PC igre

Diablo 2: Resurrected

Hummer čet 23.9.2021 18:38

Sve ovisi kako se postaviš. Diablo 3 nisam do sad igrao da se forsiram na ljestvici. Sezone sam igrao za sebe i sa svojim nećakom, bratom... Kao i Path of Exile igram ga kad mi se igra. Ne forsiram se da moram imati top lika u top rangu nego igram ono što je meni zanimljivo i zabavno pa dokle taj lik ide. Forsirati se za milijune dpsa da bi došao do hrpe neprijatelja koji će nestati u nanusekundu me nikada nije privlačilo

nixass čet 23.9.2021 20:26
DukeOs kaže...

Spojio se od prve , svakih pola ure pukne veza , al vratim se u sekundi.

Usput Auto HDR radi i igra je vizualno do jaja . Zvuk i tama prava diablo 2 atmosfera .

edit : izadem iz igre da postam ovdje i nece vise da ude . Znaci sad kad udem nema me 24h 

cek jel pukne veza tokom skidanja ili tokom igranja, ili igras online pa te onda zeza?

SamoPitam3 čet 23.9.2021 20:45

Svaka im cast. Ona beta je bila stabilnija. Ovo je uzas. Cak su i ona s*anja sa diablom 3 i warcraftom 3 bila premija u odnosu sto su izveli s ovime.

A lijepo su im im pisali ljudi da ne zure, da je igra puna problema i da je izbace kada bude spremna.

Em ne moze stvoriti igru, em me izbacio pa mi javlja da sam jos uvijek u igri. Em sam opet lvl 1, em kada slucajno i to prodje, javlja mi da moj lik ne postoji na serveru. Normalno, da ne postoji, jer vise nije lvl 1. I da ne idem dalje...

Odustajem za danas. Nadam se da ce to do sutra to srediti. Barem ovaj pocetni dio da mozemo uci u igru kako spada. A za ostatak, pa sretno nam bilo...

 

SamoPitam3 pet 24.9.2021 08:53
nixass kaže...

bas me zanima postotak ljudi koji igraju online.

 Onih koji igraju HC sigurno nije nesto velik. No, ovi svi problemi su pokazali da su zapravo i offline likovi na serveru. Naime, prema komentarima na forumu i njima su "rollbackani" likovi. Koliko sam ja shvatio, i za pokretanje offline verzije se moras spojiti na net.  Tako da, imho, velika vecina ce igrati online osim hc solo igraca.

 

P.S. Nakon sto je preko noci radilo ljudi se opet zale da ne radi, odnosno isti problemi i kod launcha. Ja sam se ujutro na brzinu spojio i naravno, moja sorca je i dalje "rollbackana" na lvl 1. Ne cackam u to dok to ne srede konacno.

nixass pet 24.9.2021 09:14

kaj nije bilo receno da ce online trebat bit samo za prvo pokretanje?

sranje ako su uveli always online i spremanje likova na server :S

 

 

Edit: i to je djeco, zasto se ne radi preorder :D

izgleda da cu morat kupit igru i igrat piratsku verziju, ili ju ne kupit uopce.

jedno od najvecih sranja iz D3 oni metnu u D2R, daj me nemoj..

 

Edit2:

https://www.reddit.com/r/diablo2/comments/pu3p0w/yes_characters_are_gone_right_now_literally_an/

tragicno, pogotovo za offline igrace.

SamoPitam3 pet 24.9.2021 10:17

 
 A nisam siguran... Dalje u temi je netko napisao :

 

"I literally disconnected my computer from the internet, relaunched the launcher and it obviously wasn't online but I could still press play. I load in, the "connecting to battle net" at the title screen didn't even show up, and when I got to character selection online is greyed out, and you can only make a offline character. If you also did this, then okay, but it sounds like you logged on to battle net, and just hit offline instead of online.

Edit: I've done this multiple times, by the way. Ove even restarted my computer, and this works. So at least for me, I can play even when I have no internet connection."

