fila2208 pet 31.3.2017 14:30

Frend mi puni glavu sa jedinicom otkako je izašla i zavidim mu igra djeluje moćno.

Jučer me zove, izlazi ti dvica za PC, reko to je to.

 

Jest da je preorder zasad 800kn valjda, ali vidjet ćemo kad se približi izlazak, jako sam zagrijan za ovo.

Magibagi pon 3.4.2017 10:45

Fan sam MMO žanra, ali više ako je RPG u pitanju.MMOFPS me baš i ne privlači, ali vidit ćemo na šta će ličit ovo. Nadam se da će bit sličan filing ko u borderlandsu, ali s više ljudi, jer to sam prešo 3 puta u co-opu s cimerom. 

Wolf88 pon 3.4.2017 23:38

Nadam se da su popravili mane koje je prvi dio imao, a to se najviše odnosi na pve dio koji nije imamo dovoljno sadržaja.

Dok pvp je bio stvarno zabavan, tako da se nadam da neće sad u tom djelu raditi neke drastićne promjene.

smajlee pet 19.5.2017 08:36
Magibagi kaže...

Ček ček, battlenet? wat?

 

Izdavač : Activison :)

 

Blizzard Activision shema...ne sjecam se ko je koga vise kupil, mislim Activision Blizzard nekad, sad ima i dosta vremena.

 

Dakle, zato i bnet vjerojatno :D

Wolf88 sub 20.5.2017 21:36

Evo malo gameplay, nažalost sve su snimke sa PS4 pro.

Na eventu je bila igriva pc verzija ali nisu mogli snimati gameplay

LevelCap - strike

https://www.youtube.com/watch?v=DFSQZKkmetU

LevlCap - pvp

https://www.youtube.com/watch?v=2E6Yb2otELg&t=314s

jackfrags - strike i pvp

https://www.youtube.com/watch?v=L7eq_cUU0Yo

Arekkz Gaming 

https://www.youtube.com/watch?v=nNMufbSRi8Q&t=330s

 

Za sada izgleda zanimljivo, budemo vidjeli kako će to ispasti kada izađe beta.

 

 

smajlee uto 8.8.2017 14:21

Ima tko kakvu pametnu novost?

Ako sam dobro shvatio beta za PS i Xbox je gotova i oni krecu 8.9.

Da li će PC ekipa biti odvojena od konzola?

 

Btw, vjerujem da je na bug.hr krivo napisano kak ide beta za PC.

 

Ovo pise na bungie stranici:

Destiny 2 PC Beta
Early Access: August 28
Open Beta: August 29
Beta Ends: August 31
Ako sam dobro shvatio bug.hr napisal da beta za sve ostal pocinje 31.8, a u biti izgleda da tad zavrsava.
Ima kakvih prica o PvE? PvP mi i nije nekaj napet bas.
Posto je ovo MMOFPS, da li ima kakvih elemenata RPGa ili samo puskaranje?
Wolf88 sub 19.8.2017 11:43
smajlee kaže...

Ima tko kakvu pametnu novost?

Ako sam dobro shvatio beta za PS i Xbox je gotova i oni krecu 8.9.

Da li će PC ekipa biti odvojena od konzola?

 

Btw, vjerujem da je na bug.hr krivo napisano kak ide beta za PC.

 

Ovo pise na bungie stranici:

Destiny 2 PC Beta
Early Access: August 28
Open Beta: August 29
Beta Ends: August 31
Ako sam dobro shvatio bug.hr napisal da beta za sve ostal pocinje 31.8, a u biti izgleda da tad zavrsava.
Ima kakvih prica o PvE? PvP mi i nije nekaj napet bas.
Posto je ovo MMOFPS, da li ima kakvih elemenata RPGa ili samo puskaranje?

 Za one koji su preordali 28.8 poćinje beta, a za sve ostale 29.08. Dok beta završava 31.08.

 PVE će se odvijati na velikim mapama gdje ćeš moći istraživati svijet, imat ćeš od story mission pa sve do side quests, tamnica itd..

Što se tiće RPG elemenata imat će neke male elemente. Tipa statovi na oružijima i na oklopima.

HAL uto 22.8.2017 14:55
fila2208 kaže...

https://www.youtube.com/watch?v=hdWkpbPTpmE

 

Vidim da interes, bar ovdje je malen za igru.

Valjda je pubg zanimljivija od svega na svijetu trenutno.

 

Šteta, ja čekam betu da vidim kako će to šljakati i izgledati. Što se tiče utisaka dosad, relativno su neagtivni pa me to malo zabrinjava, ali vidjet ćemo.

 

Uzdam se da ova igra bude hit pa da imam što na zimu grindati :)

 Ja bum napravio pre-order ako mi igra legne, super kaj mogu probati sljedeći tjedan.

 

Utisci su zapravo dosta pozitivini koliko vidim na redditu i kod nekih popularnih youtuber-a. Meni se sviđa koncept, nadam se da će barem 20% biti bolja i od Divisiona i ja sretan.

 

 

fila2208 uto 22.8.2017 14:59

Meni se na prvu division je sjeo, ali se kasnije igra pretovrila u dosadnu glupost, i još je tps.

 

Destiny me privlači, frend mi godinu dan pričao o tome, on igra, ono zadovljan je. Po priči me privlači, po dosad viđenom isto, ali moram probati da bih nešto više mogao reći.

Nadam se odličnoj igri...i da bude ne malo već puno bolja od divisiona.

Wolf88 uto 22.8.2017 20:51

Division i Destiny boluju od istog problema da su imalo premalo PVE sadržaja i veliki fokus na PVP. Ako su naućili iz svojig pogrešaka iz jednice, trebala bi biti dobra igra.

Po onom što sam vidio na konzolaškoj beti bila je dosta limitirana, tako da ću ja ćekati prve recenzije da vidim hoćuli kupiti igru.

 

fila2208 uto 22.8.2017 22:55

ja ću an temelju bete što o tome kako se izvodi i kako izgleda vidjeti vrijedi li dati svoj teško zarađeni novac i oće igra dati dobrih sati grinda i igre...kolega razočaran pomalo, kaže, treslo se sve, a razjebali su sve...no još malo pa vidimo i mi PC glorious master race.

HAL čet 24.8.2017 12:30
Wolf88 kaže...

Division i Destiny boluju od istog problema da su imalo premalo PVE sadržaja i veliki fokus na PVP. Ako su naućili iz svojig pogrešaka iz jednice, trebala bi biti dobra igra.

Po onom što sam vidio na konzolaškoj beti bila je dosta limitirana, tako da ću ja ćekati prve recenzije da vidim hoćuli kupiti igru.

 

 Ja sam igrao Division samo kada je izašao i osim ako se nešto nije jaaaako promjenilo, onda ne znam kako je veliki fokus na PVP?! Doslovno si imao jednu zonu za PVP, di nisi smio nikog krivo pogledati, inače te svi vide na mapi i iz-zergaju ko majmuna.