Ostalo

Smak Svijeta 21.12.2012

4ucker pon 26.11.2012 00:11

Iako se post potencijalno može činiti neozbiljan jer sam i sam svjestan da je ovo što radim suludo, molim moderatore da ne brišu, jer sam smrtno ozbiljan.

 

Pošto je većina neozbiljna, ja ću biti ozbiljan.

 

Koliko god glupo zvučalo, ja sam bez znanja roditelja počeo prije neka 2 tjedna kopati rupu veličine 3x3x2 (otprilike) u koju mislim uz pomoć prijatelja staviti i daske i montu, tako da bude lijepo izolirano. Tata je zapravo vidio, ali on misli da susjed kopa jamu, što je opet čudno jer je taj dio gdje ja to radim ostao uvijek nerazriješen što se granica između susjedovog i našeg temelja tiče.

 

Dalje, već neko vrijeme kradem namirnice iz hladnjaka i zasad imam 2 tegle Nutelle, na desetke pašteta i što dalje idem sve mi se čini da ću uzeti i smrznuto meso iz zamrzivača kako bih ga kasnije mogao ispeći. Tamo je, iako malo za ne povjerovati, već proveden elektrovod, tako da ću moći jednu utičnicu pomoću produžnog kabla moći proširiti na njih 6 i tako moći staviti hladnjak, mikrovalnu i štednjak. Njih imamo viška jer su djedovi i sa tatine i mamine strane upoznati s elektronikom i sličnim. Sve ih zasad držim u svom mini hladnjaku iza ormara, jer nikad ne znaš kad mama može naći s obzirom da mi i dalje ona slaže odjeću.

 

Sad tražim od vas pomoć.

 

Na koji način da dovedem kisik do tu, i da li da stavljam stiropor? Drugi problem su kukci, užasno ih je puno i imam dojam da će progristi sve one daske koje mislim staviti unutra i eventualno pojesti i mene (ozbiljno).

 

Sve ću to lijepo uslikati kad bude gotovo, a planiram da bude do sredine 12. mjeseca.

 

Stay tuned.

 

Ponavljam, koliko god se post činio neozbiljan, molim moderatore da ne brišu, jer sam smrtno ozbiljan.

 

EDIT: Kruh nisam kupio, jer to sad nema smisla, osušio bi se.

4ucker pon 26.11.2012 00:13
itomic009 kaže...

 Pa u to može vjerovati jedino onaj tko vjeruje da mu Djed Božićnjak donosi poklone {#}.

  Pretpostavljam da misliš na moj post. Jedino što ću ti reći je to da te vjera tvoja spasila.

Unix pon 26.11.2012 00:20

@4ucker Ako će već biti smak svijeta, ja bih radije odmah umro nego gledao što nam je ostalo od civilizacije. Isto tako i u slučaju rata atomskim oružjem.

 

Ionako ćemo umrijeti, pa nemam problema sa smrću. Bojim se samo umiranja, nadam se da nije bolno. Ali u 21.12.2012. ne vjerujem, trebao je već biti 150 puta smak svijeta pa ništa.

Tomek.Klc pon 26.11.2012 00:22

OMG. Mislio sam da je ovo neki jadan pokusaj trollanja, al sad shvacam da polovica vas stvarno vjeruje u to. {#}

Sto se tice ovog pametnjakovica sta kopa jamu, Maje su priznali da su izmislili sve to da bi privukli turiste i povecali posjecenost nekakvim svojim spomenicima. Hahahahahah. Tako da nemoras kopat dalje, lol.

4ucker pon 26.11.2012 00:24
Unix kaže...

@4ucker Ako će već biti smak svijeta, ja bih radije odmah umro nego gledao što nam je ostalo od civilizacije. Isto tako i u slučaju rata atomskim oružjem.

 

Ionako ćemo umrijeti, pa nemam problema sa smrću. Bojim se samo umiranja, nadam se da nije bolno. Ali u 21.12.2012. ne vjerujem, trebao je već biti 150 puta smak svijeta pa ništa.

  Nisam se zamarao takvim mislima i raspravljao sam sa sobom. U ovome jednostavno idem onako, kroz zid.

Tomek.Klc kaže...

OMG. Mislio sam da je ovo neki jadan pokusaj trollanja, al sad shvacam da polovica vas stvarno vjeruje u to. {#}

Sto se tice ovog pametnjakovica sta kopa jamu, Maje su priznali da su izmislili sve to da bi privukli turiste i povecali posjecenost nekakvim svojim spomenicima. Hahahahahah. Tako da nemoras kopat dalje, lol.

  Nikad ne bih rekao da bi tako nešto slagali. Ja ću i dalje kopati, ne brini.

Unix pon 26.11.2012 00:25
Tomek.Klc kaže...

OMG. Mislio sam da je ovo neki jadan pokusaj trollanja, al sad shvacam da polovica vas stvarno vjeruje u to. {#}

Sto se tice ovog pametnjakovica sta kopa jamu, Maje su priznali da su izmislili sve to da bi privukli turiste i povecali posjecenost nekakvim svojim spomenicima. 

