Friday ned 28.11.2021 09:40
Super64 kaže...

 To ti je tako kad kreteni (EA/Dice) slušaju kretene (Redd, Twit, LvLCap gejming...). Najjače je kreštanje da je BR mrtav, to sam ovdje čitao unazad godinu-dvije. Samo baciš oko na ljestvicu trenutnog stanja igrača. Ne jedna, dvije BR igre u top deset. Gdje je BF2042, izašao prije dva tjedna??? Alo gdje se skriva? Nit ga je Portal spasio, nit ga išta više može spasiti.

 

I znaci rjesenje je da u svaku novu igru ide BR bez obzira na sve? Nema ni nove Forze Horizon na tom popisu. Jesu i tamo trebali to staviti?

Pa dajte nemojte drobiti gluposti. Trebali su igru napraviti kako spada pa bi je igralo vise ljudi.

 

Uostalom, moze se retorika i okrenuti - zasto bi implementirali BR u igru kad su samo dvije od prvih 10 igrana na stemu BR? Nema smisla, ne?

 

Bas upravo zbog inzistiranja na tako plitkom pristupu (ona cringy sranja prije i poslije partije) igra i je u takvom kurcu. Nije se uopce islo napraviti postenu pucacinu nego nesto da zadovolji "ej vidi sto imam kul zlatni kalas" ekipu.

red_bull ned 28.11.2021 10:47
Friday kaže...
Super64 kaže...

 To ti je tako kad kreteni (EA/Dice) slušaju kretene (Redd, Twit, LvLCap gejming...). Najjače je kreštanje da je BR mrtav, to sam ovdje čitao unazad godinu-dvije. Samo baciš oko na ljestvicu trenutnog stanja igrača. Ne jedna, dvije BR igre u top deset. Gdje je BF2042, izašao prije dva tjedna??? Alo gdje se skriva? Nit ga je Portal spasio, nit ga išta više može spasiti.

 

I znaci rjesenje je da u svaku novu igru ide BR bez obzira na sve? Nema ni nove Forze Horizon na tom popisu. Jesu i tamo trebali to staviti?

Pa dajte nemojte drobiti gluposti. Trebali su igru napraviti kako spada pa bi je igralo vise ljudi.

 

Uostalom, moze se retorika i okrenuti - zasto bi implementirali BR u igru kad su samo dvije od prvih 10 igrana na stemu BR? Nema smisla, ne?

 

Bas upravo zbog inzistiranja na tako plitkom pristupu (ona cringy sranja prije i poslije partije) igra i je u takvom kurcu. Nije se uopce islo napraviti postenu pucacinu nego nesto da zadovolji "ej vidi sto imam kul zlatni kalas" ekipu.

 Nije BR trebo bit fokus igre već jedan od modova....BR u bf svijetu sa free-to-play konceptom je mogao držati ovu igru u fokusu zanimaja igrača bar godinu dana.. Ako su 2 od 10 to je jeben postotak s obzirom na milijun žanrova ne?

Kaj te muče medalje? pa one ne predstavljaju zadiranje u koncept igre.. Ima ih još od bc2.. Rozi skinovi su se mogli stavljat još od half life 2 tdma(modeli oružja). Problem nisu djeca, već studio koji želi ugoditi svima. Svima se nemože ugoditi. točka.

Igra je takva kakva je upravo zbog vajnaja starkelja u kombinaciji sa pokušajem udovoljavanja klincima...

BF ovakav nemože opsat. ili idemo prema CODu ili prema Tarkovu. Sredina je sranje i bučkuriš.. Meni je jedino portal dobar.. Base igra sa ekipom onak prolazno. Ali ništ više od toga.. Šteta.

CyberDemonVZ ned 28.11.2021 11:15

https://comicbook.com/gaming/news/battlefield-2042-xbox-ps5-ps4-pc-release-cut-feature/

 

Tko bi reko :D Za vrijeme razvoja su shvatili da imaju preambiciozne ciljeve i izbacili hrpu featura :D Vjerojatno levolution, druge vremenske nepogode..  Vjerojatno se dobar dio razvija posvetio tome i taj dio igre završio u smeću.

