TomoR čet 25.6.2020 23:21
boxer kaže...
Danas nije moglo, izbaci poruku kada zapocne Adventure mode kako postoji razlika u igri,serverima kurac palac. A kada sam izasao i pokrenuo skeniranje igre i patcha (kojeg sam vec ranije skinuo) opet izbaci kako ima update pa krene skenirati igru i pr kraju iznaci genericku gresku za koju nema pomoci. Jednostavno je BNet i nakon reinstalacije u konszantnom skeniranju za patchem i ne moze nista. Neznam kako ce biti veceras. I ja sam sinoc sasvim normalno igrao.

Igrao sam normalno od 7 navečer

striko pet 26.6.2020 13:15

Novi banwave u Diablu, ovaj put su očistili ne-sezonu 

Dovraga, otišla mi je cijela hrpa sa frend liste od 9000+ paragona 

Morat ću početi učiti kako igrati DPSa, izgleda. Nema više igranja sa  suport monkom i gledanja TV istovremeno 

TomoR sub 27.6.2020 17:21
striko kaže...

Morat ću početi učiti kako igrati DPSa, izgleda. Nema više igranja sa  suport monkom i gledanja TV istovremeno 

Oh, nisam ni mislio da je to bilo toliko "jako":

Nonseason Banwave hits the 10k+ Paragon guys! (Diablo 3)
http://www.youtube.com/watch?v=eM3ZRSBfS20

striko sub 27.6.2020 21:51
TomoR kaže...
striko kaže...

Oh, nisam ni mislio da je to bilo toliko "jako":

Nonseason Banwave hits the 10k+ Paragon guys! (Diablo 3)
http://www.youtube.com/watch?v=eM3ZRSBfS20

Aaaa, pogledao sam ga sad. 

Wudijo izgleda skoro kao da je ispustio nešto u gaće od smijeha i sreće 

boxer pon 29.6.2020 12:28
SamoPitam3 kaže...

Povodom 20godisnjice diabla 2 dijele se krila/wings. Ne znam jel' se to moze pokupiti samo danas ili..., pa je najbolje pokupiti danas

"Krila" su zapravo neke ružne bodlje. 

SamoPitam3 ned 5.7.2020 17:33

Kakva vam je nova sezona ? Meni osobno teski promasaj. Ne znam samo odakle da krenem, jer je sve lose.

Nikada do sada nisam dobio epilepticki napad, ali u ovoj sezoni je sve moguce.

Odigram sat vremena i dovidjenja.

boxer ned 5.7.2020 20:04

Ja sam odlucio ovu sezonu igrati sa DH, pokupiti jos jedan tab u stashu da zaokruzim max 10 (bez Necro dodatka). Sezonski dodaci osim prosirenja stasha mi i nisu nikada bili nesto privlacni. Doduse nema se puno ni vremena, obicno casual igranje i pred kraj sezone mozda upis na leaderboard. Vizelno iskopirani i izmiksani napadi su mi malo losi, no treba se to ispitati na visokim GRiftovima da se vidi korisnost.

Horned Reaer uto 14.7.2020 16:20

Neka mi netko pojasni zasto svi top 10 hunteri večinom koriste Crossbow Vallas Bequest u kombinaciji sa 

THE NINTH CIRRI SATCHEL? Jel sa tim quiverom već dobiješ pierce ne kontam čemu onda Vallas a ne recimo neki drugi Crossbow tipa Fortress Balissta
TomoR uto 14.7.2020 16:43
Horned Reaer kaže...

Neka mi netko pojasni zasto svi top 10 hunteri večinom koriste Crossbow Vallas Bequest u kombinaciji sa 

THE NINTH CIRRI SATCHEL? Jel sa tim quiverom već dobiješ pierce ne kontam čemu onda Vallas a ne recimo neki drugi Crossbow tipa Fortress Balissta

Wudijo objašnjava izbor oružja za DH:

https://www.youtube.com/watch?v=HuU0Y4q9Avk

Uglavnom, pierce/strafe kombinacija ima neki interni timing, koji sa Vallo-m češće proc-a.