PC igre

Assassin's Creed: Unity

Firefox72 pon 24.2.2014 21:29

Najavljen je novi AC pod imenom AC Unity. Lokacija ove godine je Francuska i igra izlazi krajem ove godine.

 

Trailer:

 

http://www.youtube.com/watch?v=SQng7EkJHOI

 

High Quality Trailer: (399MB)

 

High Quality Trailer

 

Press Release:

 

"We have been working on the new Assassin's Creed for more than three years and although we weren't quite ready to show you our full vision for a next-gen only AC, it seems Abstergo are trying to force our hand! So here's a true first look at in-game footage from Assassin's Creed Unity. Stay tuned - we'll have many more exciting details for you in the months ahead!"

 

Slike u visokoj rezoluciji:

 

Slika 1

 

Slika 2

 

Slika 3

 


Firefox72 čet 6.3.2014 16:20
Reanimator kaže...
Firefox72 kaže...
Reanimator kaže...

 To je fake cover kojeg je napravio netko sa Neogafa {#}

 

Na dnu stranice.

 

http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=779705

zar ti nije palo na pamet da taj  lik sa dna stranice laže? Poprilično profesionalno i UBIsoftovski mi izgleda ovaj art

 

Ne nije mi. Member sam na Neogaf več godinu dane i ima tamo puno talentiranih ljudi. A i Gameinformer cover za ovaj mjesec je Batman a težko vjerujem da če Ubisoft čekati do 2. Travnja kad izlazi novi cover.

 

Očekujem najavu ovaj ili najkasnije sljedeči tjedan.

Reanimator čet 6.3.2014 16:21
Firefox72 kaže...
Reanimator kaže...
Firefox72 kaže...
Reanimator kaže...

 To je fake cover kojeg je napravio netko sa Neogafa {#}

 

Na dnu stranice.

 

http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=779705

zar ti nije palo na pamet da taj  lik sa dna stranice laže? Poprilično profesionalno i UBIsoftovski mi izgleda ovaj art

 

Ne nije mi. Member sam na Neogaf več godinu dane i ima tamo puno talentiranih ljudi. A i Gameinformer cover za ovaj mjesec je Batman a težko vjerujem da če Ubisoft čekati do 2. Travnja kad izlazi novi cover.

Nije ti palo na pamet? E pa onda ograničeno razmišljaš, ima jako puno ljudi koji su spremni na svakakve laži  i spačke samo da napakoste ljudima

-zip- čet 6.3.2014 23:13
SuperWarrior kaže...

Ako malo pratiš smjer kojim tema ide vidjet ćeš da nije fulao temu....

 

Što se tiče covera vjerojatno je fake...pogledajte samo naslov kako je pisan, "gameinformer" gotovo uvijek piše malim slovima i istim fontom jedino je iznimka ako ga uklope u sam cover kao što je slučaj sa Batmanom (slovo "A") i s još nekolicinu drugih igara...

Bilal pet 7.3.2014 04:35
-zip- kaže...
SuperWarrior kaže...

Ako malo pratiš smjer kojim tema ide vidjet ćeš da nije fulao temu....

 

Što se tiče covera vjerojatno je fake...pogledajte samo naslov kako je pisan, "gameinformer" gotovo uvijek piše malim slovima i istim fontom jedino je iznimka ako ga uklope u sam cover kao što je slučaj sa Batmanom (slovo "A") i s još nekolicinu drugih igara...

Ili kao sto je sada slucaj sa Assassin's Creed-om, pa koriste isti font i prvo i zadnje slovo vece, kao sto je napisano i Assassin's Creed...

A koda mora i ovaj AC biti cover za april. Leakovi znaju nekada procuriti puno ranije.

Nidzo95 ned 9.3.2014 21:43

Sad sam naisao na informaciju London/Pariz je seting,vreme (19.vek) glavni lik je u crnom odelu sa plavim detaljima,nosi pistolj i zove se Arno i vodja je Francuskih assasina {#} sad ne znam koliko je tacno.

