PC igre

Call of Duty: WWII

Zin8 sri 26.4.2017 20:42

Ko da me briga ko zvace i koje su scene..zadnji koji sam s gustom igrao bio je mw a zadnji koji sam igrao mw.tako da ovo ce nakon dugo godina biti cod za koji cu pljunut neku kintu, je*o ih svemir i te sci fi brije.ovo nam dajte i nek bude dobro!!

razer1911 sri 26.4.2017 20:44

uglavnom, super izgleda.. oplela me opet neka nostalgija za codom 2... kolko vidim nema red army? nema snježnih misija, nema nist u africi? znači opet neka orijentacija samo na normandiju i zemlje po europi.. samo da mi ne nakenjaju opet neke packove remaster sa cod 2 mapama. Nadam se da nisam u pravu, ali sumnjam

johnsteR sri 26.4.2017 22:50

Prilicno sam siguran da ce i ovaj nastavak biti los kao i ovaj prosli cod4 remastered.

No, do kraja godine izlazi Battalion cije developere stvarno zanima kakvu igru zeli njihov community i vec sada u pre-alphi izgleda dobro.

dad0r sri 14.6.2017 14:13
boxer kaže...

Dobar i brz gameplay, ali ne sviđaju mi se neki detalji:

 

- ženski - dječiji glasovi

- prigušivači

- dot na BAR-u

 

Da ali i opcenito ne kuzim kaj su navalili na female solidere, nije da imam išta protiv ali nije bas da ih je toliko bilo u WW2

ibme74 sri 14.6.2017 15:46
SimeKZ kaže...

Svijetleci meci su normalna stvar. Svaki 5 ili 10 je bio takav da vidis kud udaras. Pogotovo u automatima.

Baš ga zato i pitam jer znam da su se ti meci počeli koristiti već u WW2

boxer sri 14.6.2017 15:53
ibme74 kaže...
Switch kaže...

Jbt kakvi laserski meci. Kao da gledam Battlefront a ne ww2 gameplay.

Kakvi laserski meci? Gdje ti to vidiš? 

 Misli na ovo, ali to je sasvim OK, svjetleći meci su normalna pojava u WWII gdje se svakih nekoliko komada stavljao po svjetleći metak u redenik mitraljeza da se označi mjesto pokrivanja vatre kao i primijeti eventualna disperzija djelovanja. 

 

Edit: dok ja nađem i objasnim vizualno, već odgovoreno.