red_bull sub 4.12.2021 19:03
MRSKI kaže...
red_bull kaže...
ElektričnaOvca kaže...

Btw, da nema "vajnera", dobili bi kitu, a ne patcheve.

 iz moje perspektive smo zbog "konstruktivne kritike" dobili bućkuriš..

Ako battlefield mora umrijeti nek umre. Ne igra mi se pola COD pola BF.

 

 Nisu oni slušali konstruktivnu kritiku nego par korporativnih parazita menadžera sa digitronom u ruci koji nikad nisu ni upalili vjerojatno neku igru a kamoli BF.

Recimo da je BF bio dobro pečena janjetina...ne voli je svatko ali imao si konkretno jelo, ne ispadne svaki put isto ali kad poručiš znaš šta ćeš otprilike dobiti. E sad su se pohlepne mozgonje sjetile zašto ne bi uz janjetinu koju ne voli baš svatko ubacili i malo ćevapa, koji odrezak, čvarke, sarmu i još svega pomalo. Ali nisu stali tu. Gle djeca najviše vole slatko pa zašto ne bi tu dodali malo sladoleda, palaćinke i koji kolač. U današnje vrijeme zdrave prehrane, LGBT i SJW ravnopravnosti da stavimo malo humusa, soje, salatice, čija sjemenki i začiniti kurkumom. I na kraju sve to utrpaš i pomiješaš u jedan veliki lonac (128 igrača) i kažeš hajde jedite, ovdje imaš za svakoga ponešto. Vjerujem da bi se i ovo nekom svidjelo i rekao bi super ja kad nekoliko puta probaš i nije tako loše ali ja hoću dobru staru janjetinu iz Gruda

 u potpunosti se slažem. Zato i velim. bolje da krepa da ga zakopamo zauvijek  nego da moramo jest odojak sa maslinovim uljem

Iskreno i ja sam razočaran. Ali ima nekih dobrih strana nije baš ono totalna katastrofa. Daj mi svako malo novu (staru) mapu u portalu da ne moram više nikad igrat warzone i skromni stari seljo je sretan..

Ovo "iz Gruda" prcaš Hrku ili kaj?

bertRo92 sub 4.12.2021 21:45

i5 10400f rx570 8gb 16 gb ram...mogu li ga igrat uz neki pristojan (igriv) fps? Ima li neko takvu ili sličnih specifikacija  konfu? Da ga ne kupim bezveze  a nebide igriv...pitao sam nedugo isto,prije nego sam kupi komp,a sad pitam opet,da čujem više vaših mišljenja...ima koga da se uvjerio?? I jeai li išta popravili od bete?? Pitanja ko u priči :)

LordSnow sub 4.12.2021 22:10

Meni jedino u igri nedostaju klase i nacije kao i ranije sto je to bilo. Ovako kad pucam na lika koji izgleda kao ja mi je bezveze. I scoreboard naravno, al to ce vjerovatno vratiti patchom, ovo sranje sa herojima ne vjerujem da ce dirati 😥

Super64 sub 4.12.2021 23:58
hrci24 kaže...

  

Zašto nisu samo napravili remaster BF3/4 nego ovog Frankensteina!! 

 Pa napravili su Portal za BF fanboy ekipu, ali to je već mrtvo. Remasteri nikad nisu bili u modi pa neće ni sad.

Switch ned 5.12.2021 08:28
Jack Sparrow kaže...

Počeo gledati ovaj video od levelcapa, onda nakon 6 munuta skužio da je video dug 40 faking minuta. Tada sam odustao i shvatio da mi ne treba Charlie govoriti šta u igri ne valjda, pa imam ju i igram. Znam sam prosuditi.

 Pa ti bi baš i trebao pogledati jer po komentarima tu očito ne znaš. A i još pokoji "forumaš"...

goodie ned 5.12.2021 09:48

Čitam temu, nemam igru, a mislio sam da se zahebavate kada je netko spomenuo skin djeda mraza, a ovi ga stvarno stavili u igru.......o mila majko kuda ide ovaj svijet igara.

Kako je krenulo još će biti skin na Maju Šuput.

pirat ned 5.12.2021 11:41
goodie kaže...

Čitam temu, nemam igru, a mislio sam da se zahebavate kada je netko spomenuo skin djeda mraza, a ovi ga stvarno stavili u igru.......o mila majko kuda ide ovaj svijet igara.

