PC igre

Call Of Duty Modern Warfare

veseli007 čet 6.8.2020 10:40

Jucer oko 23:00 pocela skidati, zaboravio sam da je ps4 u restmodu dok nisam procito bug, upalim vidim na 2 sec, da je skinulo 15GB i onda opet sve nanova ispocetka skida.
Kad ps4 stavim u rest mode ona skida ali kad je pokrenem da vidim kako ide, ona se restarta ili sta god, i by,by, i sve ispocetka. Tako da najsigurnije skidanje mi je kada je ps4 i tv upaljeni, jer kad ugasim tv ps4 ide u restmode i onda by, by.
Evo sada je skinula 1,600 GB za 15min, dok je jucer islo jako sporo, znaci u 12h skinula je 15GB. Nije tako uvijek ali na MW sam to primijetio.

 

Edit: skinulo sve za 1,5h 15GB, znaci da je onih prijasnjih 15GB uracunato jer je bio update od 30GB za PS4 . Tako da je sve Ok, ovaj puta! Ne trebam naknadno skidati MP ili CO-OP, kao prosli puta, ovaj puta je sve za 5. 

fila2208 čet 6.8.2020 13:59
Ukulele kaže...

Ja sam pak jučer stavila skidat u dva navrata. Popodne je nakon par gigi palo na 100kb/s.

Pauzirala, pokrenula navečer, 0kb/s i stoji smrznuto i nakon nekog vremena javi "check your net connection" (nema veze s netom).

 

Vi ste svi uspijeli skinuti?

 Nisam znao da i i halaš.,..igraš i mp ili samo warzone?

VooDooZg pet 7.8.2020 14:40
Ukulele kaže...
fila2208 kaže...

 Nisam znao da i i halaš.,..igraš i mp ili samo warzone?

Warzonala pa na kraju kupila MP.

Suckam na najjače 

 

 

Igraj MP Hard core mode jer su ti tamo svi 30HP  tak da nema 1001 problema kojeg igra ima zbog loših servera itd, a i najbolji ti je dio igre ako tražiš PVP ;)

 

Ak hoćeš plunder uvijek fali bar jedan ili 2 pa javi nick pa te zovemo ako hoces .,  makar ak ne voliš malo žešći jezik onda nemoj jer mogu se ja kontrolirat ali ne baš jako  

Skullscar1989 pet 7.8.2020 23:26

radi battle.net launchera sam 2 puna dana skidao igru. ali vrijedilo je. single player mi je zabavan (mislio sam da je to doslovce remake misija iz prvog modern warfare, ugodno iznenađenje kad sam shvatio da je sve novo) ali online... jao majko, ludnica. igra je odlična

fila2208 ned 9.8.2020 15:20
VooDooZg kaže...

 

Igraj MP Hard core mode jer su ti tamo svi 30HP i kampaju pa ako imalo trčiš gineš a ne znaš di je kamper koji te ubije pištoljem na vodu iz jendog hita, a i najbolji ti je dio igre za njubove ako tražiš PVP ;)

 

Ak hoćeš plunder uvijek fali bar jedan ili 2 pa javi nick pa te zovemo ako hoces .,  makar ak ne voliš malo žešći jezik onda nemoj jer mogu se ja kontrolirat ali ne baš jako  

 evo ispravio sam te malo.

Pls, sad mi počni pričati da je igranje hc moda veliki skill i jako teško.

Ukulele pon 10.8.2020 08:56
VooDooZg kaže...

Igraj MP Hard core mode jer su ti tamo svi 30HP  tak da nema 1001 problema kojeg igra ima zbog loših servera itd, a i najbolji ti je dio igre ako tražiš PVP ;)

 

Ak hoćeš plunder uvijek fali bar jedan ili 2 pa javi nick pa te zovemo ako hoces .,  makar ak ne voliš malo žešći jezik onda nemoj jer mogu se ja kontrolirat ali ne baš jako  

Znaš kaj vele za one koji igraju HC? 

Ma problem mi je kaj ne igram puno pa se nemrem sastavit niti s jednom puškom kak spada. Ili me recoil zafrkava ili brčkam po atačmentima pa napravim stapler gun a ne pušku. A i mape ne znam ali zato rusham (jer nemam mira) pa uletavam ko ratni heroj a ekipa me samo pozdravi sa šoticom ili nekom super kemp pozicijom.

 

Plundera nisam toliko igrala, fora mi je ginut u onom Cyber Attacku. A i ovaj trenutni mini royale (WZ) jer skroz zabavan. Imaš od cece dis? Tam smo uglavom a uvijek netko igra.

 

VooDooZg pon 10.8.2020 09:04
fila2208 kaže...
VooDooZg kaže...

 

Igraj MP Hard core mode jer su ti tamo svi 30HP i kampaju pa ako imalo trčiš gineš a ne znaš di je kamper koji te ubije pištoljem na vodu iz jendog hita, a i najbolji ti je dio igre za njubove ako tražiš PVP ;)

 

Ak hoćeš plunder uvijek fali bar jedan ili 2 pa javi nick pa te zovemo ako hoces .,  makar ak ne voliš malo žešći jezik onda nemoj jer mogu se ja kontrolirat ali ne baš jako  

 evo ispravio sam te malo.

