Ostalo

Tete dana

bunkermax pet 24.10.2014 14:35

 

 

Evo malo relax teme , za odmor i bjeg od IT svakodnevice.

Slike bi trebale biti više humorističnog sadržaja.... 

Ako se tema ili slike kose sa bilo kakvim pravilima ovog foruma,

slobodno ju zdiletajte... {#}

 

 

 

Stjepanj sri 29.10.2014 23:02
boxer kaže...

Eto ja sam tu tetu i njen performans prije par dana stavio u temu humor, dobio par TD i post mi je izbrisan. 

 

Btw,

nije ni cudo, takav bullshit raditi od mozarta je cisto svetogrde, ja bi te protjero s foruma{#}{#}lp

 

Tallahassee

stvarno treba im cijeli šanžer sasuti u dupe, jednoj po jednoj!{#}

boxer čet 30.10.2014 00:50
Stjepanj kaže...

nije ni cudo, takav bullshit raditi od mozarta je cisto svetogrde, ja bi te protjero s foruma{#}{#}lp

 

Naivnim primitivcima je puno toga svetogrđe...Mozart nikada nije imao bolji performans. {#}

ihush pet 31.10.2014 12:46
skank666 kaže...
..

bože sveti... {#}

-bilo i na TV/vijesti.. eto što malo muzike 'na pravom mjestu' znači. Warhol je pametan.. jedino je minutaža bila skraćena (ali su prikazali i dio slowa).

 

-zapitkivačima oko pogonskog OSa:

da, bio je GEM, pa DOS, nadograđen (od kad ga MS ne doživljava) F(L)OSSom pod nazivom GUZ. Pošto većina ne zna, objašnjenje, floss je zubni konac, koristi se za izradu babljih gaća ali manjih pod nazivom tange i sl. ne miješati s foss-om od kojeg je samo otvorenost-dostupnost uzeta. Ako nekome treba objašnjavati zašto je naziv GUZ.. tad je u pogrešnoj temi. Jer mora biti troslovni naziv, jer je mješavina dosa s grafičkim itkom (zapadnjačka abeceda nema Ž) i dobiješ GUZ kao što je na slikama jasno vidljivo.

-alternativno, oni koji raspravljaju o soft/hard wareu i misle na software... nije ovo tema za vas. Ovo je tema za one koji vide sliku i znaju (samo klimaju glavom), bez tipkanja, trolanja, nirvana.{#}

 

-samo zahvala, svima koji su uložili trud i ubacili 'sadržaj'. (... i Lastanu).

lGRACINA uto 4.11.2014 02:20

Da malo ozivim temu, dakle neki dan vani vidim ovu ljepoticu i kazem ma idem se upoznati sa njom, krenem "like a man on the mission" i spletom okolnosti se izgubi zenska negdje u Avenue Mallu i vise ju nisam vidio , jbg - a taman za mene 

mind_challenge sri 12.11.2014 09:48
win4crazzy kaže...

koji je ovo fotoaparat na prvoj slici?

 

btw teme ima ogroman potencijal da bude najčitanija tema na forumu, samo pazite šta objavljujete inace ce zakljucat temu

Stari dobri Zenit, neki stariji model (nisam siguran koji točno ima ih dosta, znam da 11 i 12 nisu jer ih i sam imam).