 

.... treabalo bi isprobati.

pavlovs_dog pet 24.9.2021 12:12

Ne vjerujem koja količina živčanih slomova zbog sat vremena problema sa serverom. Remaster je odličan, sve je odrađeno kako treba. Više prostora u stešu, shared tabovi i automatsko sakupljanje golda su pun pogodak. Integritet igre nije narušen jer je 90% igrača ionako koristilo PlugY. Što se tiče online sejvova, hvala kurcu. Bar će biti manje dupera i cheatera.

nixass pet 24.9.2021 13:33
Dario7 kaže...
nixass kaže...

cisto da se razumijemo, zanima me jedino offline igra, mislio sam da bude bar taj dio radio kak spada :D
nista, cekanje :)

 Igrao sinoć offline i nikakvih problema.

 

veli kum da je u avionu igrao na switchu i nije imao problema sa likovima.

drzim fige, za koji dan cu u nabavu :)

SamoPitam3 pet 24.9.2021 18:55
Boris grozni kaže...

Ok nemogu vise uci u igru veli da sam vec u nekom serveru, nefunkcionira nista?! logout, exit lobby, restart? wtf

 Nista. Cekaj. Od jutra se ljudi opet zale da imaju hrpetinu problema. Nekima ne radi, nekima radi, neko jos nisu ni uspjeli pokrenuti igru... Sve lijepo pise na technical supportu gdje se ljudi masovno zale. Hrpetina problema

Boris grozni pet 24.9.2021 18:59
SamoPitam3 kaže...
Boris grozni kaže...

Ok nemogu vise uci u igru veli da sam vec u nekom serveru, nefunkcionira nista?! logout, exit lobby, restart? wtf

 Nista. Cekaj. Od jutra se ljudi opet zale da imaju hrpetinu problema. Nekima ne radi, nekima radi, neko jos nisu ni uspjeli pokrenuti igru... Sve lijepo pise na technical supportu gdje se ljudi masovno zale. Hrpetina problema

 https://www.reddit.com/r/Diablo/comments/pu16lb/failed_to_enter_game_this_character_is_already_in/

Ma bravo, mogu samo cekati da fiksaju, do tada da igram oflineisusmater

SamoPitam3 pet 24.9.2021 19:11
Boris grozni kaže...

 https://www.reddit.com/r/Diablo/comments/pu16lb/failed_to_enter_game_this_character_is_already_in/

Ma bravo, mogu samo cekati da fiksaju, do tada da igram oflineisusmater

 Sve je vrlo jednostavno. Izbacili su poluproizvod sa hrpetinom problema. Cisto da ga izbace prije New Worlda i pokupe pare. Ja sam se odvalio od smijeha kada sam ujutro vidio video od quin69 kako je i njegov lik rollbackan na lvl 7.... E to je bila komedija. Kripp je krenuo igrati, ali je isto imao probleme pa je strimao HS. I jos ga i danas strima. Jednostavno, treba to ignorirati jedno vrijeme. Zapravo hrpetina ljudi ne moze ni pokrenuti igru, jer su izvodili neke gluposti sa avx instrukcijama/ekstenzijama u finalnoj verziji koju su pustili pa je ispalo da su ljudi mogli igrati betu, a ne mogu sada pokrenuti igru uopce. I da ne pisem sve svinjarije koje su izveli.

Timo pet 24.9.2021 23:35
SamoPitam3 kaže...
Boris grozni kaže...

 https://www.reddit.com/r/Diablo/comments/pu16lb/failed_to_enter_game_this_character_is_already_in/

Ma bravo, mogu samo cekati da fiksaju, do tada da igram oflineisusmater

 Sve je vrlo jednostavno. Izbacili su poluproizvod sa hrpetinom problema. Cisto da ga izbace prije New Worlda i pokupe pare. Ja sam se odvalio od smijeha kada sam ujutro vidio video od quin69 kako je i njegov lik rollbackan na lvl 7.... E to je bila komedija. Kripp je krenuo igrati, ali je isto imao probleme pa je strimao HS. I jos ga i danas strima. Jednostavno, treba to ignorirati jedno vrijeme. Zapravo hrpetina ljudi ne moze ni pokrenuti igru, jer su izvodili neke gluposti sa avx instrukcijama/ekstenzijama u finalnoj verziji koju su pustili pa je ispalo da su ljudi mogli igrati betu, a ne mogu sada pokrenuti igru uopce. I da ne pisem sve svinjarije koje su izveli.