Pls, sad mi počni pričati da je igranje hc moda veliki skill i jako teško.

 

 

Nije skill nego je jedini normalan mod igre u ovo vrijeme di su svi super skill headshoot svaki metak pa im se neda igrati HC -- ja ne znam kak vama ali sad od kad počne sezona pa Warzone postaje neigriv - meni treba 15-20 metaka da ga downam i ostatak da ga ubijem a lik solo igra trči skaće i svaki metak je HS treba mu 4-5 + 2-3  znači u totalu 10 metaka da me ubije skroz onda se okrene na frenda i nega rokne, ne treba niti reload-at poslje..

 

Onda kad vidim ove sa LMG koji brže diže ads od Kilo-a ili M4 i recoil ima bolji od m13/mp7  pa sere mi se momentalno od stanja u kojem je igra -- eto zato sam rekao da je HC jedino igrivo nažalost, jer tamo jedan metak ubija u 90% slučajeva ( osim na GRazna mapi ), je da je pun q kampera ali da se igrat ..

 

Pa sad nek sam njub a ti uber igrač u ovo doba di očito 70% igraća koristi wall hack, aimbot i ostala sranja 

fila2208 pon 10.8.2020 13:01
VooDooZg kaže...

 

 

Nije skill nego je jedini normalan mod igre u ovo vrijeme di su svi super skill headshoot svaki metak pa im se neda igrati HC -- ja ne znam kak vama ali sad od kad počne sezona pa Warzone postaje neigriv - meni treba 15-20 metaka da ga downam i ostatak da ga ubijem a lik solo igra trči skaće i svaki metak je HS treba mu 4-5 + 2-3  znači u totalu 10 metaka da me ubije skroz onda se okrene na frenda i nega rokne, ne treba niti reload-at poslje..

 

Onda kad vidim ove sa LMG koji brže diže ads od Kilo-a ili M4 i recoil ima bolji od m13/mp7  pa sere mi se momentalno od stanja u kojem je igra -- eto zato sam rekao da je HC jedino igrivo nažalost, jer tamo jedan metak ubija u 90% slučajeva ( osim na GRazna mapi ), je da je pun q kampera ali da se igrat ..

 

Pa sad nek sam njub a ti uber igrač u ovo doba di očito 70% igraća koristi wall hack, aimbot i ostala sranja 

 Ne radi se o tome ko je kakav nego chiteri većinom i igraju HARDCORE jer nema killcama. U softu bar vidim da me prati kroz zid.

Manje ih je, srećem u 10-15 partija jednog očitog, što uredno prijavim, warzone ne igram, jer je free i naravno da je čitersko smeće tamo prisutnije.

U svakom slučaju u softu chitera se još da ubit, u hc sigurno ne.

 

Dosta ekipe plače nekad i za mene da sam čiter, lol, zapravo bilo smiješno kad je jedan domaći klan nas optužio za cheat kad smo igrali CDL clan warove, pa su onda htjeli spectat, i spectali pa vidjeli da ko gubi uvijek se ljuti i vidi čit u svemu. Domaći mentalitet.

chitera ima, ali ne toliko, barem u MP.

Za warzone ne znam nit me zanima.

VooDooZg pon 10.8.2020 14:11
fila2208 kaže...
VooDooZg kaže...

 

 

Nije skill nego je jedini normalan mod igre u ovo vrijeme di su svi super skill headshoot svaki metak pa im se neda igrati HC -- ja ne znam kak vama ali sad od kad počne sezona pa Warzone postaje neigriv - meni treba 15-20 metaka da ga downam i ostatak da ga ubijem a lik solo igra trči skaće i svaki metak je HS treba mu 4-5 + 2-3  znači u totalu 10 metaka da me ubije skroz onda se okrene na frenda i nega rokne, ne treba niti reload-at poslje..

 

Onda kad vidim ove sa LMG koji brže diže ads od Kilo-a ili M4 i recoil ima bolji od m13/mp7  pa sere mi se momentalno od stanja u kojem je igra -- eto zato sam rekao da je HC jedino igrivo nažalost, jer tamo jedan metak ubija u 90% slučajeva ( osim na GRazna mapi ), je da je pun q kampera ali da se igrat ..

 

Pa sad nek sam njub a ti uber igrač u ovo doba di očito 70% igraća koristi wall hack, aimbot i ostala sranja 

 Ne radi se o tome ko je kakav nego chiteri većinom i igraju HARDCORE jer nema killcama. U softu bar vidim da me prati kroz zid.

Manje ih je, srećem u 10-15 partija jednog očitog, što uredno prijavim, warzone ne igram, jer je free i naravno da je čitersko smeće tamo prisutnije.

U svakom slučaju u softu chitera se još da ubit, u hc sigurno ne.

