CROatVU sub 8.9.2018 20:03

Je li ga nertko narucio? Ja sam ga narucio 31.8, ali je isporuka od 20.9. preko ekupi me uz neki popust na 12 rata izasao 2401,00 kn. Mislim da je ok cijena. Mislio sam uzeti gear s3 frontier ali sam se strpio kojih sest mj.i sada kada je izasao watch, uzeo njega. Znam da ce vjer.biti onih za i protiv, ali ja znam da cu ja biti i vise nego zadovoljan njime :)

CROatVU ned 16.9.2018 12:54
Dži kaže...

Prednaručio sam ga i čekam isporuku

To mi je prvi smartwatch pa me baš zanima kako će mi se svidjeti nakon dužeg nošenja

 Ajde super vec sam mislio da sam ga ja jedini prednarucio :) 

I meni je ovo prvi susret sa satom pa sam isto jako znatizeljan, jos tjedan i evo ga !

Nadam se da cete se javiti kada stigne da podjelimo utiske! Sretno cekanje !

CROatVU sub 22.9.2018 01:50

Moj stigao jucer popodne oko 17h. Ja sam narucii veci 46mm.sada je 01:46 ujutro malo sam se igrao sa njim i mobom. Podesavao i uzivao u ovom savrsenom proizvodu. Cak sam radio i sklekove hahaha...opasna stvarcica. Javim se za koji dan kada ga malo bolje upoznam. Ostali javite se pitajte,komentirajte...

Did12 sub 22.9.2018 10:28

Hvala puno. Danas sam obje veličine isprobao u trgovini i... sat mi se ne sviđa. Ne zato što je loš već zato što gledam ipak nešto tanje, klasičnije i elegantnije te s manje funkcija i potrebe za strujom. Tipa Nokia Steel HR. Ali kao gadget Galaxy Watch je vrh!

TibzzX ned 23.9.2018 21:07

Lol, kakava poboljšanja? I dalje je na 28nm i sam WearOS je poludovršeni izmet.

 

I još ideš linkati The Verge, vakjda najveću komediju među tech portalima. Kome treba dokaz samo neka im pogleda gaming PC build na YouTubeu.

gogoxrogo čet 27.9.2018 15:44

moj je dosao prije tjedan dana i mogu reci da jos uvijek nisam na cisto jesam se sjebao oko 42mm..posto mi ona sebrno crna 46mm verzija ne izgeda bas seksi, a ovaj mi je kao premali za ruku..makar je za trcanje i voznju savrsen jer ga ne osjetim..ali na dnevnoj bazi, jer ga ipak stalno nosim, ipak mi je kao mrvicu premali..inace baterija mi traje cca 2dana, ostavljam ga preko noci da mi prati san i te fore..za sada..kasnije kad me prodje sva ta djetinjarija oko njega cu ga uredno skinut..jer nikad u zivotu nisam spavao sa satom :)

btw, galaxy watch sam uzeo prvenstveno zbog slusalica koje idu uz njega u SD na akciji..regao sam se i poslao S/N i cekam od 10.10 isporuku slusaica :) inace bi uzeo s3 frontier :)

CROatVU čet 27.9.2018 21:03

Hehehe...e zato sam ja super zadovoljan sa svojim od 46 mm. Uopce nije prevelik na ruci,baterija traje skoro 5 dana i 5 noci i sve savrseno radi. Malo.koracam,vise bicikliram hahaahah... Uglavnom ovo je moj prvi smart sat i vrlo sam,vrlo zadovoljan u prvom tjednu koristenja kao i utisaka.koje stvara u mojoj okolini.Nisam jos skinuo ni naljepnicu,cekam da mi stignu zastite sa ebaya :)

Usput meni su i stigle slusalice ali sa ekupi gdje sam.uzeo sat. Rrgao sam se i na Samsunhovoj stranici pa.su i oni rekli da su provjerili i da su moji podatci tocni.pa nemam pojma. Mozda stignu jos jedne slusalice. Mada su i ove u poleu 519,00 kn

CROatVU pet 28.9.2018 13:05
PraskaviRepan kaže...
PraskaviRepan kaže...

Imam par pitanja:

1. jel postoji voice recorder za watch?

2. jel ima word/txt viewer?

3. kakvo je budenje na vibraciju, jel dovoljno jaka da te probudi bez tona?

 Ekipa pomozite sa odgovorima..

 1. Da ali nisam isprobao

2. Nasao samo pdf

3. Zavisi koliko trvrdo spavas hahahh....ali ok je. A i vibru stelas tj.ritam, kako ti hoces

kućaposo pet 28.9.2018 20:48

Mora da je dobar Samsung.

Ja imam Garmin Fenix 3 HR i ne bih ga mjenjao za nijedan drugi.

Vjerojatno će biti na black fridayu popusti krajem 11. mjeseca.

Kupio sam Garmina prošle godine vrlo povoljno tom prilikom (BF)

mirkec1 sub 3.11.2018 17:52

Eto nabavio i ja 46mm verziju i za sad sve ok. U početku mi je malo cuclao bateriju na Oneplus 3T, al sad je ok i baterija mi izdrži oko 5 dana. Jedini problem na koji sam naišao nakon dva tjedna korištenja je:

ako je uključen Phone audio u postavkama Bluetootha onda mi stiša zvuk na mobitelu nakon par obavijesti/notifikacija, iako je mute phone opcija isključena.

Da li je netko naišao na to?

ERROR1911 sub 29.12.2018 13:28

Pozdrav ekipa, 

 

Kupio sam galaxy watch i iznimnio sam zadovoljan, zanima me dali možete preporučiti neke watch faces koje koristite i da su vam lijepi, te me zanima dali je puno veća potrošnja baterije ako je ekran stalno uključen?

Džekson sri 9.1.2019 13:08

Pozdrav svima. Htio bi prvi puta kupiti smart watch, te bi je za oko upao Samsung Gear 3 frointer. S obzirom da posjedujem iphone 7, ne znam kakva će biti podrška. Da li ima netko slično iskustvo? Što gubim i slično? Hvala  :) :)