Blade18 sub 12.5.2012 15:10

Evo slučajno sam danas naletio na ovaj mod na netu. Radi se o zombi apokalipsi u arma svijetu... Kaj reći, armina grafika i realnost + zombiji = preedobra stvar (valjda)!!  

Zašto valjda, e pa nisam osobno isprobal pa ne mogu baš točno reći dali je super ili nije, izgleda super bez obzira kaj je još u alpha fazi. 

Ovdje je link na 1/5 videao od dotičnog SideStrafe-a, igra vrlo oprezno ali se opet vidi da ima akcije, ovo je malo spoiler alert ali u 5. videu(snimljen 09.Maya) lik veli da već ima mega puno servera i igrača, tak da se igra širi strelovitom brzinom i mislim da bude ovo super stvar dok se stvari ispoliraju. Pogledajte svakak i javite svoje viđenje stvar ili još bolje nek netko tko je igral veli kak mu se čini!

Blade18 sri 16.5.2012 22:40

sad već pratim dva lika koji igraju tu igru i stvarno mi predobro izgleda... ovaj sidestrafe više manje igra solo, oprezan je, a ima ekipe koja se skupi da ih ima i do 10 :D 
naravno već nakon nekog vremena se razrijede, ali baš izgleda da je igra prava stvar!  

kameni_zg sri 16.5.2012 22:42
Blade18 kaže...

sad već pratim dva lika koji igraju tu igru i stvarno mi predobro izgleda... ovaj sidestrafe više manje igra solo, oprezan je, a ima ekipe koja se skupi da ih ima i do 10 :D 
naravno već nakon nekog vremena se razrijede, ali baš izgleda da je igra prava stvar!  

Lega di pratis? Daj link i mi bi :D

Blade18 sri 16.5.2012 23:04

evo ide LINK, ovaj ima 5 nastavaka svaki po 20+ minuta, prvih 3 su dosta zanimljivi dalje je samo nateravanje s zombijima :D da napomenem, nedajte se izitirati na prvom videu jer lik vrišti ko pi*kica, kasnije se već priviknete
a drugi lik je onaj na prvom video u prvom postu, on isto ima oko 5 svojih videa, ali on i komentira i to realtivno dobro

 

ZC_Someone sri 16.5.2012 23:42

Malo sam odigrao al nemam baš nekih dojmova. Spojio sam se na neki server lociran u Europi pa je u igri mrak. Na svoju žalost odlučio sam ne pratiti cestu pa sam se nakon cca 10min uspio izgubiti. Sad čekam jutro da svane sunce pa da potražim neku civilizaciju. :)

 

Nisam nažalost naletio ni na jednog zombija. Nabasao sam jedino na neku zalutalu, sad već pokojnu ovcu. Jbga, nisam htio riskirati xD

Merce čet 17.5.2012 16:27

Sama Arma 2 ti nece omoguciti da igras ovaj mod. Pored Arme 2 potreban ti je jos Operation Arrowhead. Ako neko prodaje samo tu ekspanziju, ili zna gdje je jeftino nabaviti javite na PM :)

Nisam igrao ali kako vidim mod je odlican, dodaju se nove stvari poput tijelesne temperature. Mislim da bi trebali smanjiti brznu kretanja walkera i promjeniti njihovo "glasanje" :D Naravno jos je alfa i primjeti se da se jos dosta toga treba uraditi ali ako ovako nastave raditi {#}

 

EDIT: Ne znam da li se jos mogu pokupiti Arma2 kljucevi sa one poljske stranice... Pokusajte, igra ce biti na poljskom ali nije problem prebaciti na drugi jezik.

Blade18 sub 19.5.2012 09:25

SideStrafe ima novi video, link

nisam ga još pregledal, ali valjda je dobar. Uživajte!

edit: možda je malo dosadno na početku, ali kraj je odličan, predlažem da pogledati cijeli, a ako ste na knap s vremenom onda bar zadnjih 10 min :D 

Popidipupi1 sub 19.5.2012 14:38

Imam samo jedno pitanje koje me muci... Da li trebam kupiti ArmA 2: Combined Operations ili mogu kupiti samo ArmA 2: Operation Arrowhead posto je 5 $ jetinija na amazonu? Na internetu kruze razlicite informacije... neki kupe preko steama armu2 i ArmA 2: Operation Arrowhead (iako ne znam zasto posto je stand alone expanzija) ,a neki kupe samo ArmA 2: Combined Operations

Ranko Kukumar sub 19.5.2012 14:39
Popidipupi1 kaže...

