mtopol pon 16.3.2009 16:34
Thaux kaže...

jeli neko kad složio rubinovu kocku pa da mi opiše princip slaganja...ja za sad mogu složiti jednu boju..

 Kao prvo kaze se Rubikova kocka a ne Rubinova, a kao drugo poanta slaganja je da mozgaš i da sam dođeš do rješenja a ne da ispitujes druge kako da složiš, to nema smisla onda... pozz
Thaux pon 16.3.2009 16:40

mtopol kaže...
 Kao prvo kaze se Rubikova kocka a ne Rubinova, a kao drugo poanta slaganja je da mozgaš i da sam dođeš do rješenja a ne da ispitujes druge kako da složiš, to nema smisla onda... pozz
 ok ne pravi se pametan..

mtopol pon 16.3.2009 16:43

Thaux kaže...
mtopol kaže...
 Kao prvo kaze se Rubikova kocka a ne Rubinova, a kao drugo poanta slaganja je da mozgaš i da sam dođeš do rješenja a ne da ispitujes druge kako da složiš, to nema smisla onda... pozz
 ok ne pravi se pametan..
 decko,ja se ne moram praviti...

krle pon 16.3.2009 16:58

U sredini je boja koja se nemoze mjenjati, znaci ta strana treba biti u boji u kojoj je sredisnja kockica. Prvo slozite kriz i onda ima algoritam kojim se brzo rjesi

Toni2000 uto 22.12.2009 02:55

tip je reversao video pa izgleda ko da ju je slozioBelji se

 

inace, jednom sam je i ja slozio i to slucajno onako...vrtio vrtio po rukama...pogledam ono sve boje pasu...poslje nikad vise :)

Filip5 sub 7.8.2010 12:49
Munjeviti kaže...

jes ti bolestan

ku*** si ti moj slozio slucajno

jel ti znas da ima 43 trilijona kombinacija to ti je 43 sa 18 nula koliki su izgledi das sve dobro okretat ajd neseri kvake

 ispravak: 42 triliona. I kocku je moguće složit, ja sam j složio z 58 sec