PC igre

Burne najave , slaba kvaliteta

Horagio čet 13.3.2008 10:39

sam naslov kaže :burne najave ,slaba kvaliteta

ovdje možete pisati o igrama koje su spektakularno najavljivane a kad su izašle su bile bugovite,loše

možete i pisati što mislite koje se igre jako najavljuju a slabe su kvalitete

ako želite možete i napisati o nekoj igri koja se samo pojavila i svi su ju voljeli


H-MAN RULES!!!11
DrNasty čet 13.3.2008 10:53

Volim NFS ali prostreet je ocajno smece! Duze je instalacija trajala nego samo igranje prije nego je nestala s harda Neodlučan

S druge strane TDU mi je odlican i danas ga rado igram kad se pozelim voznje.


C2Duo 6400@3 GHz , 4 GB Transcend Jetram 667 MHz@750 MHz, 4-4-4-12, Radeon X1950pro@615/700, Asus P5K-E/Wifi-ap
zeleni čet 13.3.2008 19:17

Army of two , bezze

Quake Wars, kupio je, jos je nisam odpakovao vjeruj mi.

Duke Nukem, jos uvijek je cekam ;) I ne dvoumim se da ce biti sranje.

COD4, odlican single player, multi je mogao biti toliko vishe.

Crysis ? Revolucija u grafici, i ... nista ...

Soldner, trebao je revolucionirati battlefield 1942 :) ispao sranje...

Vanguard ...

Imam osjecaj da ce i Conan biti kao i sve ostalo, ali imaju jos uvijek da me razuvjere.


1337
Danny_HR čet 13.3.2008 20:27

Crysis...

 

Najavljivan kao revolucionarna igra. A osim ljepe grafike ništa zanimljivo nisam vidio. Definitivno najveće razočaranje.


Don't you see their bodies burning
Desolate and full of yearning
Dying of anticipation
Choking from intoxication
Captain Mitchel čet 13.3.2008 20:59
Danny_HR kaže...

Crysis...

 

Najavljivan kao revolucionarna igra. A osim ljepe grafike ništa zanimljivo nisam vidio. Definitivno najveće razočaranje.


 Crysis nije najveće razočaranje dapače jedna je od najboljih igara koje su izašle prošle godine. Probaj malo novi Conflict ili Fall of Liberty.
Danny_HR pet 14.3.2008 08:30

Captain Mitchel kaže...
 Crysis nije najveće razočaranje dapače jedna je od najboljih igara koje su izašle prošle godine. Probaj malo novi Conflict ili Fall of Liberty.
 To je stvar pojedinca, što se mene tiče nije opravdala moja očekivanja. Donekle dobar SP, ali multiplayer je katastrofa. Smijeh

Naravno, svatko sve drugačije doživljava, ovo je samo moj sud.

Don't you see their bodies burning
Desolate and full of yearning
Dying of anticipation
Choking from intoxication

Aral pet 14.3.2008 10:53

Fall of Liberty...bolesno najavljivan, cisto smece

NFS Pro Street...ne comment

Colin McRae Dirt...ubi boze

Kane & Lynch...znate i sami pricu oko gameposta i slabe ocjene pa je lik izletio van

 

...i mogao bi jos nabrajat do sutra Smijeh

 

Ali i sta se cudimo, zivimo u takvim vremenima i igara ima fakat puno, samo treba selektirat sto vam se svidja. A ima nas svakakvih pa nam se i svidjaju igre koje dobivaju i ispod 50%. Ocjene jesu smjernica nabave igara ali ako netko nalazi fun faktor u igri onda ga bas briga za ocjenu Cool

 

...:::MB Gigabyte M55S, AMD Athlon X2 64 4000+, 2x1GB Kingmax 800Mhz,XFX 8800GTS 512MB Alpha Dog Edition,160GB & 250GB Seagate Baracuda & 750GB WD external,Foltron 500W Blue,Thermaltake Soprano case,MX518 gaming mouse,Audigy2,Samsung SyncMaster 226BW,2X Pioneer DVD/RW:::...
svakak pet 14.3.2008 11:09

Vidim da je većian profulala kvalitetu i piše o običnim lošim igrama kakvih je hrpa, a ne o fenomenima tipa Daikatana. Igra koja je najavljivana kao da će promijeniti svijet PC igara... kad malo bolje razmislim i uspjela je nešto promijeniti - dobili smo referencu za takav tip napuhanih igara :)

Aral pet 14.3.2008 11:33

Pa nije Daikatana neki specijalni fenomen...dobro ajde je Smijeh Pa Deus Ex 2 mozda, fijuuuu. A tek duke nukem novi ak izadje, pa jao to ce bit prestrasno!