Imam samo jedno pitanje koje me muci... Da li trebam kupiti ArmA 2: Combined Operations ili mogu kupiti samo ArmA 2: Operation Arrowhead posto je 5 $ jetinija na amazonu? Na internetu kruze razlicite informacije... neki kupe preko steama armu2 i ArmA 2: Operation Arrowhead (iako ne znam zasto posto je stand alone expanzija) ,a neki kupe samo ArmA 2: Combined Operations

Najbolje ti je uzeti Combined Operations (i to i to). Ipak pogledaj još na stranicama moda točne zahtjeve.

ZC_Someone sub 19.5.2012 15:17
Popidipupi1 kaže...

Imam samo jedno pitanje koje me muci... Da li trebam kupiti ArmA 2: Combined Operations ili mogu kupiti samo ArmA 2: Operation Arrowhead posto je 5 $ jetinija na amazonu? Na internetu kruze razlicite informacije... neki kupe preko steama armu2 i ArmA 2: Operation Arrowhead (iako ne znam zasto posto je stand alone expanzija) ,a neki kupe samo ArmA 2: Combined Operations

Samo da na početku razjasnimo, Combined Operations je naziv za Armu 2 i Operation Arrowhead u jednom paketu. Pa ti je svejedno dal kupiš igru i ekspanziju odvojeno ili kupiš samo CO. Na kraju imaš istu stvar.

 

Što se tiče igranja ovog moda, moraš imati CO. Tj. moraš imati i Armu 2 i Arrowhead. Kao što i na službenoj stranici moda piše. Razlog je zapravo prilično jednostavan. Mod za rad trenutno treba datoteke i iz originalne igre i iz ekspanzije.

 

Evo baš sam isprobao prije par minuta i ako imaš samo Armu 2 ne ćeš moći naći ni jedan DayZ server. A ako imaš samo Arrowhead ne ćeš se moći spojiti ni na jedan DayZ server jer trebaš mapu Chernarus koja dolazi samo s originalnom igrom.

Minoza sub 19.5.2012 21:24
Merce kaže...

U novoj verziji nestaje podjela na bandite i prezivjele. Novost su skinovi koji ce se moci pronaci i nositi {#}

 

U kojem smislu nestaje podjela? Tek sam počeo pa mi niije baš najjasnije sorry ako je blesavo pitanje. {#}

Tegla ned 20.5.2012 11:32
Merce kaže...

Sama Arma 2 ti nece omoguciti da igras ovaj mod. Pored Arme 2 potreban ti je jos Operation Arrowhead. Ako neko prodaje samo tu ekspanziju, ili zna gdje je jeftino nabaviti javite na PM :)

Nisam igrao ali kako vidim mod je odlican, dodaju se nove stvari poput tijelesne temperature. Mislim da bi trebali smanjiti brznu kretanja walkera i promjeniti njihovo "glasanje" :D Naravno jos je alfa i primjeti se da se jos dosta toga treba uraditi ali ako ovako nastave raditi {#}

 

EDIT: Ne znam da li se jos mogu pokupiti Arma2 kljucevi sa one poljske stranice... Pokusajte, igra ce biti na poljskom ali nije problem prebaciti na drugi jezik.

Skini free (demo) verziju sa steama, i kupi na steamu samo Operation Arrowhead za 15 eura i mozes igrati :)

Ranko Kukumar ned 20.5.2012 18:06
M_dipl. kaže...

Čim budem mogao kupujem Armu 2 i stavljam ovaj mod gore, još kad si uzmem novi PC za koji mjesec ufff

  Skinuo - Instalirao - Igrao 10 minuta - Ugasio igru i izbrisao mod za sva vremena. I naravno vratio se na ACE mod koji je čisti užitak. Meni je ovaj mod bezveze. :(