Ostalo

T-com email adresa

MarioVk sub 28.3.2009 20:56

kad sam dobio max-adsl na papiru sa korisničkim imenom i sifrom mi pise moja email adressa.... mene zanima kako da ja dodem do nje kako da procitam poruke u njoj.. pomoziteNamigiva

nicash sub 28.3.2009 20:58
MarioVk kaže...

kad sam dobio max-adsl na papiru sa korisničkim imenom i sifrom mi pise moja email adressa.... mene zanima kako da ja dodem do nje kako da procitam poruke u njoj.. pomoziteNamigiva

 e ovo ni ja sam ne znam xD
Aki sub 28.3.2009 20:59

DNS poslužitelji
  • dns1.t-com.hr - 195.29.150.3
  • dns2.t-com.hr - 195.29.150.4
Nazivi servera:
  • Incoming Mail Server (POP3): pop.t-com.hr
  • Outgoing Mail Server (SMTP): mail.t-com.hr
  • News server: news.t-com.hr
Za korisnike internet roaminga:
  • Incoming Mail Server (POP3): pop.t-com.hr
  • Outgoing Mail Server (SMTP): roaming.t-com.hr

big_guy sub 28.3.2009 20:59
MarioVk kaže...

kad sam dobio max-adsl na papiru sa korisničkim imenom i sifrom mi pise moja email adressa.... mene zanima kako da ja dodem do nje kako da procitam poruke u njoj.. pomoziteNamigiva

 Odi na korisničke stranice,tamo odaberi preusmjeravanje pošte i upiši si tamo adresu od svog MSN-a i onda windows live hotmail i tamo ćeš vidjeti poruke!
zokiN sub 28.3.2009 20:59
MarioVk kaže...

kad sam dobio max-adsl na papiru sa korisničkim imenom i sifrom mi pise moja email adressa.... mene zanima kako da ja dodem do nje kako da procitam poruke u njoj.. pomoziteNamigiva

 instaliras mozilu thunderbird,upises potrebne podatke i adresi i to je to...javi dok zapne,a zapet ce,lol..
big_guy sub 28.3.2009 20:59
nicash kaže...
MarioVk kaže...

kad sam dobio max-adsl na papiru sa korisničkim imenom i sifrom mi pise moja email adressa.... mene zanima kako da ja dodem do nje kako da procitam poruke u njoj.. pomoziteNamigiva

 e ovo ni ja sam ne znam xD
 Ni ja ne znam,zato sam napisao da preusmjeri poštu.
axweLL54 pon 5.5.2014 10:38

nasao sam staru e-mail adresu koja izgleda ovako:  fxxxx.vg@hi.t-com.hr , zaboravio sam sifru, a potrebna mi je jer mi je na toj e-mail adresi account od igrice kojeg sam slucajno nasao, jel znate mozda kako da vratim taj mail, inace star je sigurno 7,8 godina.  Hvala unaprijed.