 

Dosta ekipe plače nekad i za mene da sam čiter, lol, zapravo bilo smiješno kad je jedan domaći klan nas optužio za cheat kad smo igrali CDL clan warove, pa su onda htjeli spectat, i spectali pa vidjeli da ko gubi uvijek se ljuti i vidi čit u svemu. Domaći mentalitet.

chitera ima, ali ne toliko, barem u MP.

Za warzone ne znam nit me zanima.

 

 

Uđi u Plunder sad kad je sezona na početku pa mi javi dojam   a kaj se tiče corre vs hc, meni hc odgovara jer ubijem s jednim metkom i ubijen sam isto tak pa se ne nerviram jako --- core nisam puno igrao jer ga ovi moji ne igraju tak da nebi puno sudio kakav je,, a ak ima wall hack onda te jednako shebe i u core i u hc,, a ak ima aimbot onda te u core sjebe brutalno dok ti je u hc nebitno jer si god ga pogodiš sa assaulticom koja radi 35 ga i ubiješ, znači cr56 ili kalaš i rokaj, čak i mp5 igra 

LeftY_CRO pon 10.8.2020 23:18
Wayto XD kaže...

(1)želim kupiti igru preko ruskogog storea,instaliram vpn i normalno cu moci kupitit kad stavim adresu za rusiju...(2)pitanje jos jedno dali bi me mogli banati el cu uglavnom igrat bez vpn.

1. da

2. ne

Tallahassee čet 13.8.2020 14:21
fila2208 kaže...
Tallahassee kaže...

... khm, zadnji SAS operator skin ima pricu... zanimljivu pricu - https://gamerant.com/modern-warfare-sas-operator-real/

http://www.youtube.com/watch?v=yJn3lHRkz1k

 ovo je malo reći fantastično.
da bar više igara sljedi takvu šprancu :)

 ... ovo je sitnica, hvale vrijedna sitnica da su se dotakli nekoga koji to zasluzuje... vjerojatno jedna od boljih posveta... ali otislo se i korak dalje... imaju smisla za biznis mora im se priznat... ko je ovo smislio, pa COD nece nikad propast s ovakvom ekipom...

http://www.youtube.com/watch?v=6C6noIzUKME

VooDooZg sri 19.8.2020 01:26

jebeni wall hack fest - najgore porošenih 600kn ikad u životu u igru, svaki drugi ima neki wall hack ili aimbot ili nešto i onda ih infinity ward moli da ne koriste hack-ove pa koliko jebeno jadan kao firma moraš biti da to napišeš -- znači sami priznaju da su jadni i da im je nemoguće pratiti ko koristi ili ne -- kaj je najgore igrači sa tip 35-45 K/D ratiom im normalno igraju i na vrhovima tablica su....

 

Strašno jedva čekam da novi COD dođe da svi retardirani maloumni skotovi cheaterski odu na taj novi da se ovaj može normalno igrati..

VooDooZg sri 19.8.2020 08:42
Skullscar1989 kaže...

sad sam blizu levela 70 i nisam vidio nikoga sa k:d preko cca 3.5 u match-u. igram sve pomalo i koliko god bih volio reći da me ubio cheater, kill cam uvijek kaže suprotno. lik mi vidi vrh puške kako viri iza kuta itd

 

 

Prijatelju ti si igru uzeo prije 2tj, čekaj malo da skužiš igru, koliko koje oružje radi na kojoj udaljenosti, koliki recoil ima i najlakše za vidjeti kak se kreće -  pa buš primjetio levata po kretnji da je žešći tard, hoda ko rambo a "pretpostavi" kretnju svakog igrača, krene baš kad treba u 9 od 10 sitauacija - iznenadit ga može nitko, HS mu je 5 of 6 metaka, gledaš ga na kill cam a on prati kroz zid di se ko krece, gađa iza tebe jer zna koliko server kasni itd..itd..

 

u mp ih je drastično manje nego u warzonu ali ih ima pogotovo kad dobe lošu ekipu pa se istaknu i to onak čist slučajno gube sa 100 razlike ima 4 kill-a i onda odjednom ode na 30,40 na 9 smrti pa i više a ostatak ekipe mu ima 10 uvrh glave -- svi mi smo znali imati i po 80 kill-ova u shipmentu ili 30,40-50 u normlanom nije to ništ čudno, niti sam ja neki igrač - dapace prosjek teški  ali nakon nekog vremena ih skužiš bez problema kad smrde jer se totalno atipčno ponašaju a kretnje su im Bože sačuvaj, kad te ubije top igrač to buš jako lako skužio da si umro zbog skill-a kod kretnji ili zato jer kempa pa zna pozicije i mjenja ih kak treba ..

fila2208 sri 19.8.2020 16:22

Nema ih ni upola koliko plačete, ali ima ih više nego prije.

 

Reportaš i ideš dalje, da iritantno je, ali cod je uvijek bio prepun smeća i čitera posebno free dio kao warzone.

 

Dead game pomalo, jer se sve sprema za novi cod.

Šteta da nikad nisu uveli ranked, i dali mu šansu compettive. Veliki potencijal, ali eto.