hahah prije new worlda, nitko se ne boji te lakrdije od igre, osim samog amazona, koji odgada izlazak lost arka upravo zato sto znaju da im nitko nece igrat taj New Trash

 

Krip je strimao diablo cijeli dan, lik je lvl 79 bio oko 12 sati popodne

 

launch je bio uzasan, ne znam sto se cudite, to je blizzard standard 

 

igrao sam bez problema i jucer i danas, i koliko se god sam obozavao d2 prije 100 godina, toliko mi je sada mlak, cini mi se da cu se morati prisiliti zavrsiti kampanju i to je to, nevidim se da cu grindat igru kao prije, jednostavno me lupila realnost, da je igra bila vrh kada je izasla, ali danas je jednostavno mediokritet 

Azmo sub 25.9.2021 09:48

Igru sam pokrenuo čim je bilo moguće. Imam već nekoliko sati gameplaya i ni najmanji problem. Ne znam gdje vidite mane ali meni radi savršeno! Grafika i atmosfera je top ali da, vidi se zub vremena u dizajnu. Nakon D3 i nekoliko skilova koje možeš koristiti D2 sa 1 ili 2 skila djeluje mlako. Ako su išta trebali riskirati onda je to dostupnost skilova i to napraviti na D3 način. Ovak je mijenjanje skilova užas

SamoPitam3 sub 25.9.2021 10:01
Timo kaže...

hahah prije new worlda, nitko se ne boji te lakrdije od igre, osim samog amazona, koji odgada izlazak lost arka upravo zato sto znaju da im nitko nece igrat taj New Trash

 

Krip je strimao diablo cijeli dan, lik je lvl 79 bio oko 12 sati popodne

 

launch je bio uzasan, ne znam sto se cudite, to je blizzard standard 

 

igrao sam bez problema i jucer i danas, i koliko se god sam obozavao d2 prije 100 godina, toliko mi je sada mlak, cini mi se da cu se morati prisiliti zavrsiti kampanju i to je to, nevidim se da cu grindat igru kao prije, jednostavno me lupila realnost, da je igra bila vrh kada je izasla, ali danas je jednostavno mediokritet 

O NW, o tom potom. To sto je tebi lakrdija to je tvoje misljenje.  Na toj "lakrdiji" ce pokupiti para i para. No tu ulazimo vec u ot, koji nema veze sa temom.

 

Krip je strimao jer su streamere ljudi iz blizzard supporta rucno "odstopavali" . I llamusca su isto nekoliko puta... Jedino je quin dozivio rollback (https://www.twitch.tv/quin69/clip/BetterUglyPancakeStinkyCheese-M85XBEK_wV7VBaEx ). Ostale nisam pratio... Pa dok je cekao da krene dalje igrao je hs u pauzama - ima sve na twitchu. Inace, i nije bas toliko tesko nabiti lvl 79 u grupi. Neki su nabili i solo igrom (mislim da naredba players u res. ne radi) preko vikenda vise - tko je bio medju sretnicima da mu sve radi kako spada. Trebalo se prodati primjeraka sto vise dok jos ide.

 

S druge strane pitanje je jesu li te greske klasican "blizzardov" standard ili su isli namjerno da ne trose velike novce u novu opremu, jer su i sami svjesni da ce hype jako brzo splasnuti. Prije bi rekao ovo potonje, jer su donijeli neke odluke zbog kojih masa ljudi ni ne moze pokrenuti igru, dok je sama beta bila daleko "igrivija". Izgleda da je beta imala neku drugu "zadacu"

 

Sto se tice , "mlakosti", a prije bi rekao da smo navikli na brze igre koje nam serviraju u zadnje vrijeme. Diablo 2 je bio odlican za svoje vrijeme, ali za danasnje standarde je nekako "usporen". Naravno, moje osobno misljenje.

