scorpion667 pon 1.6.2009 19:58
big_guy kaže...

A kaj vi mislite kak će radit na HD 4830?

 Evo javim ti nakon što pogledam u kristalnu kuglu. A gdje sam li je sad stavio............
Odakle bi mi znali kako će raditi kad nisu još izašli minimalni zahjevi potrebni za igru. Računaj da će igra biti malo zahtjevnija od prvog Crysisa pa sam skontaj kako će ti radit.
Prison Breaker pon 1.6.2009 20:00

Nakon što je Crytek predstavio CryEngine3 očekivao sam da ćemo vidjeti još jedan Crysis a eto sad je stigla i potvrda. Bilo je logično za očekivati da je CryEngine3 novo ruho novog Crysisa, a kakva će biti dvojka, tko će znati. Ovako mi se čini da nemaju što puno mijenjati, no ima još vremena.

djdomi pon 1.6.2009 20:00

moja pila će to vrtit na ultra high, nema šta. najveća reza, preko 100 fps. Smijeh

 

za tu će igru trebati mašina i pol. barem gtx295, 3-4gb rama, svi procesori jači od phenoma II 940 ako se hoće najveća reza sve high.

djdomi pon 1.6.2009 20:10
Cherina15 kaže...

Haha djdomi, komp ti neće moć ni blizu pokrenit crysis ko ni moj. Možda da je troduplo jači možda bi i vrtia crysis.

 ma mi imamo tu najjače mašine Smijeh
sve će ići na high.
ja sam imo na kompu warhead i štekao je na low!
sad vidiš kak je jadan.
za koju godinu si kupim na neki dobar za 7000kn.(npr. 5800 konfa+1200 monitor) ili ak bude više para uložio bi te pare u grafičku(neku jaku) ili neku periferiju. a čak možda kupim wlan router(da se spojim s dva kompa). ma nabrijat ću mašinu totalka. i kasnije stavim grafu u crossfire. Smijeh uf kak mi ide ONtopic :)
djdomi pon 1.6.2009 20:13
hrvatskafarkasevec kaže...

sam da nebude previse aliena ko u warhead-u ljepsi je prvi crysis a ne sve zaleđeno najljepse bi bilo da je crysis sam prica od farcray il tako nesto

 crysis sa pričom farcrya, jako pametno...
đe ti je onda tu crysis?
hrvatskafarkasevec pon 1.6.2009 20:16
djdomi kaže...
hrvatskafarkasevec kaže...

sam da nebude previse aliena ko u warhead-u ljepsi je prvi crysis a ne sve zaleđeno najljepse bi bilo da je crysis sam prica od farcray il tako nesto

 crysis sa pričom farcrya, jako pametno...
đe ti je onda tu crysis?
 haha luda ideja jel????ma zivciraju me ti alieni ljepse mi je ko napocetku ubijas koreance i gledas ljep okolis kaj nije tak
zv'jer2 pon 1.6.2009 20:24
scorpion667 kaže...

Sumnjam da će grafika biti nešto puno bolja od one što je bila u Warheadu (ako uopće bude bolja), posebno jer se Crysis 2 radi i za konzole.

 potpis!
Nemojte se nadat, Crysis (prvi dio, običan, ne Warhead) je bio vrhunac grafičkih perverzija, sljedeći dio će vjerojatno izgledati odlično, ali ne tako posebno i izvan vremena kao prvi.  (PROKLETE KONZOLE  PFUUUJ)
djdomi pon 1.6.2009 20:29
hrvatskafarkasevec kaže...
djdomi kaže...
hrvatskafarkasevec kaže...

sam da nebude previse aliena ko u warhead-u ljepsi je prvi crysis a ne sve zaleđeno najljepse bi bilo da je crysis sam prica od farcray il tako nesto

 crysis sa pričom farcrya, jako pametno...
đe ti je onda tu crysis?
 haha luda ideja jel????ma zivciraju me ti alieni ljepse mi je ko napocetku ubijas koreance i gledas ljep okolis kaj nije tak
 istina.
Hyperion pon 1.6.2009 20:42

Po meni najbolja igrica od 2007 (kad je izašao) pa do danas, poslje njega idu Mass effect, Assassins creed...



Tog Crysisa se nikak nemrem zasititi, stalno nađem zabave u toj igrici, nikad mi nije dosadno ,a sve to uz prelijepu grafiku.

 

Volio bih da u Cryengine 3 poprave fiziku tu malo, i dodaju novih mogućnosti i da se više toga može uništit. Recimo da mogu stavit ribu iz onog friždera u koreanskoj kućici u tavicu i da upalim štednjak i ispečem je. Podrška za 4 jezgre nebi škodilaSmijeh

 


Očekujem da će biti do 30% zahtjevnija po smislu hardware-a.

 

otprilike preporučeni zahtjevi :

 

HD4870/gtx260

Q6600/x4 9750

3GB ram-a

Vista SP2

 

EDIT: Meni je ono sa ledom/snijegom dobro u WARHEADU, dok u Crysisu mi se baš i nesviđa (možda zbog glupe misije- vodit onog konja od vatre do vatre). E kada se dođe do misije EXODUS opet mi igrica počinje biti dobra. Misije CORE i ona poslje su mi koma uključujući sve što se događalo na brodu.

U warheadu mi je sve super(čak i tuneli).