PC igre

CoH: Tales of Valor

pajic3 pet 10.4.2009 13:47

Upravo je stigao novi nastavak odličnog rts-a Company of Heroes: Tales of Valor

Danas sam ga kupio u Algoritmu za 250kn i upravo mi se instalirava...

 

p.s. Dojmove ću javit nakon što je isprobam

 

EDIT: Kolko sam bio uzbuđen ja napiso RPG umjesto RTSIzlanuo se

BlackDwarf pet 10.4.2009 14:45
pajic3 kaže...

Upravo je stigao novi nastavak odličnog rpg-a Company of Heroes: Tales of Valor

Danas sam ga kupio u Algoritmu za 250kn i upravo mi se instalirava...

 

p.s. Dojmove ću javit nakon što je isprobam

 Od kada je to COH postao RPG?

RTS!
pajic3 pet 10.4.2009 16:22

Da ukratko kažem nešto o igri..

Nema baš nekih drastičnih poboljšanja, grafika je više manje ista ( još se uvijek drži sa trendom). Najbitnije u ToV-u je da je unaprijeđen multiplayer mode na 3 vrste:


1. je kao Dota, uzme se jednog  heroja ( mehaničar, neki doktor..) i sa jednim timom se mora uništit jedna baza..
2. Tank Hero, 2 vs. 2 tenka se bore
3. Defense mape: ti moraš obranit svoj place protiv brdo neprijatelja

 

Tu su i neka nova vozila ( pogledaj sliku), i jos bitno da napomenem da su napravili direct Fire Control, to znači da možeš u potpunosti sam odredit tenku di da puca( kako ideš sa mišem tako se cijev od tenka miče), dosta korisna stvar.

Igru još nisam kako treba odigrao, ali mogu reć da je zanimljiva ( isključivo radi MP), nije ništa revolucionarna, više bi reko da liči kao na neki bolji expansion pack.

Sve u svemu od mene: 8/10

maky uto 14.4.2009 13:38

poz ljudi

 

COH TOV je expanzija neovisna o preostala dva dijela ( CoH i CoH OF)

 

ja imam oba kupljena preko steama sad me zanima .... dali ja mogu kupit TOV npr u nekom dučanu ne preko steama i unijet cd key da otključam te campanje tj nova vozila

alaa sri 15.4.2009 11:11

E ljudi,imam problem u svezi jedne misije. Znate onu misiju THE EXODUS BEGINS i kad vam piše EAVCUATE FROM TRUN,do tud sam stao i više neznam šta treba,

 

Molim pomoć ako je netko prešao tu misiju.

 

Unaprijed hvala!

doktor1 sri 15.4.2009 11:12

Ekspanzija je pre pre pre kratka. Završi se u jednu večer (4 sata)!!! Razočarala me duljina i lakoća misija. Imaju 3 mape i to je sve od kampanje!!! Znam da je ekspanzija, ali i Opossing Fronts je bila ekspanzija pa je bila veća i bolja od originala. Ne isplati se kupovat samo za kampanju, jedino ako netko nije igrao prva dva dijela pa kupit sve u šutu, e to je druga priča, ali ovako, nula bodova.

Malo više truda im nebi škodilo. Nadam se da rade na CoH2..

 

EDIT: Evacuate from Trun, pa nakon šta ti prođe svih 164 (ja mislim) jedinica koje idu sa sjevera na istok, tada selektiraj sve svoje jedinice koje imaš i šalji ih ća, na istok, gdje su ovi svi išli..

alaa sri 15.4.2009 11:20

Pa to sam bio napravio,ali ja ti još imam one topove kaj nemoš micat (88 mm),a i oni crveni me stalno napadaju,a što je najveći problem oni žuti mi još uvijek idu sa sjevera prema istoku iako je prošlo ono 164 jedinice.

 

To me najviše je...

 

alaa sri 15.4.2009 11:35

Hvala frende,uspio sam,al ima jedan mali problem.Sad sam prešao ona tri kaj su mi bila otvorena i sad nemogu igrat ona druga tri jer su mi zaključana,treba mi taj ključ (serial) da to otkljičam.

doktor1 sri 15.4.2009 11:52
alaa kaže...

Hvala frende,uspio sam,al ima jedan mali problem.Sad sam prešao ona tri kaj su mi bila otvorena i sad nemogu igrat ona druga tri jer su mi zaključana,treba mi taj ključ (serial) da to otkljičam.

 To su ti kampanje od prethodnih, COH i COH: Opposing Fronts. Trebaš instalirat prijašnje djelove da bi mogao sve igrat. Zato sam gore i napisao da je prekratka ekspanzija.
Armor čet 30.4.2009 11:21
pajic3 kaže...

Ako ćete igrat samo kampanju onda je skinete sa torrenta za badava.. Ali ja sam je prvenstveno kupio radi multiplayera.. Kampanja me gotovo niti ne zanima..

 Jel je teška i ko prvi COH?
Meni je to jednostavno preteško
Igral sam 1. dio i nisam prošel do kraja...
Moj tip strategija su LOTR:ROTWK, Paraworld, War3, HoMM:TotE i slično...
Ne da je tolko teško, nego ne volim kad se ne gradi baza.
Od igara sličnih CoH prošel sam Blitzkrieg.
Dapače, ne mislim da je CoH loša igra, na neki je način genijalna, ko i WiC
hrvatskafarkasevec sri 18.11.2009 16:48
overlord4 kaže...

moze mi neko pomoc ja kada udem u igricu zasto ja ne mogu uzet amerikance da igram s njima??  molim vas pomognite

ako si samo kupio oppsing fronts nemas amere nego imas britance a sa patchevim dobis amere ali su ti zakljucani

tak da moras kupit prvi coh ili tales of valor

hrvatskafarkasevec čet 19.11.2009 21:04
overlord4 kaže...

a sta ako skinem Tales of Valor trebat ce mi samo cd key ? da mi se odkljucaju amerikanci  ? hvala

gle ako imas sve patcheve onda imas tales of valor tako da bi mogo online igrat sa onima koji ga imaju znaci ako imas patcheve samo ti treba key