Kako je krenulo još će biti skin na Maju Šuput.

 Sreća pa je bio u igri samo 10 minuta.

Friday ned 5.12.2021 12:12
pirat kaže...
goodie kaže...

Čitam temu, nemam igru, a mislio sam da se zahebavate kada je netko spomenuo skin djeda mraza, a ovi ga stvarno stavili u igru.......o mila majko kuda ide ovaj svijet igara.

Kako je krenulo još će biti skin na Maju Šuput.

 Sreća pa je bio u igri samo 10 minuta.

 

Izbacili su ga kad su vidjeli koliko su ljudi bijesni. A onda ko fol "nije trebao jos biti objavljen". Da, za Uskrs ste ga mislili objaviti...

fila2208 ned 5.12.2021 13:07
forumaš kaže...

U bojama fortnitea, ha ha epic 

 

Jer tako fila 22.08. 

Pa da, ciljana publika ima novu igru i uživa u njoj, zar nije tako? I sad puca BOLLETE u igri, a nije kao CAYBERPUNK da je broken i da nema skinova dobrih.

 

Zamisli nepismenosti, jer tako? Ali to je ok, jer u vašem razredu još nisu došli do te razlike, jer i jel, ako i jeste, niste slušali kad je učiteljica pričala, pričali ste kako je bf2042 super i kako neki fila2208 kaže na forumu da nije. Jer tako da je tako?

 

i ti ideš meni neke kontre bacati, osnove nemaš. Da, fila mi je nadimak i rođendan mi je 22.08, mogu ti poslat u inbox i ostale podatke pa me nađi i dođi da ti objasnim razliku između jer i jel.

 

Ili je jer tako, u jebemu pravopis i školovanje, sad nisam ni ja više siguran, jer tako ili jel tako, ne znam što više paše?

 

Friday kaže...
pirat kaže...
goodie kaže...

Čitam temu, nemam igru, a mislio sam da se zahebavate kada je netko spomenuo skin djeda mraza, a ovi ga stvarno stavili u igru.......o mila majko kuda ide ovaj svijet igara.

Kako je krenulo još će biti skin na Maju Šuput.

 Sreća pa je bio u igri samo 10 minuta.

 

Izbacili su ga kad su vidjeli koliko su ljudi bijesni. A onda ko fol "nije trebao jos biti objavljen". Da, za Uskrs ste ga mislili objaviti...

 Šta ti znaš za čiji božić su ga mislii stavit špelac?

 

forumaš kaže...
Za 128 igrača se trebalo pripremiti na vrijeme kao i za sve u životu

 A jasno, 3-4 studija i 3 godine, ali nisu imali vremena. Soon, tm.

 

jer tako?

 

Jack Sparrow kaže...
Vidim neki pišu da će probati 64 igrača jer 128 je problematično(netcode, framerate, game flow itd. ). Hah kao da nismo znali

Navodno će stavit oko blagdana, valjda naših, 64p mape, da probaju vratit baku, mrskog, damu i ostale u igru.

Jer tako nešto bilo se pričalo?

Jack Sparrow ned 5.12.2021 14:36
fila2208 kaže...
Jack Sparrow kaže...
Vidim neki pišu da će probati 64 igrača jer 128 je problematično(netcode, framerate, game flow itd. ). Hah kao da nismo znali

Navodno će stavit oko blagdana, valjda naših, 64p mape, da probaju vratit baku, mrskog, damu i ostale u igru.

Jer tako nešto bilo se pričalo?

 A gle ja sam odavno govorio da ne želim 128 igrača jer sa odmah očekivao sve ovo što je problem oko tog broja. Znači opčenito kaos na mapama, gdje te pocaju sa svih strana, gdje teško da jedan squad može donjeti prevagu. Problem su još ogromne mape(za neke), puno vozila, a pate i performanse i netcode. Dakle žrtvovali su to sve da dobiju više igrača, a 64p je samo po sebi bilo dovoljno i zabavno. A i radilo već 20 godina od kad postoji franšiza.

