Axlus ned 15.2.2015 22:58

Pozdrav,

 

Tražim ljude koji se nešto razumiju u robotiku ili programiranje. Dobio sam jednu ideju i želio bih to realizirati, pa kasnije možda staviti na Kickstarter ili slično. Neću sada ništa otkrivati, ali trebalo bi biti vrlo jednostavno i zabavno. Pa, ako je itko malo zainteresiran, neka se javi :D

Puno hvala!

ivanoman sri 18.2.2015 21:17
Axlus kaže...

Super, drago mi je da se netko javio, poslat ću ti poruku.

Naravno, treba nam još članova tako da tko god je zainteresiran neka se javi!

 Super, možda ja još pokojeg frenda nađem, očekujem poruku 

Axlus sub 21.2.2015 19:42

Refresh!

 

Zaboravio sam napomenuti da nam trebaju sve vrste ljudi: dizajneri, inžinjeri, programeri, web developeri, tehničari, ekonomisti... Dakle bilo tko zainteresiran za sudjelovanje, pošaljite poruku. 

Inače projekt raste brzo te nas zasada ima 4 u ekipi sveukupno :)

CyberPlague sub 21.2.2015 19:43
Axlus kaže...

Refresh!

 

Zaboravio sam napomenuti da nam trebaju sve vrste ljudi: dizajneri, inžinjeri, programeri, web developeri, tehničari, ekonomisti... Dakle bilo tko zainteresiran za sudjelovanje, pošaljite poruku. 

Inače projekt raste brzo te nas zasada ima 4 u ekipi sveukupno :)

 Javljam se

Axlus sub 21.2.2015 21:52
tomislav91 kaže...

javite se ako mogu kako pomoci oko projekta, u opisu posla mi je dosta robotike i Automated Guided Vehicles vozila pa mogu mozda pomoci kojim savjetom

 Sjajno, svaka pomoć nam je dobrodošla! Poslat ću ti poruku.

ilija2010lukic ned 22.2.2015 20:46

Zainteresiran :) Može malo detalja? Po struci tehničar za elektroniku, student FER-a... imam dosta iskustva s elektronikom (od projektiranja pa do lemljenja), programiranjem itd. Ako je zanimljivo i ako mogu pripomoći tu sam :)

Axlus pon 23.2.2015 17:49
ilija2010lukic kaže...

Zainteresiran :) Može malo detalja? Po struci tehničar za elektroniku, student FER-a... imam dosta iskustva s elektronikom (od projektiranja pa do lemljenja), programiranjem itd. Ako je zanimljivo i ako mogu pripomoći tu sam :)

Naravno, poslat ću ti poruku :)

 

Refresh!

 

 

ivanoman čet 26.2.2015 17:48

!BUMP! Svi koji su zainteresirani jos se mogu javiti, meni ili Axlus-u. Napomenite svoje vjestine i kako mozete pridonijeti projektu. Detaljne informacije cete dobiti nakon sto ugledamo vasu poruku. SVI STE DOBRODOSLI! 

Axlus sub 28.2.2015 14:15

Želio bih samo napomenuti da još uvijek tražimo nove članove tako da ako je itko zainteresiran neka se javi. 

Inače ima nas 10 negdje sveukupno, radimo na projektu i proširili smo se na BiH, Njemačku itd.  

Axlus pet 15.5.2015 11:50

Ako je itko zainteresiran, neka pošalje poruku. Potrebne su samo osnovna znanja u CAD-u. Trebali bi napraviti određeni model u vektorima. Corel je također u redu.