 

Btw, Tom Henderson saznao da se već radi na novom Battlefieldu. Toliko o tome da je BF 2042 podbacio i upropastio serijal.

Jack Sparrow ned 28.11.2021 12:00
CyberDemonVZ kaže...

https://comicbook.com/gaming/news/battlefield-2042-xbox-ps5-ps4-pc-release-cut-feature/

 

Tko bi reko :D Za vrijeme razvoja su shvatili da imaju preambiciozne ciljeve i izbacili hrpu featura :D Vjerojatno levolution, druge vremenske nepogode..  Vjerojatno se dobar dio razvija posvetio tome i taj dio igre završio u smeću.

 

Btw, Tom Henderson saznao da se već radi na novom Battlefieldu. Toliko o tome da je BF 2042 podbacio i upropastio serijal.

 na ovoj igri se vidi da mjenjani smjer igre više puta, zato i izgleda kao mix svega

Krunoo7 ned 28.11.2021 12:11
Friday kaže...

I znaci rjesenje je da u svaku novu igru ide BR bez obzira na sve? Nema ni nove Forze Horizon na tom popisu. Jesu i tamo trebali to staviti?

 Forza Horizon ima BR mod.

 

 

Inače, da se nadovežem s onim prijašnjim postom, te igre u top 10 jedino zajedničko imaju da ili su jeftine/besplatne ili ih možeš pokrenut na tosteru, BF2042 nije ni blizu ijedno od to dvoje

Super64 ned 28.11.2021 12:52
Friday kaže... 

I znaci rjesenje je da u svaku novu igru ide BR bez obzira na sve? Nema ni nove Forze Horizon na tom popisu. Jesu i tamo trebali to staviti?

Pa dajte nemojte drobiti gluposti. Trebali su igru napraviti kako spada pa bi je igralo vise ljudi.

 

Uostalom, moze se retorika i okrenuti - zasto bi implementirali BR u igru kad su samo dvije od prvih 10 igrana na stemu BR? Nema smisla, ne?

 

Bas upravo zbog inzistiranja na tako plitkom pristupu (ona cringy sranja prije i poslije partije) igra i je u takvom kurcu. Nije se uopce islo napraviti postenu pucacinu nego nesto da zadovolji "ej vidi sto imam kul zlatni kalas" ekipu.

 Valjda će ti dodati zlatni kalaš. Moguće i prije nego porave igru. Hazard Zone si htio ko i gro "punoljetne" wanna be military HC ekipe. "Ma kaaaaaajj, daj Tarkov p's mater." Ne znam šta je Forza Horizon al možda bi i oni profitirali s Tarkov modom. 

Friday ned 28.11.2021 13:11

Ljudi ja nemam nista protiv toga da se BR pojavi u igri uslijed normalne evolucije igre i sadrzaja iste. Ali fokusirati se na nesto sto nije core dio igre, da bi se na kraju napravio ovakav frankenstajn koji nije za kurac ni jednima ni drugima, ocito nije bila pametna ideja...

O tome se radi. Oni ocito nemaju ili znanja ili resursa da naprave sve odjednom i onda su napravili od svega po malo sto je najgore moguce jer realno nitko nije posve sretan sa igrom. Nit fortnite ekipa nit mi stara mrgudala. Dobro, osim Kukyja...

Jack Sparrow ned 28.11.2021 13:20
Friday kaže...

Ljudi ja nemam nista protiv toga da se BR pojavi u igri uslijed normalne evolucije igre i sadrzaja iste. Ali fokusirati se na nesto sto nije core dio igre, da bi se na kraju napravio ovakav frankenstajn koji nije za kurac ni jednima ni drugima, ocito nije bila pametna ideja...