A nema se vise sto pisati. Ja ga nisam pokretao nakon rollbacka. Samo sam vidio da imam ravno 0 exp-a. Dakle, kao da nisam ni igrao. Pricekati cu dok ne vidim na blizz forumu da se ljudi vise ne zale na rollback. Vidim da je dosao neki novi patch, ali izgleda nije ispravio to. Sve u svemu sretno svima s igranjem. Sto se ima vise pisati o igri koja je 20ak godina stara, osim da se nadamo nekom novom actu u sto vjerojatno svi sumnjamo. Do onda, svima sve najbolje na ovoj temi

fanaticni gejmer sub 25.9.2021 10:40

Rekao sam sebi prije 2 godine, nakon sta sam proda pc da vise nikad necu kupovat pc. Stvara mi je ovisnost.

Sad kad sam malo bolje pogleda kako su uredili igru, mijenjam misljenje.

Sacekat cu da malo poprave probleme, pa se nadam pinkut barem neki solidan laptop da mogu skratit ovu dosadnu korona eru.

Uvik sam bio napaljen na dobar hack&slash rpg. 

ansha sub 25.9.2021 14:30
Azmo kaže...
Ako su išta trebali riskirati onda je to dostupnost skilova i to napraviti na D3 način. Ovak je mijenjanje skilova užas

Lol, meni jedino nije jasno kako ljudima nije jasno da je D3 neusporedivo bolja igra...

Tututuru ned 26.9.2021 12:56
ansha kaže...
Azmo kaže...
Ako su išta trebali riskirati onda je to dostupnost skilova i to napraviti na D3 način. Ovak je mijenjanje skilova užas

Lol, meni jedino nije jasno kako ljudima nije jasno da je D3 neusporedivo bolja igra...

Meni bas suprotno. Nije mi jasno kako ljudima nije jasno da je D2 neusporedivo bolja igra.

Na kraju krajeva ne mora nikome nista bit jasno, bitno je da imamo izbor i da svak igra ono sta mu je draze.

fanaticni gejmer ned 26.9.2021 14:18

Igrao diablo 3 i nikad vise.

Nema character develop, sve se vrti oko online i beskonacnog paragona. To je obicna akcijska igra, dok su d2, grim dawn i tq vec pravi rpg-ovi. Da ne zaboravim torchlight, nisam ga nesto igrao a opet vise od d3.

 

nixass ned 26.9.2021 17:27
Tututuru kaže...
ansha kaže...
Azmo kaže...
Ako su išta trebali riskirati onda je to dostupnost skilova i to napraviti na D3 način. Ovak je mijenjanje skilova užas

Lol, meni jedino nije jasno kako ljudima nije jasno da je D3 neusporedivo bolja igra...

Meni bas suprotno. Nije mi jasno kako ljudima nije jasno da je D2 neusporedivo bolja igra.

Na kraju krajeva ne mora nikome nista bit jasno, bitno je da imamo izbor i da svak igra ono sta mu je draze.

 

stvar je jednostavna.. D3 Resurrected nikad nece postojati jer je igra jednostavno mediokritet.

sama cinjenica da je D2R dozivio toliki hype uz minimalan marketing govori dovoljno o svemu.

 

fanaticni gejmer kaže...

Igrao diablo 3 i nikad vise.

Nema character develop, sve se vrti oko online i beskonacnog paragona. To je obicna akcijska igra, dok su d2, grim dawn i tq vec pravi rpg-ovi. Da ne zaboravim torchlight, nisam ga nesto igrao a opet vise od d3.

 

D3 je jednostavno poglupljena verzija D2.

mislim, ni D2 nije neka znanstvena fantastika, poprilicno jednostavna mehanika i igra, no D3 je korak unazad u svakom pogledu, pa i grafickom (mada su to kasnije nesto popravili)

ansha ned 26.9.2021 19:38
fanaticni gejmer kaže...

Igrao diablo 3 i nikad vise.

Nema character develop, sve se vrti oko online i beskonacnog paragona. To je obicna akcijska igra, dok su d2, grim dawn i tq vec pravi rpg-ovi. Da ne zaboravim torchlight, nisam ga nesto igrao a opet vise od d3.

 

Ranit cu se...