliko sati utuc u igru, jer volim zaigrat par igara. 

 

 

Horned Reaer pet 2.10.2020 12:57
fanaticni gejmer kaže...

Pozdrav! Uzea sam igru i imam jedan problem. Lvl 40 necro sam i pokusavam igrat rift sa drugim igracima, ali uvik kad klinkem join match, oni me stave samoga. Trebam li cekat lvl 70 da bi igra sa drugim igracima ili sta?

 

 

 sam si jer na serveru u sezoni nema nikoga da nije level 70 već

znaci igraj sam levelaj do 70 i onda igraj sa drugima

ali posto si početnik prporučam ti solo igru dok ne dobijes iskustva

iako nema ti u diablo 3 više neke kompliciranosti, nabaciš bilo koji set m popratiš sa par legendaria koji su potrebni za build i eto