O tome se radi. Oni ocito nemaju ili znanja ili resursa da naprave sve odjednom i onda su napravili od svega po malo sto je najgore moguce jer realno nitko nije posve sretan sa igrom. Nit fortnite ekipa nit mi stara mrgudala. Dobro, osim Kukyja...

 Nisam ni je presretan igrom, ima mnogo problema i feeling da je bez dosta featurea, ali opet je zabavna. Zamisli tek da je igra izašla u boljem stanju.

 

Nego reci ti zašto si preskočio onaj krivi navod da Forza Horizon nema BR, a ima?!!!!!

 

Super64 ned 28.11.2021 13:41

LOLčić, "igra je zabavna". Nisam znao do ovog naslova da u fps igri može postojati nešto što se zove weapon bloom. Koji je to razlog da takvo što staviš u pucačinu? Da stvar bude zanimljivija, beta taj feature nije imala. Zabavno. Pfffffff.

Jack Sparrow ned 28.11.2021 13:49
Super64 kaže...

LOLčić, "igra je zabavna". Nisam znao do ovog naslova da u fps igri može postojati nešto što se zove weapon bloom. Koji je to razlog da takvo što staviš u pucačinu? Da stvar bude zanimljivija, beta taj feature nije imala. Zabavno. Pfffffff.

 Bloom, random bullet diviation, spread. Sve isto samo drugi nazivi. Bloom je postao aktualan naziv po fotnite dječici koji nisu znali da se u biti to zove spread.

Ima ga CS već 20 godina,i to u onoj mjeri kojoj je imao BF1. Pa gle čuda, najpopularniji i najkompetitivniji shooter svih tih 20 godina. Al neka, jer svak puška i u pravom životu je precizna 100%, ne odstupa ni malo od toga gdje ciljaš. Kad malo razmilim, zašto uopće i radili više klasi oružija u pravom životu kad se pogađaju gdje ciljaš. Baš su debili što su smišljali snipere. /s

Nuclear_Phoenix ned 28.11.2021 14:08

Ne pravi se blesav, postoji ogromna razlika između random bullet spread u ovom isprdku od igre i recimo recoila ili kako god hoćeš to zvati iz stariji BFova ili recimo Warzonea.

 

Prvo je čisti rng da i najveći panjevi prežive dulje od 60 sekundi i da imaju svoj "safe space" u kojem im osjećaji neće biti povrijeđeni a drugo je samo još jedna od mehanika u igri koje moraš naučiti kako bi bio dobar.

 

Doslovce je nemoguće biti dobar u ciljanju sa puškom čiji je spread vezan na rng.

forumaš ned 28.11.2021 14:16
Super64 kaže...

LOLčić, "igra je zabavna". Nisam znao do ovog naslova da u fps igri može postojati nešto što se zove weapon bloom. Koji je to razlog da takvo što staviš u pucačinu? Da stvar bude zanimljivija, beta taj feature nije imala. Zabavno. Pfffffff.

 U stavrnosti svaka puška pištolj nosi u neku stranu, kad saznaš kamo nosi ne nišaniš više u centar mete nego korigiraš i nišaniš niže/više ili lijevo/desno kako bi pogodio centar mete. Ak nišan podržava pokušaš to anulirati kalibriranjem.

Kaj se rafalnog pucanja tiče obićno se naziva rasipanjem municije i koristi se samo u filmovima, u stvarnosti puca se pojedinačno ili uz kratke rafale od dva /tri metka. Jedino su laserska oružja precizna kako bi si to netko mogao zamisliti da bi trebalo raditi.

 

U ovoj igri mi se sviđa upravo boolet drop, gdje barem prividno imaš neku poveznicu sa stvarnošču. Također daleko si precizniji kad zalegneš---u stvarnosti moraš zadržati disanje ako nešto želiš pogoditi na više od 100 metara. Svatko tko je gulio vojsku zna te osnove.

Jack Sparrow ned 28.11.2021 14:17
Nuclear_Phoenix kaže...

