PC igre

BUG Online Game Server - BF:BC2

Danny_HR ned 7.3.2010 00:43

Ime servera: Bug Online Game Server Mixed CQ-Rush

IP adresa: 213.202.121.184:19567

Broj slotova: 32

Lokacija: Hrvatska

 

Prosječan ping je 13 ms. Server rotira modove, te rotira sve dostupne mape, naravno ovo je podložno promjeni ovisno o tome kako admini servera odluče.

 

Server streama na PbBans master banlistu tako da ste sigurni da će cheateri biti ulovljeni kad-tad.

 

Admin kontakt:

Danny_HR

xfire - dannyhr

Steam - danny_hr

*iako vas molim da ovo koristite samo ako je neophodno, više preferiram kontakt u ovoj temi ili na PP.

 

Eto toliko.

Bilo bi lijepo kada bi pridonijeli akivnosti servera i trudili se igrati na njemu kad god je moguće.

 

Vidimo se s druge strane nišana.

 

 

EDIT:

Jack Sparrow napisao je tutorijal kako dodati server u favorite. 

Pročitajte ga ovdje.

 

Hvala Jack.

Mato_Ivanovac ned 7.3.2010 09:38

A koja je to igra? mislim recite ime pa evo i mene!

 

 

P.S Zašto mi svi dajete TD? pa ljepo sam pitao ime igre jel odkud da ja znam ime igre kad je skraćenica od imena cijelog? nikad nisam zaigrao pa nisam znao ime dok mi niste rekli!

maxsisac_cro ned 7.3.2010 14:19
Danny_HR kaže...
DJECHACHIC kaže...

Nema nikog na serveru.

Uvijek treba malo pričekat, malo strpljivosti uvijek napuni server.

 

Nego, mi sad rokamo, pa dođite tko je raspoložen.

samo da mi dođe igra i dolazim na server, imam sa danny_hr-om neki dogovor oko koljaže, moram ispunit obećanje

DamageHigh ned 7.3.2010 15:11
Danny_HR kaže...

Kako sam i obećao, server je unajmljen.

Po dogovoru sa HR_The_Butcherom server je dobio ime Bug Online Game Server, podatke potražite ispod.

 

Ime servera: Bug Online Game Server

IP adresa: 85.236.101.22:19767

Broj slotova: 32

Lokacija: London

 

Prosječan ping meni i ostalima koji su testirali danas je između 50-75. Trenutno je server postavljen na Conquest mod i rotira sve dostupne mape, naravno ovo je podložno promjeni ovisno o tome kako admini servera odluče.

 

Eto toliko.

Bilo bi lijepo kada bi pridonijeli akivnosti servera i trudili se igrati na njemu kad god je moguće.

 

Vidimo se s druge strane nišana.

Hah koji ste vi luđaci (u pozitivnom smislu)...

Svaka čast, evo i od mene hvala iako ne igram =)...

Kolko ste platili najam?

 

Ispričavam se na Off Topicu..

DamageHigh ned 7.3.2010 16:52

35 funti se plača tvrtci koja se bavi najamom servera. Moraju se plačati jer ti ustvari unajmljuješ pravo računalo na kojem se to sve vrti. Njega treba održavati, a i ljudi se bave najamom servera tj. to im je posao, pa za to naravno traže i novac...
Danny ispravi me ako sam nešto krivo rekao..