...:::MB Gigabyte M55S, AMD Athlon X2 64 4000+, 2x1GB Kingmax 800Mhz,XFX 8800GTS 512MB Alpha Dog Edition,160GB & 250GB Seagate Baracuda & 750GB WD external,Foltron 500W Blue,Thermaltake Soprano case,MX518 gaming mouse,Audigy2,Samsung SyncMaster 226BW,2X Pioneer DVD/RW:::...
frost135 pet 14.3.2008 13:10

  Globalno gledajući svi ćemo se sigurno složit u jednom , nisu ni igre više ono šta su nekad bile , mislim da svi više manje vidimo  to da su igre definitivno se gore i gore, što bi po svim zakonima fizike trebalo biti čista suprotnost. DŽaba famozne najave i pusta obećanja kad danas imamo 90% igra ispod nekog minimalnog prosijeka , evo samo od katastofa koje sam igrao ili odigrao uz" tešku " muku : Blacksite area 51 užaš, prvi dio ajde još nekako, ovo nikako. Kaene & linch je šta je, završio sa knedlom u grlu, Soldier of fortune Payback obična pucačina za igrat bez ikakvog razmišljanja , odnda taj Conflict denied ops , još se sili da je igram ma sve u svemu čista koma.Mršti seIznenađen

Aral pet 14.3.2008 13:51

Ma da, ali ajde to su oni naslovi za koje znamo da su koma...ovo ostalo se ipak uredno igra, barem bi tak trebalo bit Namigiva


...:::MB Gigabyte M55S, AMD Athlon X2 64 4000+, 2x1GB Kingmax 800Mhz,XFX 8800GTS 512MB Alpha Dog Edition,160GB & 250GB Seagate Baracuda & 750GB WD external,Foltron 500W Blue,Thermaltake Soprano case,MX518 gaming mouse,Audigy2,Samsung SyncMaster 226BW,2X Pioneer DVD/RW:::...
DylanDog pet 14.3.2008 14:05

Složio bih se da igre nisu što su nekad bile, ali to nužno ne mora biti u lošem smislu. Teško da možemo uopće govoriti o dobrim i lošim igrama jer svi smo mi različiti, svakoga nešto drugo veseli i privlači u igrama. Može se možda govoriti o dobroj ili lošoj grafici, priči ili nečem drugom...

Isto tako mislim da je teško uspoređivati igre danas i prije 10 ili 15 godina. To je zapravo bio početak računalnih igara i svaka nova igra je nudila nešto novo, bila super, revolucionarna...i naravno da nam je ostala u sjećanju kao najbolja igra koju smo ikad igrali.

Dobar primjer imamo i na ovom forumu gdje popriličan broj igrača navodi Diablo kao najbolji RPG svih vremena. Nemam ništa protiv Diabla, dapače igra mi je odlična, ali nakon 10 godina nekako mi je logično da je gotovo svaki novi RPG superiorniji, samo što je Diablo tad bio revolucionaran i svima nam ostao u sjećanju kao takav.

Jasno da su se vremenom ideje izlizale, igre postale derivacije svojih uspješnih prethodnika, ali mislim da to nije dovoljan razlog da se može reći da su igre lošije nego prije ili da su "90% ispod nekog minimalnog prosjeka". Što je uopće minimalni prosjek???

 

I da ne skrećem previše s teme, mislim da je teško pisati o slaboj kvaliteti igara, jer ponavljam, svatko preferira nešto drugo (nekima je Crysis igra godine, nekima je katastrofa godine...), a burnu najavu će imati gotovo svaka igra velikih izdavača...

 

Po mom mišljenju igre slabe kvalitete su bugovite igre, igre loše riješenih kontrola i sličnih "sitnica" koje kvare igru.

Styxx ned 23.3.2008 01:38

Ma meni je Electronic Arts teska pusiona i gotovo svaka igra koju izbace je poluproizvod i dosada, pocevsi od (naravno) NFS-a, Crysis (full me je razocarao), Hellgate: London, FIFA...

Po meni oni znaju napraviti samo dobru reklamu i nista vise!! Od ostalih Kane & Linch, Juiced...


Double posters deserve to die!!
naxeem ned 23.3.2008 10:17

Jedna od igara koja je mogla biti dobra: Command & Conquer 3. - Igra bi bila super da je igriva, ali šanse da dobiješ konekciju s ostalim igračima i zaista startaš igru su nikakve. Da ne govorim o očajnim problemima sinkronizacije kada igra zna usporit jer netko ima spor PC. I najgori dio: za disconnect ne dobija se negativne bodove, pa tako 70% onih koji vide da će izgubit, samo se disconnectaju, igra zablokira....

Kada igra radi (25% slučajeva) onda je super, ali....

 

Bravo EA!


Entrepreneurs are simply those who understand that there is little difference between obstacle and opportunity and are able to turn both to their advantage.
PROTECTOR pon 24.3.2008 14:58

Hellgate London-smeće

NFS ProSreet- smeće

C&C3- smeće

Quake Wars- dosadno i neigrivo,smeće

Colin DIRT-katastrofa

Deus Ex 2- veliki sam obožavatelj prvog dijela i ovo je jedno od najvećih razočaranja.

Ima ih još ali se nemogu sjetiti sada....

Samo da mi SC2 ne zas*ru.

Atheistic to the point of fanaticism, there u have me in a nutshell so kill me again or take me as I am for I shall not change.