Ne pravi se blesav, postoji ogromna razlika između random bullet spread u ovom isprdku od igre i recimo recoila ili kako god hoćeš to zvati iz stariji BFova ili recimo Warzonea.

 

Prvo je čisti rng da i najveći panjevi prežive dulje od 60 sekundi i da imaju svoj "safe space" u kojem im osjećaji neće biti povrijeđeni a drugo je samo još jedna od mehanika u igri koje moraš naučiti kako bi bio dobar.

 

Doslovce je nemoguće biti dobar u ciljanju sa puškom čiji je spread vezan na rng.

 poanta spreada je da je random do neke mjere, ne puca van nekog zadanog broja u igri. Time se dobiva isto što i u dosta drugih igri, a to je da recimo sa SMGem ne možeš ubiti snipera jer nije precizan.

Recoil je sasvim nešto drugo. Spread je kolko je puška precizna, i time se u stvari može kontrirati da se držiš nekog zadanog rangea za odreženi oružje. 

MasterG ned 28.11.2021 14:24

mislim da malo previše kenjate ipak...jump the train.

dal ima stvari koje se moraju još popraviti da, ali da li je bolje nakon prvog patcha isto tako DA.

 

Recoil je prejak i dalje po meni...ali eto to sam ja.

Treba smanjiti vrijeme "vraćanja" na ciljano za oružjima kao što su SVK i DM7, jer pukneš metak i treba sekunda i pol mirnoće da metak opet ode tamo gdje si ciljao, to je ipak malo previše.

Treba smanjiti health vozilima, tj treba ih općenito nerfati...na ovako velikim mapama su jednostavno OP.

Treba smanjiti vrijeme reloada RPG-a i misslea...jer ovo trajanje od 4sek je presmješno, tri puta te lik već ubije.

Hit reg je bolji čini mi se (ili sam ja bolji u igranju)...ali ovisno o serveru. zadnje dvije igre sam bio na kritično lošem serveru i hit reg je bio nevjeorjatno loš.

 

Sve u svemu, ja bih rekao da je igra definitivno igriva i da je zabavna što ju više igraš.

Smeta me što ne možeš odabrat određenu mapu za igranje osim ako ne odeš na server browser, što je debilno.

Jer recimo shvatio sam po igri da mi pašu tri mape...ostale me ne zanimaju previše.

 

Joinanje na prijatelja radi, tako da ne znam o čemu tu trabunjate...

Do sada sam najbolji score imao nekih 25 killova...što je smješno naprema BF4 rezultatu od 80 killova...al jbga, druga je to igra sad.

Zato bi volio imati je*** scoreboard da vidim gdje stojim.

 

...samo plakanje plakanje plakanje...nemoj igrat, idi dalje i riješeno.

Sickness ned 28.11.2021 14:38

Pokrenem danas igru prvi puta nakon patcha, reko ajd da vidim jel šta bolje. Krenem igrat onaj All Out Warfare, pozovem si prvi puta neko vozilo (imo sam za birat samo Hovercrafta), a kad ono propadne mi u zemlju i nema ga uopće...Momentalni quit. Nakon toga odigro sam 2 mape onog Gun Gamea (Gun Mastera, kako se već zove), 48 igrača, igra se do 65. oružja. Spawnovi su blago rečeno kriminalni, po 4-5 nas se spawna jedan iza/pored drugog, u full auto modu većina pušaka je neupotrebljiva...Samo ću reči da od early accessa i je ostalo još 2 sata igranja. Tolko o igri i "zabavi" koju pruža

UltrasVinkovci ned 28.11.2021 14:55
MasterG kaže...

mislim da malo previše kenjate ipak...jump the train.

dal ima stvari koje se moraju još popraviti da, ali da li je bolje nakon prvog patcha isto tako DA.

 

Recoil je prejak i dalje po meni...ali eto to sam ja.

