domac1986 čet 29.4.2010 16:12

evo ovako ako slučajno ima već tema, prebacite me tamo, ali koliko sam tražio vidim da je nema.

 

Izvori su sa gamestar.de, ali je ovaj trailer na engleskom i dosta mi se ok čini... loša stvar je sljedeća, EA govori kako se određeni broj igrača žalio da nisu jedinicu završili jer im je bila prestrašna, te su zbog toga odlučili umanjiti nivo horrora u igri da privuku veći broj igrača. Iako trailer mi se čini onako ok, tako da možda neće ovo ići u žanr pucačine, nego će ipak ostati horror pucačina

 

 

http://www.gamestar.de/index.cfm?pid=1589&pk=13874

hitmanr sri 26.5.2010 15:05
domac1986 kaže...

evo ovako ako slučajno ima već tema, prebacite me tamo, ali koliko sam tražio vidim da je nema.

 

Izvori su sa gamestar.de, ali je ovaj trailer na engleskom i dosta mi se ok čini... loša stvar je sljedeća, EA govori kako se određeni broj igrača žalio da nisu jedinicu završili jer im je bila prestrašna, te su zbog toga odlučili umanjiti nivo horrora u igri da privuku veći broj igrača. Iako trailer mi se čini onako ok, tako da možda neće ovo ići u žanr pucačine, nego će ipak ostati horror pucačina

 

 

http://www.gamestar.de/index.cfm?pid=1589&pk=13874

nije triler nego horor i to kakvi

harpy21 sub 12.6.2010 17:30
domac1986 kaže...

evo ovako ako slučajno ima već tema, prebacite me tamo, ali koliko sam tražio vidim da je nema.

 

Izvori su sa gamestar.de, ali je ovaj trailer na engleskom i dosta mi se ok čini... loša stvar je sljedeća, EA govori kako se određeni broj igrača žalio da nisu jedinicu završili jer im je bila prestrašna, te su zbog toga odlučili umanjiti nivo horrora u igri da privuku veći broj igrača. Iako trailer mi se čini onako ok, tako da možda neće ovo ići u žanr pucačine, nego će ipak ostati horror pucačina

 

 

http://www.gamestar.de/index.cfm?pid=1589&pk=13874

  Strašna? WTF? Mah, niti u jednom dijelu mi nije bila niti jezovita niti strašna, s tek par jeftinih šok fora. Ali dobro to (sudeći po gameplayu), jer će biti više orijentirana na akciju. samo je problem što izgleda isto kao i prvi dio, samo s nešto boljom grafikom.

pad0branac pet 5.11.2010 20:42

jedinica mi bila preodlična! posebno space walk {#}

 

ima i onaj animirani film dead space downfall čija se radnja događa prije dolaska isaaca na ishimuru. dobro je pogledat taj film čisto zbog razloga da shvatiš kak je ta nova ljudska religija zatucana i pomalo fanatična

 

zato se veselim dvojci jer kao kažu da će bit više tog vezano za samu religiju, a i klanje kao takvo će bit još zabavnije...

thuglife uto 28.12.2010 14:55

PC zahtjevi:

 

OS: Windows XP (SP2), Windows Vista, Windows 7
CPU: 2.8 GHz processor or equivalent (any Pentium 4 2.8 GHz or better, AMD Athlon64 3000+ or better, any Athlon64 X2 or Core Duo processor)
RAM: 1 GB (XP), 2 GB (Vista or Win7) or more
DISC DRIVE: 8x speed or faster CD/DVD drive
HARD DRIVE: At least 10 GB of free space
VIDEO: 256 MB Video Card and Shader Model 3.0 required. NVIDIA GeForce 6800 or better (7300, 7600 GS, and 8500 are below minimum system requirements) ATI X1600 Pro or better (X1300, X1300 Pro and HD2400 are below minimum system requirements)
SOUND: Direct 9.0c compatible sound card

Preuzeto s HCLa.

hari85 uto 28.12.2010 15:10
thuglife kaže...

PC zahtjevi:

 

OS: Windows XP (SP2), Windows Vista, Windows 7
CPU: 2.8 GHz processor or equivalent (any Pentium 4 2.8 GHz or better, AMD Athlon64 3000+ or better, any Athlon64 X2 or Core Duo processor)
RAM: 1 GB (XP), 2 GB (Vista or Win7) or more
DISC DRIVE: 8x speed or faster CD/DVD drive
HARD DRIVE: At least 10 GB of free space
VIDEO: 256 MB Video Card and Shader Model 3.0 required. NVIDIA GeForce 6800 or better (7300, 7600 GS, and 8500 are below minimum system requirements) ATI X1600 Pro or better (X1300, X1300 Pro and HD2400 are below minimum system requirements)
SOUND: Direct 9.0c compatible sound card

Preuzeto s HCLa.

izgleda standardno

doktor1 uto 28.12.2010 18:44

Sve to x2 za ugodno igranje u HD rezoluciji sa svim "slatkišima za oči"

 

Znači kakav:

 

Phenom II x4 / Core i5 760

4 GB DDR3

GTX460/5850/6850

 

i  ćeraj miki...

 

Jer kad počnu spominjat te GeForce 6xxx serije samo kenjaju. Rezolucija 800x600 i low detalji....

 

....(skidam crtić, instaliram igru......)..... {#}

Riker uto 28.12.2010 18:53

Jedva čekam dvojku. Koliko vidim, konfiguracijski zahtjevi su kako spada, bez pretjerivanja i na nivou jedinice, što je vrlo pohvalno. Jedinicu sam prešao dva puta i moram priznati da je bilo trenutaka kad mi se 'sledila krv u žilama', ali igra je i namjenjena tome {#} Jedino što bih želio da poboljšaju s dvojkom jesu izlasci (i misije) u svemiru (otvorenog tipa) . Volio bih da ih je puno više i da su atraktivno napravljeni...

Tommy_123 uto 28.12.2010 20:03
Riker kaže...

Jedva čekam dvojku. Koliko vidim, konfiguracijski zahtjevi su kako spada, bez pretjerivanja i na nivou jedinice, što je vrlo pohvalno. Jedinicu sam prešao dva puta i moram priznati da je bilo trenutaka kad mi se 'sledila krv u žilama', ali igra je i namjenjena tome {#} Jedino što bih želio da poboljšaju s dvojkom jesu izlasci (i misije) u svemiru (otvorenog tipa) . Volio bih da ih je puno više i da su atraktivno napravljeni...

ja baš sada čačkao po netu malo i naiđem na hcl-u prvo...u pogledao malo gameplay dem-a igra je atmosferična,grafika ekstra...jedva cekam..datum je 25 ili 28.1?!?..