 

Želio bi baš probati 64 igrača, jer ovaj Rush što smo igrali mi se svidio. Jedan squad napravi prevagu, nema kaosa i spamanja svega. Nešto najbliže BC2/BF3 što sam vidio u igri.

dad0r ned 5.12.2021 14:55
Jack Sparrow kaže...
fila2208 kaže...
Jack Sparrow kaže...
Vidim neki pišu da će probati 64 igrača jer 128 je problematično(netcode, framerate, game flow itd. ). Hah kao da nismo znali

Navodno će stavit oko blagdana, valjda naših, 64p mape, da probaju vratit baku, mrskog, damu i ostale u igru.

Jer tako nešto bilo se pričalo?

 A gle ja sam odavno govorio da ne želim 128 igrača jer sa odmah očekivao sve ovo što je problem oko tog broja. Znači opčenito kaos na mapama, gdje te pocaju sa svih strana, gdje teško da jedan squad može donjeti prevagu. Problem su još ogromne mape(za neke), puno vozila, a pate i performanse i netcode. Dakle žrtvovali su to sve da dobiju više igrača, a 64p je samo po sebi bilo dovoljno i zabavno. A i radilo već 20 godina od kad postoji franšiza.

 

Želio bi baš probati 64 igrača, jer ovaj Rush što smo igrali mi se svidio. Jedan squad napravi prevagu, nema kaosa i spamanja svega. Nešto najbliže BC2/BF3 što sam vidio u igri.

 

Mape su užasne sve do jedne, kaos je na 2-3 pointa sa 100+ ljudi, a 90% mape je prazno i beživotno tj. sterilno. U svakom BF su mi mape bile oke uvijek bar jedna koja mi se gadila ali tu su sve mape dno dna.

 

128 playera kako je tu implentirano na ovim groznim mapa je živi užas, zanimljivo bude sa 64 probati ali to nece biti dobar pokazatelj jer su mape najgore ikad da bar promjene smjer za ubuduce i prebace se natrag na 64 ali znamo da se to nece desiti.

 

I super mi je ovo da svi mogu sve imati, baš je fun kad od 128 playera njih 100 koristi pokemon kuglice ili ti senzore jebeni potez od DICE-a.

 

I Hazard Zone je odlican bas mi je drago da su investirali resurse i vrijeme u ovaj isprdak od BR-a koji nitko ne igra.

BeLLicus ned 5.12.2021 15:12
dad0r kaže...
Jack Sparrow kaže...
fila2208 kaže...
Jack Sparrow kaže...
Vidim neki pišu da će probati 64 igrača jer 128 je problematično(netcode, framerate, game flow itd. ). Hah kao da nismo znali

Navodno će stavit oko blagdana, valjda naših, 64p mape, da probaju vratit baku, mrskog, damu i ostale u igru.

Jer tako nešto bilo se pričalo?

 A gle ja sam odavno govorio da ne želim 128 igrača jer sa odmah očekivao sve ovo što je problem oko tog broja. Znači opčenito kaos na mapama, gdje te pocaju sa svih strana, gdje teško da jedan squad može donjeti prevagu. Problem su još ogromne mape(za neke), puno vozila, a pate i performanse i netcode. Dakle žrtvovali su to sve da dobiju više igrača, a 64p je samo po sebi bilo dovoljno i zabavno. A i radilo već 20 godina od kad postoji franšiza.

 

Želio bi baš probati 64 igrača, jer ovaj Rush što smo igrali mi se svidio. Jedan squad napravi prevagu, nema kaosa i spamanja svega. Nešto najbliže BC2/BF3 što sam vidio u igri.

 

Mape su užasne sve do jedne, kaos je na 2-3 pointa sa 100+ ljudi, a 90% mape je prazno i beživotno tj. sterilno. U svakom BF su mi mape bile oke uvijek bar jedna koja mi se gadila ali tu su sve mape dno dna.

 

128 playera kako je tu implentirano na ovim groznim mapa je živi užas, zanimljivo bude sa 64 probati ali to nece biti dobar pokazatelj jer su mape najgore ikad da bar promjene smjer za ubuduce i prebace se natrag na 64 ali znamo da se to nece desiti.

 

I super mi je ovo da svi mogu sve imati, baš je fun kad od 128 playera njih 100 koristi pokemon kuglice ili ti senzore jebeni potez od DICE-a.

 

I Hazard Zone je odlican bas mi je drago da su investirali resurse i vrijeme u ovaj isprdak od BR-a koji nitko ne igra.

 Hazard zone nije BR niti blizu tome. U svakom slucaju je smece od moda kojeg nitko ne igra.