Treba smanjiti vrijeme "vraćanja" na ciljano za oružjima kao što su SVK i DM7, jer pukneš metak i treba sekunda i pol mirnoće da metak opet ode tamo gdje si ciljao, to je ipak malo previše.

Treba smanjiti health vozilima, tj treba ih općenito nerfati...na ovako velikim mapama su jednostavno OP.

Treba smanjiti vrijeme reloada RPG-a i misslea...jer ovo trajanje od 4sek je presmješno, tri puta te lik već ubije.

Hit reg je bolji čini mi se (ili sam ja bolji u igranju)...ali ovisno o serveru. zadnje dvije igre sam bio na kritično lošem serveru i hit reg je bio nevjeorjatno loš.

 

Sve u svemu, ja bih rekao da je igra definitivno igriva i da je zabavna što ju više igraš.

Smeta me što ne možeš odabrat određenu mapu za igranje osim ako ne odeš na server browser, što je debilno.

Jer recimo shvatio sam po igri da mi pašu tri mape...ostale me ne zanimaju previše.

 

Joinanje na prijatelja radi, tako da ne znam o čemu tu trabunjate...

Do sada sam najbolji score imao nekih 25 killova...što je smješno naprema BF4 rezultatu od 80 killova...al jbga, druga je to igra sad.

Zato bi volio imati je*** scoreboard da vidim gdje stojim.

 

...samo plakanje plakanje plakanje...nemoj igrat, idi dalje i riješeno.

 To sam i ja primjetio. Dosta njih pokrene, pa odustane kada vide da nesto neradi kako bi trebalo mozda. Bokte prije 15-tak godina bio si sretan kad pokrenes igru, danas ljudi ocekuju previse. Nemozes ti ovakvu igru napraviti bez greske i izbaciti van. Vani postoje xy konfiguracije, nemogu oni svaku testirati, ja imam ovaj bug, kolega onaj itd. 

Sto se tice kilova isto tako, druga je ovo igra, daleko najbrzi BF i sa najvise zbivanja na mapi. 

Igra je zbagana dosta i tako je to sad, najjaci ce opstati... takav je hranidbeni lanac xD

Friday ned 28.11.2021 15:01
Jack Sparrow kaže...
 

Nego reci ti zašto si preskočio onaj krivi navod da Forza Horizon nema BR, a ima?!!!!!

 

 

Zato sto je to ocito postalo nesto kao LGBT... Nesto sto nece stati dok sve i jedna kuca na svijetu ne bude imala objesen barjak duginih boja

Q-Tip ned 28.11.2021 15:18
UltrasVinkovci kaže...

 To sam i ja primjetio. Dosta njih pokrene, pa odustane kada vide da nesto neradi kako bi trebalo mozda. Bokte prije 15-tak godina bio si sretan kad pokrenes igru, danas ljudi ocekuju previse. Nemozes ti ovakvu igru napraviti bez greske i izbaciti van. Vani postoje xy konfiguracije, nemogu oni svaku testirati, ja imam ovaj bug, kolega onaj itd. 

Sto se tice kilova isto tako, druga je ovo igra, daleko najbrzi BF i sa najvise zbivanja na mapi. 

Igra je zbagana dosta i tako je to sad, najjaci ce opstati... takav je hranidbeni lanac xD

 

Danas ljudi očekuju previše? Baš suprotno, ljudi danas previše opraštaju, a tu uključujem i sebe naivca koji sam im opet dao novac. Tebi je previše da netko za 100 eura očekuje da igra barem približno radi "as advertised"? 

 

Daleko najbrži BF? Ne može ni cipele polizati Battlefieldu V, koji je imao odlično ispolirano, brzo i fluidno kretanje sa seamless prebacivanjem iz trka u hod, u čučanj, trk u čučnju, preskakanje prepreka, prone, crawl, sve je radilo bez greške. I onda je netko odlučio "ajde nećemo koristiti ovo što smo dobro napravili, ajmo sad opet napraviti da je kretanje smeće".