Šteta što su ih poubijali španjolski konkvistadori u 16. stoljeću. (tada kada nije bilo turizma, osim pljačke i ratnih pohoda)

Tomek.Klc pon 26.11.2012 00:25

Hahaha. Znaci ti bas vjerujes u to? {#}

Ajde onda nas bar svakodnevno izvjestavaj dokle si dosao da dobijem dnevnu dozu humora ovdje. 

 

@Unix | Nisam mislio doslovno Maje, nego ti tamo Juzno Amerikanci sta drze te spomenike njihove, i ta sranja.. Googlaj pa ces vidit, bila je rijec o tome. Makar ni prije te objave nisam vjerovao u 21.12.2012.

forzzuk pon 26.11.2012 00:26

Nadam se da će bit.

 

Some say the end is near.
Some say we'll see armageddon soon.
I certainly hope we will.
I sure could use a vacation from this
bull$hit three ring circus sideshow of freaks.


Unix pon 26.11.2012 00:26
4ucker kaže...
Unix kaže...

@4ucker Ako će već biti smak svijeta, ja bih radije odmah umro nego gledao što nam je ostalo od civilizacije. Isto tako i u slučaju rata atomskim oružjem.

 

Ionako ćemo umrijeti, pa nemam problema sa smrću. Bojim se samo umiranja, nadam se da nije bolno. Ali u 21.12.2012. ne vjerujem, trebao je već biti 150 puta smak svijeta pa ništa.

  Nisam se zamarao takvim mislima i raspravljao sam sa sobom. U ovome jednostavno idem onako, kroz zid.

Koliko ti je duboka ta tvoja rupa?

Kakvu će izolaciju imati? I zbog čega će se dogoditi smak svijeta? Solarne baklje?

hitmanovich pon 26.11.2012 00:27
Tomek.Klc kaže...

OMG. Mislio sam da je ovo neki jadan pokusaj trollanja, al sad shvacam da polovica vas stvarno vjeruje u to. {#}

Sto se tice ovog pametnjakovica sta kopa jamu, Maje su priznali da su izmislili sve to da bi privukli turiste i povecali posjecenost nekakvim svojim spomenicima. Hahahahahah. Tako da nemoras kopat dalje, lol.

koja polovica?mene više brine tvoje vjerovanje da lik kopa jamu{#}

chutac pon 26.11.2012 00:29
itomic009 kaže...

 Pa u to može vjerovati jedino onaj tko vjeruje da mu Djed Božićnjak donosi poklone {#}.

 Pretpostavljam da mislis na moj post, ali razocarat cu te i reci da ne vjerujem u Djeda Bozicnjaka, nego su mi roditelji rekli kupiti Diablo za Bozic...

I ne vjerujem u smak svijeta, procitej mi potpis i razumjet ces..

4ucker pon 26.11.2012 00:30
Unix kaže...
4ucker kaže...
Unix kaže...

@4ucker Ako će već biti smak svijeta, ja bih radije odmah umro nego gledao što nam je ostalo od civilizacije. Isto tako i u slučaju rata atomskim oružjem.

 

Ionako ćemo umrijeti, pa nemam problema sa smrću. Bojim se samo umiranja, nadam se da nije bolno. Ali u 21.12.2012. ne vjerujem, trebao je već biti 150 puta smak svijeta pa ništa.

  Nisam se zamarao takvim mislima i raspravljao sam sa sobom. U ovome jednostavno idem onako, kroz zid.

Koliko ti je duboka ta tvoja rupa?

Kakvu će izolaciju imati? I zbog čega će se dogoditi smak svijeta? Solarne baklje?

  Meni je dovoljno da su to Maje prognozirale.

 

Duboka je oko 2 metra, malo dublja na nekim mjestima zbog neravnomjernog kopanja, pa ću to što prije morati prepraviti da ne bude kasnije nešto pošlo po zlu.

 

EDIT: Ovaj "Da" u anketi je moj.

Liverpool1892 pon 26.11.2012 00:32

 

  Meni je dovoljno da su to Maje prognozirale.

 

Duboka je oko 2 metra, malo dublja na nekim mjestima zbog neravnomjernog kopanja, pa ću to što prije morati prepraviti da ne bude kasnije nešto pošlo po zlu.

 

EDIT: Ovaj "Da" u anketi je moj.

A kad krene kiša padati, bit će ti poplava {#}

4ucker pon 26.11.2012 00:33
Liverpool1892 kaže...

 

  Meni je dovoljno da su to Maje prognozirale.

 

Duboka je oko 2 metra, malo dublja na nekim mjestima zbog neravnomjernog kopanja, pa ću to što prije morati prepraviti da ne bude kasnije nešto pošlo po zlu.

 

EDIT: Ovaj "Da" u anketi je moj.

A kad krene kiša padati, bit će ti poplava {#}

  Neće.

 

Na gornji sloj pokrova će ići najlon. On bi trebao biti dovoljan. Sa strane također.