Ostalo

Ukočen vrat vec peti dan

Jura iz druge galaksije čet 11.8.2011 12:19
Whatever kaže...

Nemojte pisati gluposti jer spazam u vratu može biti ozbiljan neurološki problem iz područja ekstrapiramidalnih poremećaja, može biti neuralgija okcipitalnog živca odn zatiljna neuralgija, ukočenost može biti simptom mnogih neuroloških bolesti, Wilsona npr. bolesti kičme i svašta još, no može biti bezazlena upala.

Zato po uputnicu liječniku OP za neurologiju.

 

Jel to doktor House sudjeluje na našem forumu? {#}

 

 

CroatianRacer pet 12.8.2011 23:03

Da je vrijeme sluzilo za more iso bi ugl. bio sam kod doktorice nis pametno nije rekla dobio tablete brufen 600 pijem vec 2 dana i bolje je, promjenio sam sobu i krevet (dnevni) i nema vise bolova.

CroVandal pon 15.8.2011 12:14
Whatever kaže...
Jura iz druge galaksije kaže...
Whatever kaže...

Nemojte pisati gluposti jer spazam u vratu može biti ozbiljan neurološki problem iz područja ekstrapiramidalnih poremećaja, može biti neuralgija okcipitalnog živca odn zatiljna neuralgija, ukočenost može biti simptom mnogih neuroloških bolesti, Wilsona npr. bolesti kičme i svašta još, no može biti bezazlena upala.

Zato po uputnicu liječniku OP za neurologiju.

 

Jel to doktor House sudjeluje na našem forumu? {#}

 

 

Imaš problem s tim !?

Budi sretan, jer pošto vidim da smo iz istog grada mogao bi mi doći pod skalpel {#}

Ma pusti ga! ali pisat Heparin za bol u vratu nema smisla! Pa nema trombozu?? Ok znam da se koristi za jos puno stvari ali...Moras kod svog doktora i on ce ti dati uputnicu za fizijatra kad te pogleda fizijatar reci ce ti dali trebas terapiju ili ne! Sa takvim stvarima se nesali moze nastati veliki problem(najcesce ne ali postoji sansa) pa cak i doci do nepokretnosti ako se netretira i zanemaruje!

(s)izgoreo uto 16.8.2011 13:45
Whatever kaže...
Imaš problem s tim !?

Budi sretan, jer pošto vidim da smo iz istog grada mogao bi mi doći pod skalpel {#}

OMG, pa ti si liječnik, kladim se da je kod ovoga obični spazam mišića u vratu i da će proć sa šancovom... priznaj koliko si ih ubio?