 

U usporedbi s brzinom BFV, BF2042 je poluproizvod, nimalo fluidno, bugirano smeće u kojem se više ne možeš sagnuti i trčati, jer evolucija je od drugog svjetskog rata promijenila čovjeka, pa sada u 21. stoljeću zna trčati samo uspravno.

 

Nemoj dalje, molim te. Najbrži BF my hairy fat ass.

 

Najviše zbivanja na mapi? 80 posto praznog prostora na mapama se ne bi složilo s tobom. Možda te zbunjuje to što te svaki put respawna usred gangbanga s protivničkim tenkom i pet šest protivnika.  

 

 

 

MasterG ned 28.11.2021 15:50
Q-Tip kaže...
UltrasVinkovci kaže...

 To sam i ja primjetio. Dosta njih pokrene, pa odustane kada vide da nesto neradi kako bi trebalo mozda. Bokte prije 15-tak godina bio si sretan kad pokrenes igru, danas ljudi ocekuju previse. Nemozes ti ovakvu igru napraviti bez greske i izbaciti van. Vani postoje xy konfiguracije, nemogu oni svaku testirati, ja imam ovaj bug, kolega onaj itd. 

Sto se tice kilova isto tako, druga je ovo igra, daleko najbrzi BF i sa najvise zbivanja na mapi. 

Igra je zbagana dosta i tako je to sad, najjaci ce opstati... takav je hranidbeni lanac xD

 

Danas ljudi očekuju previše? Baš suprotno, ljudi danas previše opraštaju, a tu uključujem i sebe naivca koji sam im opet dao novac. Tebi je previše da netko za 100 eura očekuje da igra barem približno radi "as advertised"? 

 

Daleko najbrži BF? Ne može ni cipele polizati Battlefieldu V, koji je imao odlično ispolirano, brzo i fluidno kretanje sa seamless prebacivanjem iz trka u hod, u čučanj, trk u čučnju, preskakanje prepreka, prone, crawl, sve je radilo bez greške. I onda je netko odlučio "ajde nećemo koristiti ovo što smo dobro napravili, ajmo sad opet napraviti da je kretanje smeće".

 

U usporedbi s brzinom BFV, BF2042 je poluproizvod, nimalo fluidno, bugirano smeće u kojem se više ne možeš sagnuti i trčati, jer evolucija je od drugog svjetskog rata promijenila čovjeka, pa sada u 21. stoljeću zna trčati samo uspravno.

 

Nemoj dalje, molim te. Najbrži BF my hairy fat ass.

 

Najviše zbivanja na mapi? 80 posto praznog prostora na mapama se ne bi složilo s tobom. Možda te zbunjuje to što te svaki put respawna usred gangbanga s protivničkim tenkom i pet šest protivnika.  

 

 

 

 nisam igrao V (iako ga posjedujem)...ali ajd mi objasni pliz na što misliš "sagnuti se i trčati"

emerik ned 28.11.2021 15:52
MasterG kaže...
Q-Tip kaže...
UltrasVinkovci kaže...

 To sam i ja primjetio. Dosta njih pokrene, pa odustane kada vide da nesto neradi kako bi trebalo mozda. Bokte prije 15-tak godina bio si sretan kad pokrenes igru, danas ljudi ocekuju previse. Nemozes ti ovakvu igru napraviti bez greske i izbaciti van. Vani postoje xy konfiguracije, nemogu oni svaku testirati, ja imam ovaj bug, kolega onaj itd. 

Sto se tice kilova isto tako, druga je ovo igra, daleko najbrzi BF i sa najvise zbivanja na mapi. 

Igra je zbagana dosta i tako je to sad, najjaci ce opstati... takav je hranidbeni lanac xD

 

Danas ljudi očekuju previše? Baš suprotno, ljudi danas previše opraštaju, a tu uključujem i sebe naivca koji sam im opet dao novac. Tebi je previše da netko za 100 eura očekuje da igra barem približno radi "as advertised"? 