Firefox72 sri 12.3.2014 18:50

Evo nešto novih informacija. 

 

Inače prijevod je napravio  Beogradski_Fantom sa reboot foruma. Tako da hvala za ovo {#}

 

http://www.gameblog.fr/news/41758-as...ent-nos-inform

Pariz i Francuska Revolucija ce biti srediste igre.

- Glavni protagonista ce se zvati Arnaud ( cita se Arno) , ime vuce germanske korene i znaci orao , (isto kao Altair , Ezio ili Haytham) , inace taj Arno je verovatno onaj momak u tamnom kostimu sa onog "leak-a" koga smo videli pre nekoliko dana.
Inace i njegov zivot cemo pratiti od detinjstva pa do zrelog doba.

 - Jedna od lokacija u igri ce biti i Notr Dam , vrlo moguce da ce se ova katedrala nalaziti i na omotu igre.

 - Jedan od osnovnih motiva igre ce biti " "History is written in blood" , sto znaci da ce igra verovatno biti malo "krvavija" i mracnija nego prethodni nastavci , a jedan od buducih trailera bi mogao prikazati Pariz preplavljen krvlju.

- Jedan od delova opreme novog protagoniste bi mogle da budu i metalne rukavice.

 - Igra ce imati co-op mode i verovatno ce izaci samo za "next gen".

Tvrde da iako se ovo cekanja zvanicne najave ACV oduzilo da ipak necemo cekati jos dugo na prvi trailer i najavu.

-zip- sri 12.3.2014 19:04
Firefox72 kaže...

Evo nešto novih informacija. 

 

Inače prijevod je napravio  Beogradski_Fantom sa reboot foruma. Tako da hvala za ovo {#}

 

http://www.gameblog.fr/news/41758-as...ent-nos-inform

Pariz i Francuska Revolucija ce biti srediste igre.

- Glavni protagonista ce se zvati Arnaud ( cita se Arno) , ime vuce germanske korene i znaci orao , (isto kao Altair , Ezio ili Haytham) , inace taj Arno je verovatno onaj momak u tamnom kostimu sa onog "leak-a" koga smo videli pre nekoliko dana.
Inace i njegov zivot cemo pratiti od detinjstva pa do zrelog doba.

 - Jedna od lokacija u igri ce biti i Notr Dam , vrlo moguce da ce se ova katedrala nalaziti i na omotu igre.

 - Jedan od osnovnih motiva igre ce biti " "History is written in blood" , sto znaci da ce igra verovatno biti malo "krvavija" i mracnija nego prethodni nastavci , a jedan od buducih trailera bi mogao prikazati Pariz preplavljen krvlju.

- Jedan od delova opreme novog protagoniste bi mogle da budu i metalne rukavice.

 - Igra ce imati co-op mode i verovatno ce izaci samo za "next gen".

Tvrde da iako se ovo cekanja zvanicne najave ACV oduzilo da ipak necemo cekati jos dugo na prvi trailer i najavu.

Ja se iskreno nadam da će bit nešto u stilu AC2, inače ne volim copy-paste ali s obzirom da mi je dvojka bila čisti masterpiece ne bi me smetalo da je priča slična (osvećivanje obitelji....), a i ova mogućnost da igra postane malo "mračnija" ni ne zvuči loše, poznavajući ubisoft čeka nas još jedna odlična AC igra na kraju godine...

Reanimator čet 13.3.2014 09:58
Rocinante2112 kaže...

ja bi da zakopaju ovaj naslov

 

mislim da su izmuzli šta su mogli s AC-om

Tu si definitivno u krivu. DEBELO u krivu. Nisu ni pola izmuzli koliko mogu, da li si ti uopće svjestan kakvu si glupost izjavio? Čitava ljudska povijest im je na raspolaganju, brdo mogućih vremenskih perioda, važnih povijestnih događaja...