Ostalo

Stolica / Fotelja za računalo?

CyberDemonVZ sub 7.5.2022 16:56
Gauta kaže...

Molim preporuku neke kvalitetene stolice do 8000 kuna.
Radim od doma te treba mi nešto što mi neće uništiti leđa, također volio bih ju probati prije nego naručim.

Visok 188, težina 80-90kg

Herman Miller su najhvaljenije stolice na netu. Pogledaj koji video o njima na YouTube.

Na žalost, ne znam gdje ih isprobati u HR..

pr0n_addict ned 8.5.2022 13:42
CyberDemonVZ kaže...

Herman Miller su najhvaljenije stolice na netu. Pogledaj koji video o njima na YouTube.

Na žalost, ne znam gdje ih isprobati u HR..

Kupio sam prije par mjeseci polovnog no jako očuvanog Aerona na Njušci za 6200 HRK (novi je 12k+) i spasio sam se.

Već sam ga godinama koristio u firmi gdje ga svi dobiju na korišenje no eto, trebala mi je dobra stolica za home office jer me počeo zayebavati donji dio leđa.

Ne mogu ju dovoljno nahvaliti, stvarno se isplati (unatoč "paprenoj" cijeni) jer kupiš ju jednom i miran si godinama. Znam ljude u firmi koji koriste istu koju su dobili prije deset i više godina.

Imaju tri veličine (A, B i C) gdje veličina B obuhvaća najširi raspon tjelesnih dimenzija.

Postoje uvoznici i (pre)prodavači u Hrvatskoj - npr. Primat RD i LaurusNet tako da lijepo odeš kod njih (koliko vidim samo su u ZG-u, klasika...), malo se raspitaš i isprobaš modele (nije samo Aeron u ponudi) pa potražiš polovni primjerak na oglasima (npr. ovaj) ili platiš punu cijenu na licu mjesta.

silvio3105 sub 11.6.2022 17:11

Pozdrav,
Treba mi preporuka za okej stolac do 100e/1000kn max. Bitno mi je da je dobar support za donji dio i lat.
Izgled nije bitan, ne mora bit gaming dizajna, samo da se dio za ruke može skinuti i da širina stolice nije veća od 45-50cm pošto u PC prostoriji imam cirka 90cm od zida do zida.
Zahvaljujem.