Ostalo

Prijetnje od decka moje bivse

domi321 sub 21.5.2022 16:02

Ovak zanima me kaj se može poduzet osim fizičkog obračuna.

 

Tip ima veliki dosje i policija ga dobro zna a frend mi veli da ni slučajno ne zovem muriju jer ću tek onda najebat...

 

Mene zanima ocu li ja biti kriv ako mu se sto desi ako dode ispred kuće prijetit?

Kaze da će mi polupati auto, ja sam za svaki slučaj uzeo tazer i suzavac no problem je sta sigurno neće sam dolaziti.

 

Problem je sta ako mu zovem muriju, njega će privest na dan-dva i nisam dobio ništa s tim, jedino ga mogu pošteno tužit za prijetnje ali ništa mi ne znaci da dobi ogromnu kaznu kad će se opet doc fizcki prijetit.

 

Nije da ga se bojim iako znam da je povezan s kriminalom, samo pokušavam pošteno se riješit ovog bez da moram biti filip Zavadlav jer hvala lijepa ne treba mi to...

MEGATAMA sub 21.5.2022 16:29
domi321 kaže...

Ovak zanima me kaj se može poduzet osim fizičkog obračuna.

 

Tip ima veliki dosje i policija ga dobro zna a frend mi veli da ni slučajno ne zovem muriju jer ću tek onda najebat...

 

Mene zanima ocu li ja biti kriv ako mu se sto desi ako dode ispred kuće prijetit?

Kaze da će mi polupati auto, ja sam za svaki slučaj uzeo tazer i suzavac no problem je sta sigurno neće sam dolaziti.

 

Problem je sta ako mu zovem muriju, njega će privest na dan-dva i nisam dobio ništa s tim, jedino ga mogu pošteno tužit za prijetnje ali ništa mi ne znaci da dobi ogromnu kaznu kad će se opet doc fizcki prijetit.

 

Nije da ga se bojim iako znam da je povezan s kriminalom, samo pokušavam pošteno se riješit ovog bez da moram biti filip Zavadlav jer hvala lijepa ne treba mi to...

Pa ocito nije bivsi...

Kolacic sub 21.5.2022 16:50

Hahahahahahahaha 

Reci njoj nek mu objasni da odjebe. Ako ne ide polomi ga ako te napadne.

Imao sam isti slucaj samo on nije prihvacao da su prekinuli i zakacili smo se,nju odjebao jer zahebi dobro tijelo ako dolazi s problemom. Ja i on igrom slucaja poslije se druzili. 

 

 

 

 

domi321 sub 21.5.2022 17:03
MEGATAMA kaže...
domi321 kaže...
MEGATAMA kaže...

Pa ocito nije bivsi...

 meni je bivsa cura, njoj je trenutni novi decko

Dali ih stalkas kada imas probleme sa njima?

 

 slala mu stare skrinove jer joj je dosadno

domi321 sub 21.5.2022 17:03
Kolacic kaže...

Hahahahahahahaha 

Reci njoj nek mu objasni da odjebe. Ako ne ide polomi ga ako te napadne.

Imao sam isti slucaj samo on nije prihvacao da su prekinuli i zakacili smo se,nju odjebao jer zahebi dobro tijelo ako dolazi s problemom. Ja i on igrom slucaja poslije se druzili. 

 

 

 

 

 nije problem polomit ga nego mi je veci problem sta cu se ja morat muriji pravdat kaj je bilo a to mi ne treba

Kolacic sub 21.5.2022 17:08
domi321 kaže...
Kolacic kaže...

Hahahahahahahaha 

Reci njoj nek mu objasni da odjebe. Ako ne ide polomi ga ako te napadne.

Imao sam isti slucaj samo on nije prihvacao da su prekinuli i zakacili smo se,nju odjebao jer zahebi dobro tijelo ako dolazi s problemom. Ja i on igrom slucaja poslije se druzili. 

 

 

 

 

 nije problem polomit ga nego mi je veci problem sta cu se ja morat muriji pravdat kaj je bilo a to mi ne treba

 Ako je mangup kako se predstavlja onda ti nece zvati pandure.

 

domi321 sub 21.5.2022 17:29
Kolacic kaže...
domi321 kaže...
Kolacic kaže...

Hahahahahahahaha 

Reci njoj nek mu objasni da odjebe. Ako ne ide polomi ga ako te napadne.

Imao sam isti slucaj samo on nije prihvacao da su prekinuli i zakacili smo se,nju odjebao jer zahebi dobro tijelo ako dolazi s problemom. Ja i on igrom slucaja poslije se druzili. 

 

 

 

 

 nije problem polomit ga nego mi je veci problem sta cu se ja morat muriji pravdat kaj je bilo a to mi ne treba

 Ako je mangup kako se predstavlja onda ti nece zvati pandure.

 

 a nista, u hodniku drzim cekic pa ako kojim slucajem dode

 

Izzy sub 21.5.2022 17:36

Ti stalno imaš problema sa curom ili curama i osobama oko nje. Ako je to sve istina (to što piše u tim tvojim temama), ostavi se cura i cijeni vlastiti mir i ne kompliciraj sebi život. Jer, čemu? Zbog "čke"? 

 

Imaj vlastiti mir, zaboli te za ostalo.

MEGATAMA sub 21.5.2022 17:38
Izzy kaže...

Ti stalno imaš problema sa curom ili curama i osobama oko nje. Ako je to sve istina (to što piše u tim tvojim temama), ostavi se cura i cijeni vlastiti mir i ne kompliciraj sebi život. Jer, čemu? Zbog "čke"? 

 

Imaj vlastiti mir, zaboli te za ostalo.

 Ovo mu nije prva tema ovakvog sadrzaja?....

T700 pet 27.5.2022 13:55
domi321 kaže...
Kolacic kaže...

Hahahahahahahaha 

Reci njoj nek mu objasni da odjebe. Ako ne ide polomi ga ako te napadne.

Imao sam isti slucaj samo on nije prihvacao da su prekinuli i zakacili smo se,nju odjebao jer zahebi dobro tijelo ako dolazi s problemom. Ja i on igrom slucaja poslije se druzili. 

 

 

 

 

 nije problem polomit ga nego mi je veci problem sta cu se ja morat muriji pravdat kaj je bilo a to mi ne treba

 odi na Facebook na stranicu gdje je policija, tamo imas puno policajaca pošalji im zahtjeve za prijateljstvo i upoznaj ih, Svakoga zasebno, i pozovi ih česce kod sebe doma, pa te budu oni branili ako opet dođe.