PC igre

Battlefield: Bad Company 2

hellraiser1110 čet 23.4.2009 14:18

Da, ali igra izlazi na 3 platforme PC, XBOX360 i PS3, a ne kao starije Batlletfield igre koje su bile PC exclusive. Tako da ce konzole pokvarit tu dobru igru, ali dolazi i Batllefield 1943 koji ce isto doc na konzole, ali od njega ocekujem nesto vise ipak.

uljez pet 24.4.2009 16:14
hellraiser1110 kaže...

Da, ali igra izlazi na 3 platforme PC, XBOX360 i PS3, a ne kao starije Batlletfield igre koje su bile PC exclusive. Tako da ce konzole pokvarit tu dobru igru, ali dolazi i Batllefield 1943 koji ce isto doc na konzole, ali od njega ocekujem nesto vise ipak.

 BF 1943 mi se cini ko mini igra od BF BC2.
Mislim da ce BF BC 2 razvliti sve.
uljez sub 29.8.2009 11:35
Jack Sparrow kaže...

Gledaj te ovo, možeš srušiti skoro sve jbt. A neki dan sam gledao, rekli su iz ea-a da oni cjene mw2, ali da će bf:bad company 2 biti bolji.

Jedva cekam BF: BC 2 Smijeh

Nadam se da bude bolji od COD MW 2 (nemojte mi sad zbog ovog dati palac dolje)

 

minko sub 29.8.2009 12:29

bf:bc na x360 je bila preeeeeeeeeeedobra, zanimljivija od cod4 po meni. sve se moglo uništit, ooooogromni leveli, zanimljive klase i odlični upgradeovi, baš vrhunska igra. također jedva čekam nastavak!

Sylar sub 29.8.2009 14:10

Odlicna igra, pogledao sam neki demo ili kaj vec kada igra neki klinac.....brutala.

 

Najjaca izjava mi je developera: "svaka cast mw2 imamo samo respekt prema njima, ali bc2 ce biti puno bolji..."

 

Stavio bi link klipa, ali ne sjecam se gdje sam ga gledao, ne mogu ga naci ^^

Jack Sparrow sub 29.8.2009 14:45
Sylar kaže...

Odlicna igra, pogledao sam neki demo ili kaj vec kada igra neki klinac.....brutala.

 

Najjaca izjava mi je developera: "svaka cast mw2 imamo samo respekt prema njima, ali bc2 ce biti puno bolji..."

 

Stavio bi link klipa, ali ne sjecam se gdje sam ga gledao, ne mogu ga naci ^^

Evo na ovim videu kažu, to što je pod žutim.

Slap sri 2.9.2009 22:47

Ljudi moji prvo i osnovno, nije nitko rekao da ce BF:BC2 biti bolji od mw2, covo lipo kaze da ce redefinirati igranje u multiplayeru ne spominjuci pritom tko ce biti bolji (cisto da se tema ne pritvori u moj B==D je veci od tvogCool)

 

Drugo, iskreno se nadam da nece napraviti los posao oko plasiranja igre na vise platformi, iako nazalost u vecini slucajeva pate ili konzole ili PCMršti se

 

I trece definitivno se veselim mogucnosti razvaliti gradjevinu u koju se ukempa covo s optikom 12xSmijeh Ova opcija ce po mom misljenju biti legendarna. Zamislite samo takticke mogucnosti... uf, ugl jedva cekamCool

Pozdrav svima koji uzivaju na ratistima od davne 1942

Slap sri 2.9.2009 23:52

Jednostavan odgovor: da bi se prodalo sto vise konzola (Metal Gear Solid - PS, Halo - x-box)

FPS nikad nije bio toliko zastupljen kod konzola, zadnjih par godina je nesto krenulo, jer jednostavno sustav kontrola kod konzola nije toliko precizan koliko za PC (moje misljenje).

AlienWare1 čet 3.9.2009 10:05
Slap kaže...

Ljudi moji prvo i osnovno, nije nitko rekao da ce BF:BC2 biti bolji od mw2, covo lipo kaze da ce redefinirati igranje u multiplayeru ne spominjuci pritom tko ce biti bolji (cisto da se tema ne pritvori u moj B==D je veci od tvogCool)

 

Drugo, iskreno se nadam da nece napraviti los posao oko plasiranja igre na vise platformi, iako nazalost u vecini slucajeva pate ili konzole ili PCMršti se

 

I trece definitivno se veselim mogucnosti razvaliti gradjevinu u koju se ukempa covo s optikom 12xSmijeh Ova opcija ce po mom misljenju biti legendarna. Zamislite samo takticke mogucnosti... uf, ugl jedva cekamCool

Pozdrav svima koji uzivaju na ratistima od davne 1942

UUUU...ja sam u Multiplayeru tenkom uletio kamperu u kuću, a on se počeo na headset derat ko majmun da si ga za rep uhvatio.Cool..hahahha...igra je legendarna..vjerovatno će 2 biti još bolja zbog rafiniranijeg sustava uništavanja i boljih klasa...a dao bog da će biti i SP kao i u BC 1...a tek ako modove počnu raditi...ta igra ima ogroman potencijal...

Slap kaže...

Jednostavan odgovor: da bi se prodalo sto vise konzola (Metal Gear Solid - PS, Halo - x-box)

FPS nikad nije bio toliko zastupljen kod konzola, zadnjih par godina je nesto krenulo, jer jednostavno sustav kontrola kod konzola nije toliko precizan koliko za PC (moje misljenje).

Možda sustav kontrola nije toliko precizan kad se radi of FPS-ovima, ali vježba čini čuda. Namigiva..a uostalom, imaš specijalizirane miševe za PS3....

dejo6 čet 3.9.2009 10:49
AlienWare1 kaže...

Možda sustav kontrola nije toliko precizan kad se radi of FPS-ovima, ali vježba čini čuda. Namigiva..a uostalom, imaš specijalizirane miševe za PS3....

PS3 podržava USB tipkovnice i miševe tako da kontrole nisu nikakav problem. A i sa kontrolerom se može normalno igrati, samo treba malo privikavanja.