 

Daleko najbrži BF? Ne može ni cipele polizati Battlefieldu V, koji je imao odlično ispolirano, brzo i fluidno kretanje sa seamless prebacivanjem iz trka u hod, u čučanj, trk u čučnju, preskakanje prepreka, prone, crawl, sve je radilo bez greške. I onda je netko odlučio "ajde nećemo koristiti ovo što smo dobro napravili, ajmo sad opet napraviti da je kretanje smeće".

 

U usporedbi s brzinom BFV, BF2042 je poluproizvod, nimalo fluidno, bugirano smeće u kojem se više ne možeš sagnuti i trčati, jer evolucija je od drugog svjetskog rata promijenila čovjeka, pa sada u 21. stoljeću zna trčati samo uspravno.

 

Nemoj dalje, molim te. Najbrži BF my hairy fat ass.

 

Najviše zbivanja na mapi? 80 posto praznog prostora na mapama se ne bi složilo s tobom. Možda te zbunjuje to što te svaki put respawna usred gangbanga s protivničkim tenkom i pet šest protivnika.  

 

 

 

 nisam igrao V (iako ga posjedujem)...ali ajd mi objasni pliz na što misliš "sagnuti se i trčati"

 U BFV mozes sprintati dok crouchas. Znaci mozes sprintati i stojecki i u crouchu. U vecini igara mozes samo lagano hodati dok crouchas.

MasterG ned 28.11.2021 15:57
emerik kaže...
MasterG kaže...
Q-Tip kaže...
UltrasVinkovci kaže...

 To sam i ja primjetio. Dosta njih pokrene, pa odustane kada vide da nesto neradi kako bi trebalo mozda. Bokte prije 15-tak godina bio si sretan kad pokrenes igru, danas ljudi ocekuju previse. Nemozes ti ovakvu igru napraviti bez greske i izbaciti van. Vani postoje xy konfiguracije, nemogu oni svaku testirati, ja imam ovaj bug, kolega onaj itd. 

Sto se tice kilova isto tako, druga je ovo igra, daleko najbrzi BF i sa najvise zbivanja na mapi. 

Igra je zbagana dosta i tako je to sad, najjaci ce opstati... takav je hranidbeni lanac xD

 

Danas ljudi očekuju previše? Baš suprotno, ljudi danas previše opraštaju, a tu uključujem i sebe naivca koji sam im opet dao novac. Tebi je previše da netko za 100 eura očekuje da igra barem približno radi "as advertised"? 

 

Daleko najbrži BF? Ne može ni cipele polizati Battlefieldu V, koji je imao odlično ispolirano, brzo i fluidno kretanje sa seamless prebacivanjem iz trka u hod, u čučanj, trk u čučnju, preskakanje prepreka, prone, crawl, sve je radilo bez greške. I onda je netko odlučio "ajde nećemo koristiti ovo što smo dobro napravili, ajmo sad opet napraviti da je kretanje smeće".

 

U usporedbi s brzinom BFV, BF2042 je poluproizvod, nimalo fluidno, bugirano smeće u kojem se više ne možeš sagnuti i trčati, jer evolucija je od drugog svjetskog rata promijenila čovjeka, pa sada u 21. stoljeću zna trčati samo uspravno.

 

Nemoj dalje, molim te. Najbrži BF my hairy fat ass.

 

Najviše zbivanja na mapi? 80 posto praznog prostora na mapama se ne bi složilo s tobom. Možda te zbunjuje to što te svaki put respawna usred gangbanga s protivničkim tenkom i pet šest protivnika.  

 

 

 

 nisam igrao V (iako ga posjedujem)...ali ajd mi objasni pliz na što misliš "sagnuti se i trčati"

 U BFV mozes sprintati dok crouchas. Znaci mozes sprintati i stojecki i u crouchu. U vecini igara mozes samo lagano hodati dok crouchas.

mislio sam si da je to, ali ono rekoh možda misli na nešto drugo...dakle totalno realno u čučnju sprintati jel?